Pazardan itemlerim kayıp oldu böyle oyun olmaz olsun

XenonJR

Üye
Emek verip o kadar item yaptım pazara koydum ve tüm emeklerim çöp oldu bir anda sinirlenip diğer itemlerimi de bastım onlarda yandı.

Nick: XenonJR

ozgur2626

Üye
15 günlük emeğim, yaklaşık 700mlik itemlerim PAZARDA KAYBOLDU GİTTİ. Şaka gibi. Çok ciddi bir sorun. Günlerdir emek veriyoruz biraz eğlenebilmek için. Destek talebi oluşturdum. Umarım mağduriyetimiz giderilir. Oyun alfa aşamasında olabilir ama en azından mağduriyetlerimizi gidererek güven kazanabilirsiniz.

ozy395

Üye
1000 kere söylediler ' degerli itemlerinizi pazara koymayın ' diye hala pazara koyuyorsaniz iyi olmus.

ozgur2626

Üye
KARDEŞİM BÖYLE BİR SORUN VARSA OFFLİNE PAZARI KALDIRSINLAR O ZAMAN. Problemli bir şey varsa sorun çözülene kadar açmasınlar ? Kim söyledi ? Kim uyarı yaptı ? Napalım pazarda çöp item mi satalım ?

mystic007

Üye
he koymayın bilader benim işime yaramayan itemi ne yapayım bi tarafıma mı monte edeyim tabiki o itemi pazara koycam satıcam ki işime yarar item alabileyim sizin gibi böyle oh olmuş diyen kanser kitle yüzüne 100lerce insan oyunu bıraktı 10 20 kişi oynarsınız bu kafayla devam ederseniz daha

ozgur2626

Üye
he koymayın avelmisin bilader benim işime yaramayan itemi ne yapayım bi tarafıma mı monte edeyim tabiki o itemi pazara koycam satıcam ki işime yarar item alabileyim sizin gibi böyle oh olmuş diyen kanser kitle yüzüne 100lerce insan oyunu bıraktı 10 20 kişi oynarsınız bu kafayla devam ederseniz daha
Aynen öyle. Bu çok temel ve önemli bi problem. Tamam sorun olmuş olabilir ama bu itemlerin kayıtları da mı tutulamıyor ? Böyle bi sorun varsa en azından mağduriyet gidererek telafi etmeleri lazım. Alfa bu diyip işin içinden çıkmak güven vermiyor bana açıkçası. Oyun başladığında bir sıkıntı yaşasak demek ki ilgilenen olmayacak.

mystic007

Üye
Aynen öyle. Bu çok temel ve önemli bi problem. Tamam sorun olmuş olabilir ama bu itemlerin kayıtları da mı tutulamıyor ? Böyle bi sorun varsa en azından mağduriyet gidererek telafi etmeleri lazım. Alfa bu diyip işin içinden çıkmak güven vermiyor bana açıkçası. Oyun başladığında bir sıkıntı yaşasak demek ki ilgilenen olmayacak.
böyle yaparak herkesin bildiği malum oyundaki yöneticilerden farkları kalmıyor öyle yönetim istese insanlar gider orda oynarlar zaten

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Nickiniz incelenmesi için geliştirici ekibe raporlandı.

**Offline Pazar üzerindeki mevcut bir problemden dolayı, önemli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı pazara koymamanız önemle rica olunur. Problem çözüldüğünde tekrar bilgi verilecektir.

Arlina

Üye
Sizin anlamadığınız nokta bu bir "oyun" değil, şu an alpha, bunun bilincidinde olursanız bu kadar üzülmezsiniz.

Alpha demek yarın db sıfırlansa birşey diyemezsin ve bunun bilinciyle oynamalısınız.

Ayrıca biri yazmış "offline pazarı kapayın o zaman" diye, kapatsalar nasıl test edilecek?

ozy395

Üye
Sizin anlamadığınız nokta bu bir "oyun" değil, şu an alpha, bunun bilincidinde olursanız bu kadar üzülmezsiniz.

Alpha demek yarın db sıfırlansa birşey diyemezsin ve bunun bilinciyle oynamalısınız.

Ayrıca biri yazmış "offline pazarı kapayın o zaman" diye, kapatsalar nasıl test edilecek?
' offline pazarı kapayın o zaman ' bunu yazanin beyni yok zaten IQ testi ile üyelik alinmadigi icin suan yapilabilecek en iyi şey görmezden gelmek.

XenonJR

Üye
10 gün daha emek verip onlarında silinmesindense ara ara girip bakacağım eğer geri gelmezse oynamanın bir anlamı yok. Biri dupe yapar 10 bin tl kazanır yanına kar kalır, birinin itemi silinir kimse ilgilenmez, adelet mi bu?

Nart

Üye
Aynı durum şuan benim de başıma geldi. Değersiz eşyalardı ama olsun.

Tam pazarı kurdum ok dedim fakat pazar kurulmadı. İtemler de gitti.

Muti

Üye
yöneticiler kaç kere uyardı değerli eşyalarınızı pazara koymayın kaybolabilir diye, uyarıldıktan sonra gelip burda böyle konuşmanız acayip yani

Aziz

Üye
15 günlük emeğim, yaklaşık 700mlik itemlerim PAZARDA KAYBOLDU GİTTİ. Şaka gibi. Çok ciddi bir sorun. Günlerdir emek veriyoruz biraz eğlenebilmek için. Destek talebi oluşturdum. Umarım mağduriyetimiz giderilir. Oyun alfa aşamasında olabilir ama en azından mağduriyetlerimizi gidererek güven kazanabilirsiniz.

5 gün sonra oyunu kapatıp betaya geçiyoruz deseler itemler yine gidecek. Bu hırs neden arkadaşlar anlamıyorum. Ben de oynuyorum. İtem yakıyorum. Görev yapıyorum. Clanca hırs yapmıyoruz. Bug bulursak bildiriyoruz.

ozgur2626

Üye
' offline pazarı kapayın o zaman ' bunu yazanin beyni yok zaten IQ testi ile üyelik alinmadigi icin suan yapilabilecek en iyi şey görmezden gelmek.
Sen ağzını toplamazsan ben senin o ağzını toplamasını bilirim. Hakaret niye ediyorsun velet seni

5 gün sonra oyunu kapatıp betaya geçiyoruz deseler itemler yine gidecek. Bu hırs neden arkadaşlar anlamıyorum. Ben de oynuyorum. İtem yakıyorum. Görev yapıyorum. Clanca hırs yapmıyoruz. Bug bulursak bildiriyoruz.
Kardeşim hırslık bi durum yok. İtemler gitsin problem değil. Benim derdim bunları geri getirebilecek bir sistemleri yok mu ? Bir kaydı bir şeyi yok mu anladın mı? Yarın oyun çıktığında aynı şey başına gelirse ne olacak? Tamam anladık alfa. Herkesin her şeyi gidebilir anladık. Aralıksız 1 haftadır offline pazar kuran adam var hiç bir şey olmuyor bazılarının itemleri kayboluyor. Oyunu deneyelim eğlenelim diyorsunuz denemek için item alamıyorum elime. 2 dk pazara bırakıyoruz itemler gidiyo neyini nasıl deneyeyim oyunun. Nasıl eğleneyim alfada

Hocam şöyle bi durum var. Herkesin gitmiyor itemleri. Bazılarının gidiyor. Biz de denemek için eğlenmek için giriyoruz ama diğer adamın itemi kaybolmayıp denimki kaybolursa neyini deneyimleyeceğim. İtemler gitti cz ye çıkamıyorum. Herkesin gitse eyvallah. Benim derdim de şu zaten itemler gitmiş olabilir ama mutlaka geri getirilebilecek bir sistem olması gerekmez mi sizce de ? Bu size güven veriyor mu mesela

Aziz

Üye
Kardeşim hırslık bi durum yok. İtemler gitsin problem değil. Benim derdim bunları geri getirebilecek bir sistemleri yok mu ? Bir kaydı bir şeyi yok mu anladın mı? Yarın oyun çıktığında aynı şey başına gelirse ne olacak? Tamam anladık alfa. Herkesin her şeyi gidebilir anladık. Aralıksız 1 haftadır offline pazar kuran adam var hiç bir şey olmuyor bazılarının itemleri kayboluyor. Oyunu deneyelim eğlenelim diyorsunuz denemek için item alamıyorum elime. 2 dk pazara bırakıyoruz itemler gidiyo neyini nasıl deneyeyim oyunun. Nasıl eğleneyim alfada
Eğlenecek bir oyun olmadığı için zaten. Ben mesela oyunda geçirdiğim vakti de azalttım şu an itibariyle. Offical'da itemlerin gitse geri gelir merak etme. Burada verilmez. Onla uğraşamazlar çünkü. Herkesin itemleri gitti sadece senin değil.

Rexiach

Üye

Abi tam olarak kelimesi kelimesine bu tarz bir yazı yazmak için sayfanın en altına iniyordum ki kardeşim yazmış. Bazı insanların bilinç düzeyi düşük ya ne denir ki :)))

ozgur2626

Üye
Abi tam olarak kelimesi kelimesine bu tarz bir yazı yazmak için sayfanın en altına iniyordum ki kardeşim yazmış. Bazı insanların bilinç düzeyi düşük ya ne denir ki :)))
Dostum biz de farkındayız bazı şeylerin. Evet yarın oyunu sıfırlasalar kimse bir şey diyemez. Çünkü herkes her şeyini kaybetmiş olur, herkesin sıfırlanır problem değil.
Biz böyle bişey nasıl olur diye isyan etmiyoruz. Tamam böyle bir problem varsa bunun çözümü için en azından itemleri kaybolan arkadaşlara itemleri temin edilebilir. Ya da bir şekilde telafi edilebilir diye düşünüyorum. Çünkü biz de oyunu deneyimlemek istiyoruz. Ben daha czye adım atamadım çünkü itemim yok 8 gblik itemlerim gitti anlatabiliyor muyum ?
Siz büyük resmi görmüyorsunuz. Orta da alfa sürecinde olan oyun var. Bizim deneyimlememiz isteniyor. Ancak ortada ki büyük bir problem telafi edilmiyor. Burada ki problem de offline pazarda itemlerin kaybolması değil bunları "telafi edilememesi".

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt