Rise Online Ve GeForce Now

SeryQ

Üye
GeForce Now uygulaması ile Rise Online oynayabilir miyiz? Alpha 2.0 için yeni PC toplamak yerine geçici bir çözüm bulmak amacıyla bu düşünceyi buldum. Sonuçta Alpha çok uzun sürmeyecek ve bedava üyelik alınabilir GeForce Now'da. Konu hakkında düşünceleriniz neler ve deneyimleyen oldu mu ?

pinkishorange

Üye
Bu konu çok önemli. Dolar kuru bu seviyedeyken ve uzaktan eğitimi fırsata çeviren mağazalar yüzünden bilgisayar fiyatları çok arttı. Geforce Now'ın, Game+ adıyla Türkiye'ye geleceğini düşünürsek bilgisayar almaya gücü yetmeyen birçok kişi oyunu oynama fırsatı elde edebilir. Umarım ekip bu konu hakkında bir çaba içerisindedir.

Nart

Üye
dene gör ne diyeyim ayrica official surum oyunlarin hepsi oynanamiyorken alfadaki bi oyunu gforce now a getirmezler.
Sen denedin sanırım?

Alpha için bekleyen yok zaten. Official için gelirse, pc alacak durumu olmayan arkadaşlar için bir çözüm olabilir.

Katl-i Vacip

Yeni Üye
var mı bu konu ile ilgili bir gelişme olursa hem dünya çapında reklamını yapmış olacak daha çok yabancı oyuncu çekecek hem de benim gibi sistemi yeterli olmayanlar için harika bir olay olacak, inşallah olur.

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
var mı bu konu ile ilgili bir gelişme olursa hem dünya çapında reklamını yapmış olacak daha çok yabancı oyuncu çekecek hem de benim gibi sistemi yeterli olmayanlar için harika bir olay olacak, inşallah olur.

Hayır düşünülmüyor şuanda en son sesli sohbette bu yönde bilgi verildi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt