Pve nin önemi

Siyah34

Üye
Merhabalar ben ne de birçok insan gibi kapışmayi seviyorum. Ama biliyorum ki bir savaş girmeden önce iyi ce hazırlanmak lazım. Ben günde belki 1-3 saat oynucam demem o ki pve eğer eğlenceli yapılırsa günde 3 saat pve ile charimi kasarim. Ve bu bana yeter diye düşünüyorum. Pvp bu kadar çok kişi odaklanıyor ki pve konu açan kişi sayısı çok az kişi. Buda benim endişelerimi artırıyor. Evet oyun yönetimi pvp kadar pve önem vericez dedi lakin. İnsanlar ne istiyorlarsa ona göre yol çizerler. Umarım pve de çok güzel yaparlar.

Diocenes

Üye
PVE gerçekten güzel olduğu zaman saatlerce oynuyoruz ben aktif wow oynuyorum hergün girdiğimiz dungeon ları kazanmak yada denemek yeni itemlerin atması için uğraşmak gayet zevkli oluyor

Lyrante

Üye
PVE açısından yüksek beklentilerim var, birçok konuda oyuncu yorumları dikkate alındı bu konuda da bizleri tatmin edeceğine inanıyorum.

Siyah34

Üye
Pve çalışanlar için bir nimettir. Herkes oto kasma derdinde eğer pve iyi yaparlarsa oto kasmaya gerek kalmicak ve insanlar eğlenlerek kasacak

Beastmaster

Üye
PvE konusunda keyifli görevler, güzel zindanlar olacağına inanıyorum. PvP'den ziyade PvE ile vakit geçirince daha mutlu oluyorum desem yalan olmaz herhalde

Muti

Üye
PvE'siz bir mmorpg topal ördek gibidir

anil

Üye
Ben de şahsen pvp kadar önemsemiyorum pve kısmını. Hiçbir Mmorpg'yi tek taraflı oynamak hoşuma gitmemiştir. Umarım güzel pve içerikleri, görevler, zindanlar vs olur :)

May Payne

Üye
Umarım oyunda PK olmaz. Olur ise biz PvE'cilerin hâli yaman olur. :unsure:

May Payne

Üye
Pvp olcak ama pve de güzel yapcaz dediler.
PvP zaten olsun ona bir şey dediğim yok lakin ben, yoldan geçerken adam öldürenlerden bahsediyorum. :D Canı sıkılan, canı sıkıldığı anda PK açıp istediğini öldürürse o zaman işimiz var demektir. :D

Siyah34

Üye
PvP zaten olsun ona bir şey dediğim yok lakin ben, yoldan geçerken adam öldürenlerden bahsediyorum. :D Canı sıkılan, canı sıkıldığı anda PK açıp istediğini öldürürse o zaman işimiz var demektir. :D
Sadece 1 harita pk olur. Diye düşünüyorum. Metin2 deki gibi serbest alıp dalmazlar büyük ihtimal. Çünkü 2 ırk var sonuçta

X A

Üye
Aylarca aynı slotlara mahkum olmaktan bıktık. :)

Baphomet7

Üye
pve yoksa pvp sistemi vardır belli bir süre sonra can sıkar ve oyun tamemen para kazanmak için farklı yollar deneyen oyunla ilgisi olmayan adamlara kalır

Roche

Üye
Merhabalar ben ne de birçok insan gibi kapışmayi seviyorum. Ama biliyorum ki bir savaş girmeden önce iyi ce hazırlanmak lazım. Ben günde belki 1-3 saat oynucam demem o ki pve eğer eğlenceli yapılırsa günde 3 saat pve ile charimi kasarim. Ve bu bana yeter diye düşünüyorum. Pvp bu kadar çok kişi odaklanıyor ki pve konu açan kişi sayısı çok az kişi. Buda benim endişelerimi artırıyor. Evet oyun yönetimi pvp kadar pve önem vericez dedi lakin. İnsanlar ne istiyorlarsa ona göre yol çizerler. Umarım pve de çok güzel yaparlar.
kesinlikle katılıyorum oyunun pve kısmı da çok önemli. insanların sıkılmayacagı keyif alarak farm yapacağı exp kasacağı şekilde olursa süper olur hatta keşke exp gayet zor olsa son seviyeye ulaşmak için 6-7 ay falan kassak :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt