R.o.w Fiyatı Pahalı. [Magic Puppet] - [Power Up]

R.O.W Fiyatı Pahalımı Sizce ? [Magic Puppet] - [Power UP]

• Kullanılan toplam oy
    19

thewolverine

Üye
Merhabalar,

Lafı uzatmaya gerek yok R.O.W fiyatı bence fazla sonuç olarak 2 tane basıyoruz üstüne birde power alıyoruz hesabladığınız zaman haddinden fazla pahalı olduğunu düşünüyorum bu konuya katılan arkadaşlarda olabilir veya olmaz orasını bilemem ama bana göre fazla arkadaşlar. Magic Puppet fiyatının düzenlenmesi gerekli ne kadar indirim yapılır bilmiyorum ama fiyat hiçte makul değil.
Şuanda gb yüksek pazarda uygun görünüyor ama 1 ay sonra exp kasarken veya bir yere row saldığında gelen coin rowu bile karşılamayınca dediğimi anlarsınız pus ve sc masrafları cebimizden verelim ama en azından R.O.W ve pot parasını oyundan gelen coin karşılamalı oyunun doluluk oranını ve slotlardaki mafyalarıda işin içine katın bence.. Sonuç olarak 1 aylık premium çekiyor herkes ve adam neden charını günde 4 5 saat aktif kullansın R.O.W amaçı nedir yardımcı asistan yani ben afk iken karakteri kontrol etmesi gelişmesine yardım etmek. inşallah beni doğru anlayabilmişinizdir dostlar.

Genel olarak pus evet ucuz görünüyor sc ler ve benzeri şeyler ama Magic Puppet pahalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MmoRpg

Üye
row ve magic puppet e gelecek her iyileştirme çoklu pc li insanlara yarayacak oyun ekonomisini hızlı eriten itemlerin değerini hızla düşüren pve pvp ve etkinliklere herhangi bir faydası olmayan bu insanlara yarayacak o yüzden ne istediğinize dikkat edin adamların ekmeklerine yağ bal sürmeyin .

thewolverine

Üye
row ve magic puppet e gelecek her iyileştirme çoklu pc li insanlara yarayacak oyun ekonomisini hızlı eriten itemlerin değerini hızla düşüren pve pvp ve etkinliklere herhangi bir faydası olmayan bu insanlara yarayacak o yüzden ne istediğinize dikkat edin adamların ekmeklerine yağ bal sürmeyin .

Kanks evet mantıklı konuşmuşsun ama bir yeri atlamışsın zaten bütün kelle slotlarda o adamlar var normal userler veya solo playerler bir pt kurararak farm atamıyorki row isterse 2 katı olsun o adama koymaz zaten getirisi yüksek slotta kasıyorlar ben oyun başından berri server 1 ve 7 sonrası hariç ara serverlerde 1 tane yaratık kesemedim ki .d onlar hiçbir şekilde etkilenmez oyun yönetimi onun götüne tekmeyi koyacak o zaman olur o iş.

MmoRpg

Üye
Kanks evet mantıklı konuşmuşsun ama bir yeri atlamışsın zaten bütün kelle slotlarda o adamlar var normal userler veya solo playerler bir pt kurararak farm atamıyorki row isterse 2 katı olsun o adama koymaz zaten getirisi yüksek slotta kasıyorlar ben oyun başından berri server 1 ve 7 sonrası hariç ara serverlerde 1 tane yaratık kesemedim ki .d onlar hiçbir şekilde etkilenmez oyun yönetimi onun götüne tekmeyi koyacak o zaman olur o iş.
daha iyi normal oyuncular daha çok ses çıkartmaya başlar işte . olum salın salın bu kafa yapısını salın sizin yüzünüzden 25 yılımız heba oldu . Bu gün kazandığını düşünüyorsun oyun ekonomisi her geçen gün eriyor itemler çöp oluyor slotları kapatmışlar daha da büyüyorlar biraz kafffanı kullan

thewolverine

Üye
daha iyi normal oyuncular daha çok ses çıkartmaya başlar işte . olum salın salın bu kafa yapısını salın sizin yüzünüzden 25 yılımız heba oldu . Bu gün kazandığını düşünüyorsun oyun ekonomisi her geçen gün eriyor itemler çöp oluyor slotları kapatmışlar daha da büyüyorlar biraz kafffanı kullan
Sen anlatıyorsun dostum kafan mı iyi solo oyuncular veya 3 5 kişi oynuyan adamlar hiçbir güzel slotta kasamıyorlar nerde uğraştırıcı çer çöp boş slot varsa orda kasıyorlar cepten para veriyorlar çoklu pcler oyuna zarar veriyor o bir gerçek ama bununda bir oyun olduğunu unutma tabikide itemler düşecek çoğalacak ne olsun istiyorsun ülke gibi eflasyon mu başımıza ekonomist kesildin. CZ'de gene asaslar arkadan çıkmıyor toksit kitle burda boş yapma konunun altında.

MmoRpg

Üye
Sen anlatıyorsun dostum kafan mı iyi solo oyuncular veya 3 5 kişi oynuyan adamlar hiçbir güzel slotta kasamıyorlar nerde uğraştırıcı çer çöp boş slot varsa orda kasıyorlar cepten para veriyorlar çoklu pcler oyuna zarar veriyor o bir gerçek ama bununda bir oyun olduğunu unutma tabikide itemler düşecek çoğalacak ne olsun istiyorsun ülke gibi eflasyon mu başımıza ekonomist kesildin. CZ'de gene asaslar arkadan çıkmıyor toksit kitle burda boş yapma konunun altında.
senin en az 8 pc ' in yoksa bende bişi bilmiyorum oyun açılınca yayıan gel elinden tutup gösterim o çoklu pc ler orada olmasa o slotlarda kasabilecek insanları .
'' solo oyuncular veya 3 5 kişi oynuyan adamlar hiçbir güzel slotta kasamıyorlar '' runic i bırak bakalım world chatten hemen parti kurmuyorlar mı .
o kadar boş saçma salak bir yorumdu ki kalbini kırmamak için susuyorum sende kendi iyiliğin için çeneni kapat . Herkesi kendi zeka grubunda sanma . tipine s.

thewolverine

Üye
senin en az 8 pc ' in yoksa bende bişi bilmiyorum oyun açılınca yayıan gel elinden tutup gösterim o çoklu pc ler orada olmasa o slotlarda kasabilecek insanları .
'' solo oyuncular veya 3 5 kişi oynuyan adamlar hiçbir güzel slotta kasamıyorlar '' runic i bırak bakalım world chatten hemen parti kurmuyorlar mı .
o kadar boş saçma salak bir yorumdu ki kalbini kırmamak için susuyorum sende kendi iyiliğin için çeneni kapat . Herkesi kendi zeka grubunda sanma . tipine s.
Bende 8 pc olsa neden ağlayayım dostum kafanmı güzel benim demek istediğimi anlamadın aynı şeylerden bahsediyoruz ama sen biraz fazla uzatarak ve boş yaparak söylüyorsun alakası olmayan şeylerden bahsediyorsun biraz geliştir kendini.

yetiyet

Üye
Abi şu ankete 3 hayır oyu vermeleri bile tüylerimi diken diken ediyor. Biz gerçekten boşa çabalıyoruz. Bu oyunda 85'e kasmak 1.5 ay civarı sürüyor ve iyi slotlara oturursan. İyi slot=çok mana günlük 200liraya yakın exp maliyetin oluyor bu da aylık 6bin tl yapar premium hariç. Aklım almıyor bireyler nasıl sadece exp kasmak için premiumla beraber 7bin lira vermeyi normal görüyor. Hayır daha da kötüsü zamlanmalı diyen insanlar var :D neymiş multi pclerin önüne geçermiş. Ulan adamlar 2-3 charla row çalıştırıyorlar diğer çarları oturtuyorlar. Normal oyuncularsa 8 çarla row açıyor, bize 8 giriyorsa onlara 3 giriyor. Gerçekten çok yazık

pompacıriseyalelli

Üye
Aynen, wow aylık 200tl, ff14 330tl eso 40tl, albion 450tl. sadece 20saatlik puppet 75 tl :D
saydığın oyunlar "albino hariç" A+ oyunlar kanka bu oyunla bir tutamazsın :D wow ve eso gerçek mmorpg oyunları, bu oyunla bir tutman çok mantıksızca :D hele ki esoyu hariç tutarım onda megaserver var. o oyun bambaşka bir zirvede mmo için.

thewolverine

Üye
Hayır oyu verenlere inat R.O.W maliyetlerini 2x yapın bakalım onlar tekrar hayır verecek mi .s

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt