Self Merchant - Vice Merchant ( Online - Offline Pazar ) Detaylı Rehber

webiys

Üye
Edit; Offline Pazar'ınızı sadece kurduğunuz bölgede bozabilirsiniz. Örn; Lunaskar Bölgesinde kurulan bir Offline Merchant'ı sadece Lunaskar bölgesinde bozabilirsiniz ve Pazar bozulduktan sonra itemlerinizi ve itemleriniz satıldığı ise itemlerin karşılığı olan paranızı sadece Dorion'da bulunan Auction House NPC'sinden temin edebilirsiniz.

Lunaskarda H simgesine basarak bozuluyor sanırım bende bu şekilde de bozulmuyor başka yöntem varmı ?

Nisshe

Moderator
Edit; Offline Pazar'ınızı sadece kurduğunuz bölgede bozabilirsiniz. Örn; Lunaskar Bölgesinde kurulan bir Offline Merchant'ı sadece Lunaskar bölgesinde bozabilirsiniz ve Pazar bozulduktan sonra itemlerinizi ve itemleriniz satıldığı ise itemlerin karşılığı olan paranızı sadece Dorion'da bulunan Auction House NPC'sinden temin edebilirsiniz.

Lunaskarda H simgesine basarak bozuluyor sanırım bende bu şekilde de bozulmuyor başka yöntem varmı ?
Pazarın buga girmiştir geçmiş olsun

Mythali

Üye
bizimde clandan 3 - 4 kişinin bug a girdi değerli itemleri gitti.

Mythali

Üye
@Kenshin

2-3 gündür bekliyoruz ticket açtım forumdan da yazdım sanırım ulaşmıştır her yere.

Nickler : Mythali
Nickler : Medoschi
Nickler : MalzemeSaglam

beklemedeyiz.

bizim dışımızda başka cok mağdur insanlarda var.
özellikle benim bazı elite itemlerim kaldı pazarda o yüzden oyuna devam edip test edemiyorum daha fazla.

Nisshe

Moderator
Arkadaşlar bu arada Offline Merchant'ınız gözüktüğü halde bozulmuyorsa çok fazla panik yapmayın dün pazarım bozulamıyordu ve başka birisi pazarı açamıyorud sakince oyundan çıktım ve bekledim bugün otomatik olarak düzelmiş ve bazı itemlerim satılmış pazarıda bozabildim bazen buga girebiliyor.

Kenshin

Senior Moderatör
@Kenshin

2-3 gündür bekliyoruz ticket açtım forumdan da yazdım sanırım ulaşmıştır her yere.

Nickler : Mythali
Nickler : Medoschi
Nickler : MalzemeSaglam

beklemedeyiz.

bizim dışımızda başka cok mağdur insanlarda var.
özellikle benim bazı elite itemlerim kaldı pazarda o yüzden oyuna devam edip test edemiyorum daha fazla.

Ben tekrardan bu kişileri raporladım. İncelenir ve uygun ise kaybolan eşyaları geri verilir.

Mythali

Üye
beni yaklaşık bir 36 saat oldu ,
beklemedeyim :) çok fena itemler gitti.

Mythali

Üye
@Kenshin

Hocam oyuna reset geldi pazarlar sıfırlandı , anons ' da açık pazarların kapatılması pazarların sıfırlancağı ve yok olcağı yazıyordu.
Bizim zaten pazarlar bug'daydı yok dolayısıyla kapatamadık pazarları ve itemler yok oldu su an.
+7 facelifter +7 md amulet of dex gibi itemlerim yok oldu.

oyun içi nick : Mythali

şu an bu itemleri geri almak icin cok geçtir sanırım :) soğuk su mu içicez napıcaz.

Kenshin

Senior Moderatör
@Kenshin

Hocam oyuna reset geldi pazarlar sıfırlandı , anons ' da açık pazarların kapatılması pazarların sıfırlancağı ve yok olcağı yazıyordu.
Bizim zaten pazarlar bug'daydı yok dolayısıyla kapatamadık pazarları ve itemler yok oldu su an.
+7 facelifter +7 md amulet of dex gibi itemlerim yok oldu.

oyun içi nick : Mythali

şu an bu itemleri geri almak icin cok geçtir sanırım :) soğuk su mu içicez napıcaz.

Merhaba,

İncelenmesi için bildirimde bulundum.

birol2003

Üye
Protan Kingdomda kurulan offline pazarda satılan item paralarını yada pazarı bozmak istersek hangi npc kullanılıyor bilen varmıdır.

Nisshe

Moderator
Protan Kingdomda kurulan offline pazarda satılan item paralarını yada pazarı bozmak istersek hangi npc kullanılıyor bilen varmıdır.
Protean Kaçıncı Server'da offline pazarını kurduysan o sunucu'da ve o Map'te can barının yanında bulunan H butonuna tıklayayıp Destroy Merchant diyorsun ve bozulan pazardaki itemleri ve paraları Dorion ' da bulunan ITEM HOLDER Npc'sinden alıyorsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt