EVENT Rise Online World Youtube Etkinliği!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SunRise

Yönetici
Community Manager
youtube.jpg

Rise Online Youtube Etkinliği!

Yeni Sosyal Medya etkinliği ile karşınızdayız! Bu seferki etkinlik Youtube içerik editörlerini ilgilendiriyor. Sizlerden Rise Online World ile ilgili bir video yapmanızı istiyoruz. Video içeriğiniz ne kadar güzel, eğlenceli olursa şansınız da bir o kadar fazla olacaktır.

Sizlerden istediğimiz video örnekleri aşağıda belirtiyoruz;
Örnek 1: Death Valley haritasında en yoğun saatlerde yaşadığınız heyecan dolu dakikaları video kaydına alıp, güzel bir montaj ile harika bir PK videosu olabilir.
Örnek 2: Blood Valley etkinliğinde yeni haritamızı ve etkinlik detaylarını içeren muhteşem bir video içeriği olabilir. Bu örnekleme Crystal Fortress War etkinliği içinde geçerli olabilir.

Bunlar bizim örneklerimiz, daha farklı yaratıcı içerikler çekebilirsiniz.

YAPILMASIGEREKENLER.jpg

1: Youtube videonuzu yüklerken başlık Rise Online olması gerekmektedir. Örnek; ( Rise Online Death Valley Heyecanı ) ( Rise Online Etkinlik heyecanı )
2: Video kategorisinin oyun seçiminde Rise Online seçilmesi gereklidir.
3: Açıklama kısmında www.riseonlineworld.com resmi web sitesi belirtilmesi gereklidir.

BİLMENİZGEREKENLER.jpg

Gönderdiğiniz videolarınız Medya ekibi tarafından titizlikle incelenip sonuçlandırılacaktır.
İnceleme esnasında dikkat edeceğimiz hususlar;

1: Videonuzun izlenme sayısı.
2: Videonuza gelen yorum ve like sayısı.
3: Hazırladığınız videonun enerjik, eğlenceli ve kamera kullanımın iyi olmasına dikkat edilecektir.

etkinliködülleri.jpg

ödültablosuı.png

YARIŞMABAŞLANGIÇTARİHİ.png

teselliödülü.jpg

Hazırladığınız Youtube içerik videolarınızı bu gönderinin altında paylaşabilirsiniz.

yarışmabilgileri.jpg

Hazırladığınız Youtube içerik videolarınızı bu gönderinin altında paylaşabilirsiniz.

Sonuçlar 26.09.2022 Pazartesi günü açıklanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hedvein

Üye
Harika bir etkinlik! Geç kaldım ama ben de bir video bırakayım, adettendir :)

İyi Seyirler <3

Son düzenleme:

Gabriel

Üye
Merhabalar, öncelikle yayın üzerinden tekrar kayıtları aldığım için kalite 1080p olarak biraz mecbura kaldım, normal şartlarda tüm videolarımı yayınlardan ayrı tutarak 4k üzerinden render alıyordum ancak kamera ile daha farklı bir görsel elde etmek istediğim için 1080p kalite ile video hazırladım . Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler
ve iyi eğlenceler.

Son düzenleme:

nexusize

Üye

Rise Online Güncel Pazar Ve Oyunun Anlık Durumu | Geri Döndük​

ısıtalım biraz ortalığı :D

Son düzenleme:

Elerelon

Üye
Bu bir pk videosu değil, ancak "daha farklı yaratıcı içerikler çekebilirsiniz" kısmını gördüğüm için eklemek istedim. Eğer kurallara uymuyorsa kaldırabilirsiniz.

KAYBERENN

Üye
herkese bol şans hak eden kazansın ben video içeriğimi 2 eylülde yüklediğimden şansımı kaybettim :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt