Rise Online Yönetimi Tarafından Uğradığım Haksızlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orewakira

Yeni Üye
Merhablar,

Dün royal chest almaya karar verdim en ucuz royal chesti bulup satın almaya gittim ancak pazar olmadığını gördüm üzerimde bulunan 1 adet royal chesti oraya koymaya karar verdim. Bunun üzerine yayıncı arkadaşlardan PoineMaia gelip chesti 20m daha pahalıya çekti ben daha ne olduğunu anlamadan ban yedim bunu üzerine destekle iletişime geçtiğimde süresiz ban yediğimi söylediler nedenini sorduğumda bug abuse ve merchant fraud olduğu söylendi ben istediğim yere istedğim fiyattan pazar kuramaycaksam bu oyunu neden oynuyorum. Yanlış prede skill sıfırladığımda gold iadesi olmazken bir yayıncının beni bi telefonla 5dk içinde ne kadar doğru? gösteriyor konuyla ilgili desteğinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

yetiyet

Üye
Royal chest almaya gidiyorsun sonra almaya gittğin vendor orada olmayınca bir anda üstündekini satmaya mı karar veriyorsun? Kusura bakma ama hiç inandırıcı gelmedi

orewakira

Yeni Üye
Evet makarasına 50m den koydum gelip çekmesi benim suçum değil insanlar ödediği parayı görüyor pazarda aldığı iteme kontrol etmemesi benim suçum değil ki hadi ben hatalıyım cezası bu değil

The Matrix

Üye
Dostum bu hikayeye yetkililer inanır mı bilmem ama bu topluluk inanmaz. Bu kadar tesadüf doğal hayatta bile yaşanmaz merchant bug denemişsin ve yayıncı sayesinde patlamışsın geçmiş olsun.

orewakira

Yeni Üye
Merchant bug falan değil action house un buglu olması benim suçum değil ben itemimi istediğim yere istediğim fiyattan koyabilirim

orewakira

Yeni Üye
insanlar ödediği fiyatı görüyor ve onaylıyor buna dikkat etmemeleri onların problemi action house da o itemin durması da oyunun problemi ben oyuna müdaheledee bulundum mu hayır? peki itemin fiyatını farklı gösterdim mi yine hayır benim burada suçum nedir?

yetiyet

Üye
Burada bu arkadaşı savunmayacağım banlanmasının doğru olduğunu düşünüyorum ama bir sorum olacak galiada belli isimler var aynı bu şekil +7 +6 golden snake satarken araya +2 40m falan sıkıştırıyorlar onlar neden ban yemiyor ?

orewakira

Yeni Üye
Kardeşim olay zaten o yayıncının gelip beni bir telefonla banlatması sizce liakatli bir durum mu arka planda başka neler oluyor bilebilir miyiz?

orewakira

Yeni Üye
bir süre bekleseler parayı vercektim zaten yan pcye gidene kadar ban yedim

N3v3N

Üye
Burada bu arkadaşı savunmayacağım banlanmasının doğru olduğunu düşünüyorum ama bir sorum olacak galiada belli isimler var aynı bu şekil +7 +6 golden snake satarken araya +2 40m falan sıkıştırıyorlar onlar neden ban yemiyor ?

Evet bu arkadaş nasil ban yediyse o fiyata koyanlarinda ban yemesi gerekirdi. Fakat bu konuda eski şikayet postlarina baktığımızda yonetim tarafindan verilen cevabın herkes hür bir şekilde fiyat koyar ve itemi almadan önce oyun size emin misiniz diye sorar, onay kutucuğu bu yüzden var, dikkat etmeniz gerekir şeklinde.

Çifte standart uygulanmış. İtemi çeken kişi yayıncı değilde oyuncu olsaydı yüksek ihtimalle ban yemeyecektin. Aarvard bu sebepten ban yiyen görmedim.

orewakira

Yeni Üye
Evet bu arkadaş nasil ban yediyse o fiyata koyanlarinda ban yemesi gerekirdi. Fakat bu konuda eski şikayet postlarina baktığımızda yonetim tarafindan verilen cevabın herkes hür bir şekilde fiyat koyar ve itemi almadan önce oyun size emin misiniz diye sorar, onay kutucuğu bu yüzden var, dikkat etmeniz gerekir şeklinde.

Çifte standart uygulanmış. İtemi çeken kişi yayıncı değilde oyuncu olsaydı ban yemeyecektin.
Aynen öyle dostum benim sinirimi bozan kısım o

JohnPlane

Üye

Çifte standart uygulanmış. İtemi çeken kişi yayıncı değilde oyuncu olsaydı yüksek ihtimalle ban yemeyecektin. Aarvard bu sebepten ban yiyen görmedim.
Bununla kesinlikle çifte standart uygulanmış evet bende hatırlıyorum o zaman ki mevzuları düzeltirler diye düşünüyorum
Aynen öyle dostum benim sinirimi bozan kısım o
Hem discord hem ticket olarak başvuru yap yeniden

orewakira

Yeni Üye
Bununla kesinlikle çifte standart uygulanmış evet bende hatırlıyorum o zaman ki mevzuları düzeltirken diye düşünüyorum

Hem discord hem ticket olarak başvuru yap yeniden
Attım ticket digitale yönleendiriyorlar onun yazdığı mesajları da paylaşacağım birazdan resmen suç uyduruyor benim için merchant fraud diyor sanki fiyatı farklı göstermişim gibi :) Sebahattin Akay a kadar yazdım mahkemelik olacağız o ban açılmazsa

orewakira

Yeni Üye
kanıtforum1.jpg.png
forum2.png

orewakira

Yeni Üye
Neye dayanarak insiyatif aldı mesela? Veya uygulama derecesinde nasıl bir yükseklik gördü de sınırsız ceza verme gereği duydu? Şöyle diyelim hatta böyle elini kolunu sallıyarak yayında ban attırabiliyorsa arka planda neler yaptırmyodur? bu yayıncının clanı The Order dv de afk archdemon dönüyor bir şey olmuyor mesela neden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt