Rise Online World Ekran Görüntüleri / Wallpaper

Koreey

Üye
Bu kadar mi acsin? Ya da bu kadar mı dustun merak konusu?

Ne alaka aklı başka yerlerde "adam'. Bu anormal bir durum olduğu için buraya attım, hemen olumsuz yorumluyorsun. Biraz sevgiye ihtiyacın var gibi "forumboy', tanımadığın insanlara da ön yargıda bulunma sana tavsiyem biraz daha saygılı ol.

Forumda her atılana yorum yapanlar artık mantıklı düşünemiyor aklına ilk geleni yazıyor.

Not: ben bu durumu support'a bildirdim ve ilgileniyorlar ama burda yer almasını istedim.

Son düzenleme:

KarpathiaN

Üye
Ne alaka aklı başka yerlerde "adam'. Bu anormal bir durum olduğu için buraya attım, hemen olumsuz yorumluyorsun. Biraz sevgiye ihtiyacın var gibi "forumboy', tanımadığın insanlara da ön yargıda bulunma sana tavsiyem biraz daha saygılı ol.

Forumda her atılana yorum yapanlar artık mantıklı düşünemiyor aklına ilk geleni yazıyor.

Not: ben bu durumu support'a bildirdim ve ilgileniyorlar ama burda yer almasını istedim.

Bildirdigin yerde kalması gereken bir durumdu.
Zaten actigin bildirim topigine cevap verilldi sorun ile ilgilenilellcek diye.
Lakin ardından bu gorseli (kii kaldırıldı sikaet uzerine) genele paylasmak ve gulucukler atmak bundan nasıl keyif aldıgını da belli ediyor.

Neyse gorsel kaldırıldı beniim icin konu kapandı. Sen saldırmaya devam edebiilirsin :))

Toxic

Üye
Çok iyi :D Ben dw Haritasında ki DeathLordh larının ve o mekanın bir görselini çok istiyorum <3 nolur gelsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt