DUYURU Rise Online World Alfa 1.0 Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mergen

Üye
Katılım
22 Eki 2020
Mesajlar
51
Puanları
83
Değerli ROW takipçileri,

Anti-Cheat aktivasyonunun ardından genel güvenlik üzerinde bir takım testler yaptığımızı belirtmiştik. Bu testler ve çalışmalar ile güvenlik altyapımızı bu aşamadaki en iyi seviyeye getirdiğimizi bilmenizi isteriz. Yaşanabilecek olumsuz deneyimleri minimum düzeye indirmek hedeflerimizin en başında geliyor ve bu önlemleri erken aşamalarda almak büyük fayda sağlayacak.

Alfa 1.0 sürecinin ilk günü için onay verilen tüm oyuncularımızın kayıtları hala geçerli ve oyunun alfa sürümünü ilk günden itibaren deneyimleme şansı bulacaklar. Bu kullanıcılarımızın oyuna katılımlarından sonra alacağımız geri dönüşler ve yapacağımız anlık iyileştirmelerden sonra oyuncu sayımızı günden güne arttırmayı planlıyoruz.*

Oyunumuzun henüz alfa aşamasında bulunduğunu unutmayınız. Bu yüzden karşılaşabileceğiniz birçok hata olacaktır. Bu hataları bizlere iletmenizi sağlayacak bir ticket/raporlama sistemi oyun içinde aktif bulunacak. Alfa sürecindeki ilk hedefimiz sunucu kapasitelerimizi görebilmek ve toplayabildiğimiz kadar rapor oluşturmaktır. Bildirilen hataların en kısa sürede onarılacağından emin olabilirsiniz.

16.12.2020, Çarşamba günü, saat 21:00'da (GMT+3) Alfa testlerinin ilk grubunu oyuna dahil edeceğimizi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla,

Rise Online World
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt