DUYURU Rise Online World - Alfa 1.0 Kapanış Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Katılım
21 Eki 2020
Mesajlar
1,316
Puanları
112
Değerli ROW takipçileri,

Öncelikle; Alfa 1.0 sürecindeki katılımlarınız, geri dönüşleriniz, eleştirileriniz ve önerileriniz için her oyuncumuza ayrı ayrı teşekkür ederiz. Bir oyunun gelişim sürecinin, oyuncu ve oyun yönetimi olarak karşılıklı yürütülmesinin gelişime ne denli katkı sağladığını hep beraber deneyimlemiş olduk.

Ortalama 10 gün süren bir süreç ve kapatılan 3000'e yakın destek talebinden sonra Alfa 1.0 sürecinin sonuna geldiğimizi belirtmek isteriz. Bu süreç içerisinde sizlerin önemli geri dönüşleri ve dönüşlere getirilen hızlı çözümler ile oyunumuzda çok önemli iyileştirmeler ve düzenlemeler yapılmıştır.

25.12.2020, Cuma günü, saat 23:59'da (GMT+3) Alfa 1.0 süreci sonlandırılacak olup, oyuncuların oyuna erişimi kapatılacak ve Alfa 2.0 sürecine hızlıca hazırlanılmaya başlanacaktır. Herhangi bir aksilik olmadığı takdirde, Alfa 2.0 süreci yine tüm kullanıcılarımıza açık şekilde ilerletilecektir. Süreç ile ilgili henüz net bir tarih verememekle birlikte, süreci çok fazla uzatmamak niyetinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Rise Online World
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt