Rehber Rise Online World - Meslekler Rehberi Güncel

sbh

Üye
Sayın Burhan Bey (Justice) Discord üzerinden;

Respawn sürelerinde hata yok arkadaşlar. En fazla 1 tanesinde vardır, yoktur. Çalışma prensibini tekrar ve son kez anlatıyorum. Örneğin; Dorion'da 150 ağaç doğma alanı bulunur ve aynı anda 50 Oak Tree spawn olur. Siz herhangi bir Oak Tree kestiğinizde bu 10 dk olan respawn süresi dolunca 150 spawn bölgesinden birinde rastgele doğar. Sizin bu tüm bölgeleri aynı anda kontrol etme şansınız bulunmaz. Kaldı ki bulunsa bile o toplama objesinin bir kimliği olmaz, sizin farklı bir yerde gördüğünüz obje aslında başka bir toplama objesinin tekrar doğmuş hali de olabilir. Yani sizin kullanıcı olarak bunu fark etmeniz veya tespit etmeniz imkansıza yakındır. Bu yüzden ben bu tür değerleri 2 kez kontrol ettirerek yaptırırım
Arkeo yerlerinin süresi tutuluyor 10 level olan yerde hep 10 level çıkıyor stabil bir sürede, 1 level olan yerde hep 1 level çıkıyor stabil sürede. Skinning'de deer zebra boar değişiyor ama süre stabil, sadece Wolf toplanınca çok büyük ihtimalle Wolf çıkıyor aynı yerde stabil sürede. Bunlarda neden tutuluyor o zaman :) Ben bir yerde ağaç toplayınca 30-60dk boyunca oradan geçenler orada ağaç görmüyor kıtlık başlıyor.Bu da oyuncuları tek diş bırakmaya itiyor, rotanın çıkmaz ve köşe yerlerindeki oakları tek diş bırak, oakları oraya yık, pinelar senin gezdiğin düz rota üstünde çıksına geliyor olay. Yolu uzatan yerlere gitmeye gerek kalmıyor. Gene amacına ulaşmıyor bu sistem. Kısmi olarak ulaşsa bile neden Arkeo skinningde bu sistem yok, onların süresinin tutulmasında sakınca yok mu?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt