Pazar Bug

SOOOOOOOOOON

Üye
Merhabalar malum bug bendede oldu . Pazar kudum ne bozabiliyorum nede başka bir char ile açabiliyorum . Öylece kaldı herşey. Yardımcı olur musunuz ?

Nick : SOOOOOOOOON

Ekli dosyalar

• SOOOOOOOOON - 1.png
    SOOOOOOOOON - 1.png
    977.7 KB · Görüntüleme: 67

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Nickiniz incelenmesi için geliştirici ekibe raporlandı.

**Offline Pazar üzerindeki mevcut bir problemden dolayı, önemli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı pazara koymamanız önemle rica olunur. Problem çözüldüğünde tekrar bilgi verilecektir.

SOOOOOOOOOON

Üye
Pazarım en son bu hali almış . İtemler H ' da ve en arkadaki NPC ' de gözükmüyor .Pazarda bomboş olmuş. Çözüm için yardımcı olur musunuz ?

Ekli dosyalar

• sonki.png
    sonki.png
    729.1 KB · Görüntüleme: 37

Xexzt

Üye
Aslında bu sorun şöyle çözülüyor karakter seçme bölümüne gelip tekrar oyuna girmenizi tavsiye ederim böyle çözülüyor ama bir süre sonra tekrar aynı sorun oluyor yine aynı işlemi yaptıktan sonra düzelmesi gerekir bende düzeliyordu

SOOOOOOOOOON

Üye
Konu hala çözüme ulaşmadı. İtemler kayboldu. Admin veya GM arkadaşlar konu ile ilgili yardımcı olabilir mi ? Alfa dahi olsa emeklerim boşa gitsin istemiyorum.

eemrah5555

Üye
Malesf aynı durum az önce benimde başıma geldi. Oyun deneme aşamasında da olsa gece gündüz verdiğimiz emekler ş an çöp olmuş durumda +7 stormbringer +7 holy maul gibi bi sürü item ofline pazar kurduktan sonra kayboldu ve pazarım da görünmüyor yani kurulmadı. Test sunucusu da olsa ciddi bir emek var ortada datalardan kontrol edilerek bu maduruyetlerin giderilmesi gerekiyor aksi durumda oyun ve yönetimi ile ilgili ciddi şüphelerimiz oluşacak çünkü bu oyundan kaynaklı bir problem ve bu yüzden madur olmamazı gerekiyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt