Rehber R.o.w. Assistant Rehberi

Ries

Yönetici
Game Master
Arkadaşlar selam , 120dk free row süresi bulunmasına rağmen row çalışmıyor 22:00 den sonra da denedim öncede denedim kullanamıyorum. Ayarlarını sorunsuz rehberdeki gibi yaptım, start dediğimde atak yapmıyor. Mob seçip her hangi bir atak yapamıyorum. Atak range , travel range , atak skilleri , pot-mana , hepsi doğru ayarlı olmasına rağmen start dediğimde atak yapmıyor her hangi bir hata da almıyorum yardım lütfen.

Merhaba,

Hemen bir bilet açın, kısa sürede konu ile ilgili size gerekli destek verilecektir.

Dilerseniz Discord üzerinden açık olan ROW STAFF arkadaşlarımıza da yazarak konu ile ilgili canlı destek alabilirsiniz.

Discord Linkimiz:

DuncanBlake

Üye
Arkadaşlar selam , 120dk free row süresi bulunmasına rağmen row çalışmıyor 22:00 den sonra da denedim öncede denedim kullanamıyorum. Ayarlarını sorunsuz rehberdeki gibi yaptım, start dediğimde atak yapmıyor. Mob seçip her hangi bir atak yapamıyorum. Atak range , travel range , atak skilleri , pot-mana , hepsi doğru ayarlı olmasına rağmen start dediğimde atak yapmıyor her hangi bir hata da almıyorum yardım lütfen.
normal attack ve sequential attack üzerinde kutuya tik koyarak işaretle . mobu sec. skilleri üste diz. 40 40 seç traveli (melee isen) ranged isen travel 0 yap. apply>start

Lady

Üye
Yanlış anlamayın ama premiumunuz var mı? O kadar acemi de değiliz diyebilirsiniz ama
120dk yı kullanabilmek için hesabınızda premium olması gerekiyor diye biliyorum.

MrLioN0

Üye
Arkadaşlar sorunu çözdüm teşekkür ederim yardımlarınız için Ticket’le yardımcı oldular.

ultrailker

Üye
Arkadaşlar buff+heal priestte sıkıntı oluyor, partiyi başlatcaz priest başlatıyor 1-2 kişiye buff atıp öylece bekliyor ayarlarda bi sıkıntı olmadığını düşünüyorum

bodrumlu

Üye
Görselleri güncelleyiniz hocam eski pach'den kalma .
sorun ise uzun süre row'da kalınca Chatle ilgili herşey buglanıyor . Pm vs Normal Chat yazı ile ilgili herşey. yazıyorsun gitmiyor Şuan sadece çözümü camp Değişmek

bykisscan

Yeni Üye
75 levelim ROW ve premiumum var. 26 level başka bir karakteri partye aldığımda ROW "Skill Disabled" diyor ve atak yapmıyor. Lunaskar Kingdom 3'teyim. Karakterleri aynı clana bile soktum yani neden olmuyor. Discorddan 100 kişiye yazdım 1 tane insan cevap vermeyecek mi ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt