Rowa Magic Puppet Kalan Süre

RazielCucu

Yeni Üye
Resimde de görüldüğü üzere, daily magic puppet time left kısmı her zaman 0 min, yükledim ama hiç kullanmadım. Acaba ilk başta fazla magic puppet mı bastım tam hakimde degilim bu konuya sizlere danışmak istedim. Bu arada rowa neredeyse 1 saat filan atıyorum belki hiç atmıyorum şu sıralar, öğrenmek amaçlı deniyorum.

Ekli dosyalar

• row.jpg
    row.jpg
    62.3 KB · Görüntüleme: 81

Anthelior

Üye
Şuradaki yorumuma bakabilirsin:

Magic Puppet ile Power Up'ın günlük kullanım sınırları farklı. Power Up günlük maksimum 7 saat, Magic Puppet 15 saat kullanılabiliyor. Yani gidip 21 saatlik Power Up "veya" Magic Puppet alarak 21 saat ROWA kullanamazsınız. 7 / 15 saat dolunca başka da süreniz yoksa ROWA durur. İkisini birden aldığınızda da zaten toplam süreniz 21 saat olmuş oluyor (7+15'ten).

Örneğin; Magic Puppet 7 saat süre veriyor dedim ya, 3 tane Puppet aldın diyelim. 3x7'den 21 saat Puppet yapar ancak bu sürenin 15 saati dolunca akşam 10'a kadar Puppet süresi kullanamazsın, kalan 6 saati 10'dan sonra kullanmaya devam edebilirsin. Power Up veya Premium'dan gelen ek süren varsa Puppet'ın süresi bitince otomatik olarak onları harcamaya devam eder, onlar da yoksa durur.

Günlük premium'dan gelen 2 saat süre daha var ancak bu süre yalnızca EXP Premium veya Complete Premium almanız durumunda geçerli. Farm Premium'da bu süre 1 saat, Elite Premium'da zaten direkt hediye ROWA süresi yok.

RazielCucu

Yeni Üye
Bu gönderinizi okumuştum. Fakat durum bence biraz farklı. Karakteri açtıgımda premiumlarla gelen magic puppetları bastım, o zamandan beri orası hep 0 min yazıyor, 4 gündür rowa ya hiç bırakmadım mesela karakteri. Her zaman power up varsa dogru yazıyor, fakat magic puppet hep 0 min.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt