Pot fiyatları

Pot fiyatlarından memnunmusunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

enokaptan

Üye
Evet arkadaşlar potcudaki ve pazardaki pot fiyatlarından memnunmusunuz

murolity

Üye
Oyun yönetimi pot fiyatlarını bilerek arttırdı. Amaçları insanların pus dan pot almalarını sağlamak. 1 m ye potcudan 290 adet pot alabiliyorsunuz. Haydi 300 diyelim 2 m ye 600 pot ancak pazarda 1.6 m ye 1.000 lik pot alabiliyorsunuz. Yönetimin yaptığı hiç adil değil ve insanları pus a mecbur bırakmaları tabiri caizse şeytanca. Herkesin kredi kartı olmaya bilir herkes pus dan alış veriş yapacak diye bir zorunlulukta yok ancak yönetim insanları mecbur bırakıyor. Birde vergi sistemi var. Bir ürün satacaksınız ve vergi ödüyorsunuz. Vergiler genelde insanlara yol elektrik ve su olarak geri dönerken bu oyunda ne diye dönecek? Vergi Sistemi de yine bilinçli olarak çıkarılan ve insanları gb almaya mecbur bırakan bir sistem. Por olayını anlattım varın vergi olayını da siz çözün.

enokaptan

Üye
Ben şuan gg ve tyrantlarda exp kasan ve zindanlara giren biriyim haftada 1-2 de pk ya çıkıyorum expten zindandan birşey alamadık pot parası şuan tam sınırda pazardaki potlar olmuş 2m bu fiyat 2.5-3 olursa full zarar yazacak

Bruce_Lee

Üye
İtem kasmanın bu kadar zor olması saçmalıktan başka birşey değil.

Hergün yayınlarda 50-100gb lik upgrade yapan tipler varken, benim aylardır dungeondan drop alamamış olmam nedir?

Mobların dropları leş, coinleride kısıldı, es kaza drop alsan +5e yanıyor, güya P2W olmayacaktı.

Şu durumda pot 1₺ bile olsa almak için bi sebep yok, o potla yapabileceğin birşey yok.

Vakit ayır farm at, dungeon gir, sonuç?

Bu şekilde oynayanı cezalandırmaya devam edip, GB fiyatlarını önemsedikleri sürece, o yayında UP yapan tiplerle karşılıklı pk atarlar artık ne diyim.

Son düzenleme:

mrares

Üye
Tabii ki de memnun olduğum şeylerin sayısı az fakat yok da diyemiyorum. Ancak fiyatlar yüksek evet.

JohnPlane

Üye
Oyun açıldığından beri söylüyorum bunu ama ya konuyu kapatıyorlar yada o farmcı ekmek parasına slotlarda duranlar çok iyi olduğunu söyleyip manipüle ediyorlar.

thedarga

Üye
Potcudan pot alan var mı ki? Pazardaki pot fiyatları da gb üzerinden değişiyor durmadan.
Sistem bunun üzerine kurulmuş zaten. Kimse potcudan pot almasın herkes cash ile pot alsın ve para gelsin. Aksini düşünen var mı?
yok :) herşey TL herşey.. TL yatır ki pot alabil alamazsan farm yok exp yok

HeaveN

Üye
Oyun başında npc alırdım hep baktım son zamlardan sonra tezgah satanlardan alıyorum fazla fiyatları abartmışlar gibi 7.950 mana pot fiyati fazla npc alcama market alırım oyun dropları odaklı hep item fiyatlari yakinda baya düşer vixen +7 şuan 10gb diyelim 3 ay sonra 3 4gb düşcek runik golem bol bol çıkarıyo herkes

Slarent

Üye
Chara günlük 2000hp 2000mp parası yüklemezsen marş basmıyor hocam. Oyundan almak da başlı basına sacmalık. Oyundan alsak 7 saate düşürdügümüz dropla nasıl char dizecez pota para yetiştirmeye calısmaktan. Pot çogu insanın gözüne batmasa da aslında 1 ay'a vurdugunda pot için oyuna 2000 civarında parayı gözden cıkartmak gerekiyor. Nerde p2w olmayacak, tr ekonomisine göre pus fiyatı olacak diyenler?

enokaptan

Üye
Chara günlük 2000hp 2000mp parası yüklemezsen marş basmıyor hocam. Oyundan almak da başlı basına sacmalık. Oyundan alsak 7 saate düşürdügümüz dropla nasıl char dizecez pota para yetiştirmeye calısmaktan. Pot çogu insanın gözüne batmasa da aslında 1 ay'a vurdugunda pot için oyuna 2000 civarında parayı gözden cıkartmak gerekiyor. Nerde p2w olmayacak, tr ekonomisine göre pus fiyatı olacak diyenler?
2000tl pot parasımı olur ya burada 1+1 kira parası

Bu işe bir çıkar yolu bulmak gerek

rapaic

Üye
Pusdaki pot fiyatı normal pot fiyatıyla rekabet edebilecek düzeyde olmalı. Ağırlıksız olma, daha fazla taşıyabilme gibi avantajı zaten mevcut. Yönetim resmen kendi oyununda kendini tekel konumuna getirdi. Mega pot kullanımı mecbur bırakıldı.

Bogateg

Üye
1 saat farm atıyorum 4m lik pot gidiyor, kastigim 3m para solo oyuncu olarak, artık ugrasmiyorum zindana girip atlf4 çekiyorum, premium da almıyorum sc 'de almayacağım artık gerçekten can sıkıcı hale geldi oyun , yıl olmuş 2022 pot parası düşünüyoruz mmorpg de

HeaveN

Üye
Npc pot fiyat düşsün npc alalım bence tezgah pot almak kadar saçma birşey yok ticaret yapiyo millet ama baydı kimse pot almıyo farm yapmicak yakinda

BySavas

Üye
potcuda potların tanesi 2k olması gerektiğini düşünüyorum oyundanda gb ericektir bu şekilde tabi yönetim nasıl bakar buna bilinmez

Alkoer

Üye
Oyun başında görevden gelenlerle idare ettim. Solo oynuyorum çoğu zaman diye bi süre gitti.

Npc ye baktım çok pahalı pot. Bide üstüne zam geldi. Mecbur mağazadan aldım pot.

Bu benim 38 senelik hayatımda oynadığım pot parasını hesaplattıran 2nci oyun. 1nci yi söylemeye gerek yok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt