Rehber R.o.w. Assistant Rehberi

Black Vortex

Üye
priest bazen buff ace atmadan atak yapıyor bu da yatmasına sebep oluyor. buff ace atmadan atak yapma gibi bir ayar getirmeniz gerekiyor. + atak başlat kapat gibi kısayol atamasına yapmanız gerekiyor.

Mitraileusse

Üye
Oto atağa çok ön yargılı olan ben şuan acayip bişekilde hoşuma gitmeye başladı :love: Gerçekten efsane bi uygulama gündüz pk craft gibi etkinlikler yapıp gece 12 den sonra oto atağa bırakmak gibi planlarım var gerçekten 7/24 oyunda yaşıyor olucak çarım ama bazı sorunlar var oyun içi sürekli buglarla ilgili ticket bildirimi yapıyorum elimden geldiğince faydalı olabilmek adına .

Mutchee

Üye
Oto atağa çok ön yargılı olan ben şuan acayip bişekilde hoşuma gitmeye başladı :love: Gerçekten efsane bi uygulama gündüz pk craft gibi etkinlikler yapıp gece 12 den sonra oto atağa bırakmak gibi planlarım var gerçekten 7/24 oyunda yaşıyor olucak çarım ama bazı sorunlar var oyun içi sürekli buglarla ilgili ticket bildirimi yapıyorum elimden geldiğince faydalı olabilmek adına .
Cidden yaşıyor mu olacak çarın. Yoksa herkesin gördüğü bir bot mu olacaksın. Sana parti var mı diye soran insanlar olacak felan.

Mitraileusse

Üye
Cidden yaşıyor mu olacak çarın. Yoksa herkesin gördüğü bir bot mu olacaksın. Sana parti var mı diye soran insanlar olacak felan.

Ne alakası var kardeşim ben aklımı kullanıp günlük hayat şartlarıma göre oto atağa bırakıp oyunda olduğum süre zarfındaki yapabiliceklerime istinaden 7/24 yaşayacak vs bahsediyorum.Kurduğum cümleyi anlayamayacak kapasiten varsa cevap verme lütfen .

ametay

Üye
Merhaba arkadaşlar warrior ve priesti ROW asistanı sorunsuz kullanan varsa bi ayarların fotoğrafını atar mı?

Ayrıca şunu da belirteyim. 480mp veren balık mana olarak kullanılabiliyor. Balıkları değerlendirebilirsiniz.

:NaturoN:

Üye
Topluluk olarak FARM içinde kullanılmasını rica etmiştik fakat çok kısıtlandığını görüyorum sadece haddar3 de açık demek koskoca ırkta 1 kişinin farm yapabilmesi demek. sadece exp kasanlara özel bot olmuş resmen.
Ne güzel işte :) Farm yapıp para kazanacam diye oyunun içinden geçen insanlara gerek yok.

otantik16

Üye
816 dakikalık Row olmasına rağmen wait minutes hatası alıyorum neden?

MELKOR

Üye
Aksam 22:00 de hakkimizin 0 landigini dusunursek, 18 saatten hesaplarsak ertesi gun 16:00 a kadar kullanim hakkimiz oldugu anlasiliyor. Fakat benim asistan 12 saat sonra gunluk total kullanim miktarini 0 gosterip calismiyor. Hatta soyle soyliyim gece 1 de baslattim sabah 9-10 gibi towna gitmis. Saatler konusunda bilgi alabilir miyim?

Kenshin

Senior Moderatör
Aksam 22:00 de hakkimizin 0 landigini dusunursek, 18 saatten hesaplarsak ertesi gun 16:00 a kadar kullanim hakkimiz oldugu anlasiliyor. Fakat benim asistan 12 saat sonra gunluk total kullanim miktarini 0 gosterip calismiyor. Hatta soyle soyliyim gece 1 de baslattim sabah 9-10 gibi towna gitmis. Saatler konusunda bilgi alabilir miyim?
Merhaba,

Magic Puppet eşyası 7 saat, Power Up eşyası ise 3 saat süre eklemekte. 22:00'den bir sonraki gün 22:00'ye toplamda 10 saat Magic Puppet süresi, 6 saat de Power Up süresi kullanabilirsiniz. Premium'dan gelen 2 saat ile birlikte maksimum 18 saat ROW Asistan kullanabiliyorsunuz.

ImShepty

Üye
Merhaba,

Magic Puppet eşyası 7 saat, Power Up eşyası ise 3 saat süre eklemekte. 22:00'den bir sonraki gün 22:00'ye toplamda 10 saat Magic Puppet süresi, 6 saat de Power Up süresi kullanabilirsiniz. Premium'dan gelen 2 saat ile birlikte maksimum 18 saat ROW Asistan kullanabiliyorsunuz.
başkanım bir hata söz konusu demin girdim 600 dakka vardı ROW baslattım 60 dakka ya dustu :S

Kenshin

Senior Moderatör
Sorun yaşayan kişiler oyun içi Ticket atarlarsa durum incelenir ve mağduriyetleri giderilir.

Zbam

Üye
Topluluk olarak FARM içinde kullanılmasını rica etmiştik fakat çok kısıtlandığını görüyorum sadece haddar3 de açık demek koskoca ırkta 1 kişinin farm yapabilmesi demek. sadece exp kasanlara özel bot olmuş resmen.
Bizde topluluk olarak coin ve item droplamasın demiştik ama her şey istendiği gibi olmuyor

ImShepty

Üye
Sorun yaşayan kişiler oyun içi Ticket atarlarsa durum incelenir ve mağduriyetleri giderilir.
TICKETTE ATTIM GENE AYNISI GELDİ BAŞIMA DISCORTAKI ARKADAŞA YONLERDIDI BENI FAKAT O ARKADAŞTA İŞİ BAŞINDAN AŞKIN MUHTEMELEN BİR SONUCA VARAMADIM BENIM 3 GUNLUK KAYBIM NE OLCAK PEKİ ?

MELKOR

Üye
Evet bizim de clanda en az 5-6 kisi sorun yasiyor , ticket gm ries e yonlendiriyor, hergun bu sekilde yazarak nasil kalici cozum bulabiliriz ki? Total verlen zamanlarda sorun var , 10 saat olmadan sure bitiyor magic veya puppet den bagimsiz.

Anthelior

Üye
Alchemy ile üretilen iksirler yerleştirilemiyor. Bilerek mi böyle geliştirildi yoksa bug mı var acaba?

cagatay3377

Üye
Arkadaşlar merak ettiğim konu.. Öldüğümüz zaman R.O.W. Süresi durmakta mı yoksa öldüğümüz zaman da bu süre ROM'umuzdan gidiyor mu?

DuncanBlake

Üye
Merhaba,

bu hala geçerli mi?

MrLioN0

Üye
Arkadaşlar selam , 120dk free row süresi bulunmasına rağmen row çalışmıyor 22:00 den sonra da denedim öncede denedim kullanamıyorum. Ayarlarını sorunsuz rehberdeki gibi yaptım, start dediğimde atak yapmıyor. Mob seçip her hangi bir atak yapamıyorum. Atak range , travel range , atak skilleri , pot-mana , hepsi doğru ayarlı olmasına rağmen start dediğimde atak yapmıyor her hangi bir hata da almıyorum yardım lütfen.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt