Pot fiyatları

Pot fiyatlarından memnunmusunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Westkhan

Üye
Pot fiyatları açıkca çok yüksek, düşürmek için ne bekleniyor?

Lady

Üye
Pot fiyatlarından memnun olanlar pus tan pot alıp satanlar puslupazarcılar herhalde.
Yönetimin kesinlikle art niyetle yapmış olduğu bir sistem diye düşünüyorum. Yoksa üstüne bir de potcudaki fiyatları şişirmezlerdi üstüne.

webali

Üye
Benim asıl sormak istediğim hergün pot fiyatları neden artıyor ? Neye zam geliyor da pot fiyatları günden güne artıyor. Şişenin maliyetimi değişti acaba?
1.6m'e aldığım potların şimdi 2küsür olmasında ki sebep nedir?

webali

Üye
Oyun yönetimi pot fiyatlarını bilerek arttırdı. Amaçları insanların pus dan pot almalarını sağlamak. 1 m ye potcudan 290 adet pot alabiliyorsunuz. Haydi 300 diyelim 2 m ye 600 pot ancak pazarda 1.6 m ye 1.000 lik pot alabiliyorsunuz. Yönetimin yaptığı hiç adil değil ve insanları pus a mecbur bırakmaları tabiri caizse şeytanca. Herkesin kredi kartı olmaya bilir herkes pus dan alış veriş yapacak diye bir zorunlulukta yok ancak yönetim insanları mecbur bırakıyor. Birde vergi sistemi var. Bir ürün satacaksınız ve vergi ödüyorsunuz. Vergiler genelde insanlara yol elektrik ve su olarak geri dönerken bu oyunda ne diye dönecek? Vergi Sistemi de yine bilinçli olarak çıkarılan ve insanları gb almaya mecbur bırakan bir sistem. Por olayını anlattım varın vergi olayını da siz çözün.

Şuanda 1.6m'e 1000'lik pot alamıyoruz maalesef.

enokaptan

Üye
1.400m den alırken memnun musunuz diye konu açtınız mı yok o zaman zırlamayın
Bu nasıl üslup pot fiyatları düşse fenamı olur yoksa parayı basıp pot piyasasınımı yönetmeye çalışıyon

Edit : yayında pot fiyatları gündeminizde varmı diye sordum yok cevabını aldım üzdü bu karar

Son düzenleme:

Shrimp

Üye
Gerçekten bir mmorpg oyunu için pot dediğimiz herşeye lazım olan materyal i shop tan çekmek hoş bir durum değil , Pre fiyatları iki katına çıksın üç katına çıksın ama şu pot olayını gidip NPC den alalım insanın moralini bozuyor bu durum

JaxSui

J
Ya da meslekler bu potlardan üretebilsin. Şimdi pot var ama 1 dk cooldown .. çok.

SessizCogunlugunSesi

Üye
Normal şartlarda oyunda gb nin %50 si potla eritilir.Burda kimse potcuya yaklaşamıyor.gidersin kasarsın kazacının sadece gold olrak yarısı pot parası yarısıda diğer yerlerde harcamak ve karakterini geliştirmek için kullanırsın.Alın size gb eritme politikası potcudaki fiyatları ,herkez potcudan alacak şekilde ayarlamak gerek.

Shrimp

Üye
Kesinlikle bu konu ile ilgilenilmesi lazım güncel tutalım belki yardımcı olur yöneticler

Adv3NN

Üye
umarım gündeme alırlar yönetim olarak hoş olurdu

LatveriA

Üye
Kesinlikle bu konu ile ilgilenilmesi lazım güncel tutalım belki yardımcı olur yöneticler
Yöneticiler oyun içi piyasaya direkt müdahale etmez. Serbest piyasa ekonomisi bunu gerektirir. :)
İlla bir şeyler yapılacaksa belki mağazadaki fiyatı düşürülebilir, piyasadaki sayısı arttıkça fiyatı daha makul olur diye düşünüyorum.

Gerçekten bir mmorpg oyunu için pot dediğimiz herşeye lazım olan materyal i shop tan çekmek hoş bir durum değil , Pre fiyatları iki katına çıksın üç katına çıksın ama şu pot olayını gidip NPC den alalım insanın moralini bozuyor bu durum
Üst segment diyebileceğimiz bu tür potlar genellikle mağazada satılır zaten, farklı oyunlarda örnekleri var.
Premium fiyatının artması da bir şey değiştirmez bence, konuyla alakasız.

BySavas

Üye
pazarda 2m olan potu ben gidipte marketten almam hele hele süs niyetine konulan npcden hiç almam yönetim bir an önce kendine çeki düzen verirse npcdeki pot fiyatlarının tanesini 2k ya düşürürse oyunda gbde ericektir oyunda şuan gb namına hiç bir şey erimiyor ne yazikki.
marketteki potlarıda 5000 lik yaparsınız cüzi miktarda cash karşılığı alıcılar ona yönelebilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt