Pazardan itemlerim kayıp oldu böyle oyun olmaz olsun

ozgur2626

Üye
Arkadaşlar offline pazar kuramıyorum artık. Online pazara koyduğum itemlerde kayboldu. Pazar bozuldu itemler ortada yok :D Alfa deneyimleme süreci benim için bitmiştir. Sizlere bilinç düzeyi yüksek arkadaşlarla beraber iyi eğlenceler diliyorum :D

mystic007

Üye
herkes aynı dertten müzdarip ve onlarca insan oyunu bıraktı bu yüzden hala bir aksiyon almadılar bi yardım insanların kaybını telafi etmek vs gibi bir işe kalkışmadılar onlarca oyuncu kaybediyorlar haberleri yok...

XenonJR

Üye
İlgileneceklerini söylediler. Aradan 3-4 gün geçti girip bakayım dedim gelmiş mi diye itemlar tabi ki sadece sözde kalmış durum... Fazlasını beklemiyorduk zaten

Smartz

Üye
çok boş yapıyorsunuz alpha bu emeğin gitti oyun gitti oyunda amacınız oyunu deneyimlemek değil ki hırs zaten sıfırlanacak adamlar uyarıyor koyma değerli itemi madem 700m kasacak kadar zamanın vardı 1 günde pazarda bekleseydin emeğine aciyip. burda ağlamanın manası yok itemler tek tek incelenip 5 10 gün zaman kaybı olacağına hızlıca beta için çalışsalar daha iyi. Gündemdeki konular yerine bug hataların ticket ını atsanız daha hızlı ilerler oyun.

tekrar yazıyorum alpha bu resmi sürüm değil iteminde gider charına fazla dan item de gelir. Hırsın manası yok.

Ayrıca son hafta telafi olarak koyacaklar npc yi direk 70 lwl full set itemle al pk nı at diyecekler belki boş boş konu açıp kirletmeyin fark etmiyorsunuz ama oyunu yavaşlatıyorsunuz böyle konular ile

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt