REHBER Roco Token Nasıl Kullanılır?

Abdullah Çınar

Üye
@SunRise merhabalar oyuna başladığımdan beri 61 lwl e gidiyorum 1 adet dahi roco token düşmedi bana oyun içinde bunun bir nedeni var mıdır metamask hesabı tanimlamadim henüz karakterime ama sanırım oyun için token düşmedi ile bunun bir ilgisi yoktur diye düşünüyorum millete sayfalarca token düşüyor ben hiç bir türünden 1 tane dahi alamadım sebebi nedir acaba bilgi alabilir miyim bir bug bı durum olabilir mi 61 lwl e kadar hiç 1 tane bile düşmemiş olması normal mi

karanlik07

Üye
Merahaba Metamesk hesabımı herşeyi yaptım oyundan düşürdüğüm tokenler 4.65 roko token .. ben bunları nasıl cüzdanıma aktarıcam hesapla bölümü aktif değil.. ben bu oyundan düşürdüğüm roko tokenler ile nft marketten pelerin kiralayabilirmiyim?
yüklemede göreceksiniz link..

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    297 KB · Görüntüleme: 102

substrak

Üye
hesapları bağladım sorun -yok ancak karakterin üzerine token gelmedi. neden gelmediğini anlayamadım. ayrıca bu free token olayı devam ediyor mu yardımcı olabilir misinz

Vision

Senior Moderatör
hesapları bağladım sorun -yok ancak karakterin üzerine token gelmedi. neden gelmediğini anlayamadım. ayrıca bu free token olayı devam ediyor mu yardımcı olabilir misinz
Oyun içerisinde roco'ya sağ tıklarsanız site içerisinde bakiyeniz gözükecektir. Free token olayı kalktı, evet.

substrak

Üye
reis tamam işte oyun içerisinde karakterin üzerinde sağ tıklayabileceğim bir roco toksn yok onu nerden temin edeceğim kusura bakma yeniyim belki basit birşeydir ama yöntemi bulamadım

Vision

Senior Moderatör
reis tamam işte oyun içerisinde karakterin üzerinde sağ tıklayabileceğim bir roco toksn yok onu nerden temin edeceğim kusura bakma yeniyim belki basit birşeydir ama yöntemi bulamadım
Oyun içerisindeki moblardan Roco token elde ediyorsunuz.

Tears4fears

Yeni Üye
merhaba video çok iyi ama nft markette tıklayınca bende başka bir sayfa çıkıyor bu sayfada bağladığım cüğzdan görünüyor ancak videonun sonunda nft roco avax yazan kısım çıkmıyor nft ve avax çıkıyor sizin marketplace yazan yerdeki tıklayıp ekleme butonları çıkmıyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt