REHBER Roco Token Nasıl Kullanılır?

KilicArslan

Üye
Merhaba cüzdan bağlantısından sonra gelmesi gereken Metamask bağlantı ekranı gelmiyor.Adres bağlantılarını güncelle ye tıkladığım halde ekran hafif kararıp öylece kalıyor.Yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkür ederim

KilicArslan

Üye
Musti bey dediğiniz herşeyi yaptım,lakin oyunda tokene sag tıkladıktan sonra ''ok'' diyorum token gitmiyor. Sıkıntı nedir anlamadım.

bigsmoke26

Üye
rare token düştü fakat sag tıkladıgımda hiç bişey olmuyor roco token sayfamdada görüntüleyemiyorum sebebini anlatırmısınız rica etsem

bigsmoke26

Üye
Merhaba cüzdan bağlantısından sonra gelmesi gereken Metamask bağlantı ekranı gelmiyor.Adres bağlantılarını güncelle ye tıkladığım halde ekran hafif kararıp öylece kalıyor.Yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkür ederim
metamask uzantısını yükleyin çözülür

redhorn

Üye
ben herşeyi yaptım ama bi türlü bedava 10 avaxı alamadım o sayfaya bir turlu gelmedi 0.05 roco tokeni aktarmaya calısıncada bakye yetersiz dedi ne yapmam lazım burdan avax lınkı verebilirmsniz
kaç kere hesap açtım kım bılır bır turlu yapamadım yardımcı olursanız sevınırım

Vision

Senior Moderatör
ben herşeyi yaptım ama bi türlü bedava 10 avaxı alamadım o sayfaya bir turlu gelmedi 0.05 roco tokeni aktarmaya calısıncada bakye yetersiz dedi ne yapmam lazım burdan avax lınkı verebilirmsniz
kaç kere hesap açtım kım bılır bır turlu yapamadım yardımcı olursanız sevınırım
Test ağından çıkıp, gerçek ağa geçiş yaptığımız için free 10 AVAX alamazınız. Konu gün içerisinde düzenlenecektir.

HeaveN

Üye
Bu cüzdan adresi başka bir hesapta kullanıldığı için eklenemedi. böyle bi hata var nasıl düzeltirim

HeaveN

Üye
2 saat uğraştım olmuyo oyun hepsini yaptım metamask bağladım cüzdan bağladım oyun token verirken wallet not register

HeaveN

Üye
ben şuan verdim siteye maksat üzerimde olmasın yer kaplıyodu

mrhit

Üye
Tokenimi metamaska çekemiyorum, para yetersiz diyor 0.3 tokenim var toplamda. Yetkililer yardımcı olursa sevinirim. Roco kazanımlarımdan “hesapla” demiştim. Sonra durum kısmında “çekildi” yazdı. Bu tokene ne oldu şimdi ben anlamadım bakiye 0 gözüküyor, bu coin ile rise cash de alamıyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt