Oyunun ilk değerli necki

unalemre17

Üye
Bugün arkadaşlarımla boss keserken düşürdük, bildiğim kadarıyla oyunun ilk değerli necki, fikirlerinizi merak ediyorum Ko’da hangi necke karşılık sizce??

Ekli dosyalar

• C4D41A81-2AB7-4EE0-B867-35D42F07107B.jpeg
    C4D41A81-2AB7-4EE0-B867-35D42F07107B.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 259

CoMa

Üye
Itemi takmışsınız galiba. Taktıktan sonra trade edebiliyor musunuz ya da pazara koyabiliyor musunuz? Ya da itemi alırken boss öldüğü sırada zar atma uygulaması vs oldu mu yoksa doğrudan bildiğimiz drop şeklinde mi geldi?

unalemre17

Üye
Itemi takmışsınız galiba. Taktıktan sonra trade edebiliyor musunuz ya da pazara koyabiliyor musunuz? Ya da itemi alırken boss öldüğü sırada zar atma uygulaması vs oldu mu yoksa doğrudan bildiğimiz drop şeklinde mi geldi?
İtemi tradeleyebiliyorum ve doğrudan drop şeklinde geldi

CoMa

Üye
İtemi tradeleyebiliyorum ve doğrudan drop şeklinde geldi
Hmm bu ruh bağı işleyişinden dolayı sordum. Trade'e konulabiliyorsa ve partiden herhangi birine o an gelebiliyorsa pay2win'e doğru bir kayma olacaktır. Belki Alfa diye böyledir ancak bu tarz unique itemlerin ya drop sırasında ya da ilk giyildikten sonra trade'e konamaması gerek ki oyunu oynama amacımızdan şaşmayalım.

platoon0x

Üye
niye oyundaki her iteme moba bölgeye x oyundakilerin karşılığı muamelesi yapıyorsunuz :D adamlar kendileri böyle bir item eklemek istemiş işte.

unalemre17

Üye
niye oyundaki her iteme moba bölgeye x oyundakilerin karşılığı muamelesi yapıyorsunuz :D adamlar kendileri böyle bir item eklemek istemiş işte.
Oyunda ko ile karşılaştırdığımızda benzerlik gösteren cok item, mob vs olduğu için yazdım ve gerçekten wp’ye benzeyen bi item

Mystic

Yönetici
Game Developer
Hmm bu ruh bağı işleyişinden dolayı sordum. Trade'e konulabiliyorsa ve partiden herhangi birine o an gelebiliyorsa pay2win'e doğru bir kayma olacaktır. Belki Alfa diye böyledir ancak bu tarz unique itemlerin ya drop sırasında ya da ilk giyildikten sonra trade'e konamaması gerek ki oyunu oynama amacımızdan şaşmayalım.
Merhaba, ruh bağı sistemi tam olarak beta sürecinde oyuna entegre edilecektir. Party roll sistemi için şuan net bir cevap veremiyorum ama ilerleyen süreçte aktif edeceğiz. Şuan aktif olarak kullandığınız sistemler sizi yanıltmasın. Keyifli oyunlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt