Pazardaki item görünümü...

Zewix

Üye
Son güncellemeden sonra pazardaki item görünümü bozulmuştu.Pazarda sadece 2 item varmış gibi görünüyor ve diğer 2 itemı görebilmek için yanındaki çubuğu aşağıya indirmek gerekiyor.Bu biraz can sıkıcı.Bunun hakkında yakın zamanda bir güncelleme görebilecek miyiz?

Hedvein

Üye
Konudan haberleri var bir sonraki patch ile düzelecek diye biliyorum.

RoseRed

Üye
ya sadece sunu yazabilmek icin kaydoldum - arkadas, hadi bazi seyleri anliyorum da insan su goruntuyu oyununda gormekten utanip sikilmaz mi? ya bunun icin beklemeye ne gerek var, hemen minor bir patch'le duzeltin allah askina ya. yani yeni bir oyuncu olsam, sunu gordugum anda oyunu silerim, 1 hafta beklemeye ne gerek var, ne kadar amatorce bir durum valla pes.

Tolgun

Üye
ya sadece sunu yazabilmek icin kaydoldum - arkadas, hadi bazi seyleri anliyorum da insan su goruntuyu oyununda gormekten utanip sikilmaz mi? ya bunun icin beklemeye ne gerek var, hemen minor bir patch'le duzeltin allah askina ya. yani yeni bir oyuncu olsam, sunu gordugum anda oyunu silerim, 1 hafta beklemeye ne gerek var, ne kadar amatorce bir durum valla pes.
Ben malesef herzaman diyorum pusa item getire bilen, nft char transfer getiren isterse onu da yapar.
Priority ler biraz komik gibi :S.
4 ay öncelik önemli problemler fixlenmiyo ama oto attack eklencek :S ve her hafta bus item geliyo.
Önce yürimeyi ögren ondan sonra kosmayi :D.

1. Elemental hasar lar halen bozuk 4 ay oldu galiba.
1.1 Silah lar halen full poison damagle (Vixen, Hatred, Golden Snake, Arch Sword ahaha:D).
1.2 Takilarin üstünde halen Poison resist var Swiftness set/Magus normalinde Poison ve Elemental Damage veriyo
1.3 Assasin Ringin Poison Damage halen calismiyo 2 ay önce ticket yazdim.
2. Warrior Silah rangler bozuk 1.8 War Scythe 1 range li silah gibi vuriyo (adamlar almis itemi en kisa zahman da insan fixlemeye calisir 4 ay oldu^^).
3. Pk da mousela tasa yada baska objectiv lere sürünce geri atiyo mousi/chari.
4. Party chat halen dogru calismiyo bazen yaza biliyorsun bazen yazsan bile gözükmiyo insan lar okadar alismis kulanmiyo bile cok yazik.
4.1 Party bar halen iyicene calismiyo Warrior shift blink koysun diye günde 10 kere party boziyoruz
4.2 Party halen bugga giriyo ve adam kolay kolay alinmiyo ve üstüne tiklanmiyo.
5. Okcunun Back step skilli halen problem yaratiyo bazen ziplamiyo ve akici degil.
6. Warriorun blink skilli uzun range de olunca bos yere cooldown aliyo.
7. Dorion bire 100 kere tiklamadan girmiyo
7.1 Günde halen 100 tane crash aliyoruz
8. Baze skillerin yazisi eksik ve yanlis, Rogue lvl 5 skillin üstünde 160% damage yaziyo ama lvl 12 150% skill den daha az vuriyo.
8.1 Warrior ve Assaslarin True Damge Skilleri 200% diyo ama obur 200% skillerden daha az vuriyo madem ölese yaz gercek % üstüne.
9. Deathlord lar halen Death Valley de yere girip duriyo ve gözükmiyo.
10. Action House halen iyice calismiyo vitality pendant yaziyorum (filter 200, all yapiyorum) gözükmiyo ama yanimda adam satiyo.
11. Action House automatic yüreme halen calismiyo adamlar yanimda char gitmiyo baska isinlama yerleri gecdim bile
12. Friend list halen iyicene calismiyo adam online yanimda ginede güzükmiyo.
13. Patchde fixlenmis yazilar var ve oyna bakiyorsun fixlenmemis :D
...

Bunlar benden^^
X basinca char niye automatik en yakinda ki arkadasa yüriyo tek targete almak daha mantikli degilmi.
Mage ler halen town dan towna tekli skill vuriyo :D

Bunlar yeni seyler degil ticket de yazildi oyunda ticket yazin kimse demesin.

Evet problem leri fixlemek zahman alir ona bisey demiyorum beklerim ama bakiyorum bu "önemli" problem ler fixlenmden kaynaklar baska yere atiliyo.
Yane ayne zahmanda pus'a Dance ^^, Nft Char aktarma (Boundu Item kaldirma^^), Death Valley Auto Loot, Auto Attack :D, Güzel Pahli Kosmetik. Gender Change ... geldi.
Ben firmanin para kazanmya karsi degilim seve seve de geri para almadan zevk alarak aylik öderim, ürün iy se. Ama oyun nereye dogru gidiyo bilmek isterim.
Sanki o baska oyunda ki gibi Pk atmak yada baska bisey yapmak icin 2000tl den fazla her ay pusdan item cekilmesi lazim gibi gözükiyo yoksa dengesizlikden oynanmaz.
Ne kaldi fark yaratan 1000HP/200Armor veren kostum veya Mana 800, 800 HP seri basilan Pot^^ yada 10Hp, 10Str veren Scroll ... .

Tabi firma istediyini yapa bilir ona bisey demiyorum ama merak ettim oyunun basinda sölendi sabit masraflar (Premium, Pot) obur oyunda gibi olcak mi yada olmicak mi.
Aslinda gercek soru 2-3 ay mi sürecek 1 sene den fazla mi.
Bende önem lere bakarsam kendime soriyorum nereye gidiyoruz -> cevap kafamda Paraaaaaaaaaaa :D.
Insallah denge bozulmaz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt