Row Açılasıya Kadar Çerezlik Oyun Önerileri

akeu

Üye
Sevgili Arkadaşlar ROW'u beklerken söyle bir zaman geçirmelik single veya multiplayer oyun önerileri alabilir miyim çerezlik, şuan squad ve arada csgo death match atıyorum. söyle zaman geçirmelik oyunlar fena olmazdı. Konuya yorum olarak tam adını bırakabilirsiniz.

İyi forumlar...

Muti

Üye
Cyberpunk 2077, torrent'ten indirebilirsin ^^

Siyah34

Üye
Kankam ben Hunt oynuyorum escape from tarkov veya rp yapıyorum gmod da. Rp girip çerez lik takıla bilirsin bence

LeKe

Üye
Blazing Sails , battle royale
Spellbreak , '' ''

Nazzy

Üye
Sevgili Arkadaşlar ROW'u beklerken söyle bir zaman geçirmelik single veya multiplayer oyun önerileri alabilir miyim çerezlik, şuan squad ve arada csgo death match atıyorum. söyle zaman geçirmelik oyunlar fena olmazdı. Konuya yorum olarak tam adını bırakabilirsiniz.

İyi forumlar...
Agario :)

BARBARR0SSA

Üye
Cyberpunk 2077 çıktı, 1 ay idare eder en kötü ne bekliyorsunuz :)
Hocam o oyunucak makina lazım biraz baktim 1050ti 20 25 fps low da gtx 1660 super 60 fps low da 2000 rtx üstü bir kart lazım zevk almak için medium da alinca kartlar darboğaz oluyor piyasadaki

anil

Üye
Hocam o oyunucak makina lazım biraz baktim 1050ti 20 25 fps low da gtx 1660 super 60 fps low da 2000 rtx üstü bir kart lazım zevk almak için medium da alinca kartlar darboğaz oluyor piyasadaki
Benim de elimde oyun var. Olmasa direkt alıp başlayacağım ama sanırım optimizasyonu epey sorunluymuş. Fakat birkaç yamayla düzelir diye düşünüyorum

May Payne

Üye
17 Aralıkta M.A.R.S. Online kapalı betaya giriyor. Fps/tps tarzı oyunları seviyorsan deneyebilirsin. Yayımcılığını Suba Games yapıyor. Oyunun 3.0 sürümü olması bekleniyor.

Not: M.A.R.S. Online yeni bir oyun değildir.

Taarruz

Üye
Merhaba arkadaşlar...
Pc'niz Rise Online World için ''henüz'' yeterli değilse ve RoW Official çıkana kadar ara sıra takılmalık, çerezlik bir mini mmo arıyorsanız dikkatle okumanızı rica edeceğim.

Steam ve mobilde bir pixel mmorpg var adı ''Kaion Tale'' bu sene çıkmış ve europe serverı 1-2 ay önce açılmış.
Pixel mmo denilince şahsen ben epey ön yargılı yaklaşırım. ön yargıda üzerime yoktur malesef kötü bir alışkanlık. Fakat bu oyun diablo ve WoW 'ın mini hali resmen.
Oyunda iki taraf var
DRAXIAN ve NARU (elmorad ve karus gibi düşünebilirsiniz). ve bu iki tarafın kendine has classları var zaten aşağıya link bırakacağım inceleyebilirsiniz.

Oyun
Pvp ve Pve anlamında çok zengin ve her gün gelişiyor.
Meslekler - Dungeonlar - Raidler - Battlegroundlar ve Arenalar var. cidden sanki bir pixel mmo değilde normal pc oyunu gibi tasarlanmış.
Malesef Türkçe dil seçeneği henüz yok fakat discord adreslerinde bir developer ile konuştum geliştirdiklerini söyledi.
Eğer orta düzey bir ingilizceniz var ise ve bir mmo bağımlısıysanız bu oyun sizi pişman etmeyecek. pixel mobil/steam mmo mu oynanır diyen ben bile bağımlısı oldum.

Web site:

Wiki Sayfası:

Ouss

Üye
Valorant , fps oyunu, 5v5 mod
Cities: Skylines , şehir kurma oyunu gayet güzel
The Witcher Serisi (1-2-3) Hikaye'ye önem veren birisiylsen 1-2-3 diye oynamalısın, görsellik önemli hikaye çokta önemli değil dersen 2-3 veya direkt 3.seriye başlıyabilirsin.
Borderlands 2 ve 3 bol aksiyon ve keyifli macera
Destiny 2, PvE ve PvP keyiflidir
Warframe, PvE odaklı bir oyun.
The Long Dark , single play macera hayatta kalma
HAWKEN , büyük robotları kontrol edip diğer robotlarla savaşıyorsun pvp multiplayer.
Battlefield serisi 1-3-5 önerim.
Rainbow 6 , 5v5 aşırı stratejik ve gerçekci fps oyunu,

oynayıp deneyimlediklerim ve tavsiye ediceklerim bunlar aklımda kalan.

osmanyeginoglu

Üye
gloria victus enteresan bir ortaçağ oyunu okçuluk felan efsane.kale kuşatmaları vs.keşke rise bu oyuna benzese.tavsiye ederim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt