Sezon Puanı Etkinliği Hk.

Jackass

Üye
Merhaba,

Yönetimin sezon puanı etkinliği adı altında paylaştığı konuyu ele almak için bu konuyu açma gereği duyduk.
Konumuza gelecek olursak bu etkinlik verilen tüm emekleri hiçe saymaktan farksız.
Biz ekipçe oynayan büyük bir topluluğuz, oyun açıldığından beri kimi insan farm kimisi pk olarak yollarını seçti.
Biz pk atıp işin daha çok savaş bölümünde yer aldık ve bunun karşılığında sıralamada ilk 10'da yerimizi aldık.
Şimdi yapılan etkinlikte bugüne kadar kasılmış yani aylarca verilmiş emeklere hiç bir ödül olmadığını görüyoruz.
Ek olarak bahsetmek isterim ki bu ödüllerin hiç bir değeri yok, biz zaten pk atarken verdiğiniz ödüllerin 2 katı kadar rise cash harcıyoruz.
1 Ay boyunca emek vereceğim ve karşılığında 1. olursak 12.500 cash mi kazanacağız? Zaten potuydu sc'siydi 2 mislini harcamış olacağız.?
Tabi en büyük konulardan biri, biz kişi başı 1.5M BP kasmış insanlarız, şimdi 1 Ağustos'ta BP'ler sıfırlanınca bir çok kişinin kastığı symboller karakterlerinden gidecek öyle mi?
Daha önce hiç Death Valley'e ayak basmamış biri ile aynı seviyeye geleceğiz.? Tekrardan Symbol'ümüzü almak için insanlarla yarışa gireceğiz.?
Peki bizim bu kastığımız 1.5M BP'nin ne anlamı olacak? Oyunda Kareli ve Karesiz Symbol sistemi yoksa bizim BP kasmamız da ki amacımız nedir?

Kapalı beta'da verilen ödüllerle Erken Erişim sürecinde 4 aylık emeğe verilen ödüllerin arasında ki uçurumu hatırlatmak isterim. En azından bu sezonu ilk 10'da bitirmiş insanları diğerlerinden ayırabileceğimiz farklı bir ödül beklerdik.

İyi forumlar.

N3v3N

Üye
Gelecekte item alacan o milyonluk bplerle. Çatır çutur cekecen itemleri.

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Gelecekte, savaş puanlarınızla eşya satın alabileceğiniz bir sistem tanıtılacak. Sezon puanı etkinliği ile PvP alanlarının canlandırılması ve oyunculara daha iyi bir PvP deneyimi sunulması hedefleniyor. Ekstra olarak her ay sıfırlanacak olan sağ battle pointler için yeni bir simge seti oyuna eklenebilir.

Son düzenleme:

TIR

Üye
PK Sigaradır Keyfin karşılığı neymiş ilk defa duyuyorum

Jacques

Üye
Neredeyse hiç Bp'm yok yanlış anlamadıysam 3 aydır kastığınız Bplerinizi mi silecekler? 1.5m bp mi silse biri bir daha adımımı atmam oyuna şaka mı?

Abi sağlar sıfırlanıyormuş herkes kendi tarafından anlatmaya ne meraklı.

Vision

Senior Moderatör
Neredeyse hiç Bp'm yok yanlış anlamadıysam 3 aydır kastığınız Bplerinizi mi silecekler? 1.5m bp mi silse biri bir daha adımımı atmam oyuna şaka mı?
Sağ taraftaki savaş puanları sıfırlanacak. Kullanıcıların kasmış olduğu sol bp'ler olduğu gibi kalacak. Bir önceki mesajımda belirttiğim gibi, ilerleyen süreçte sol taraftaki savaş puanlarınızla eşya satın alabileceğiniz bir sistem tanıtılacak.

rotute

Üye
Sağ taraftaki savaş puanları sıfırlanacak. Kullanıcıların kasmış olduğu sol bp'ler olduğu gibi kalacak. Bir önceki mesajımda belirttiğim gibi, ilerleyen süreçte sol taraftaki savaş puanlarınızla eşya satın alabileceğiniz bir sistem tanıtılacak.
Sol puanlara göre simge sıralaması olması lazım ben item almak istemiyorum.

Son düzenleme:

CuthalionAegnor

Üye
Malum oyunda hiç bir ödül verilmezken yine oyuncu düşünelerek bir hediye veriyorlar bu kadar ağlamanın yersiz oldugunu düşünüyorum begenmiyorsanız başka oyunlar var deneyebilirsiniz

Hulkenberg

Üye
Kesinlikle sol taraf bp'leri için ayrı, kalıcı simgeler gelmesi lazım.

Bora321

Üye
Sağ taraftaki bp sıfırlanmazsa yeni oyuncular veya yeni pkya çıkanlar hayatı boyunca simge alamayacak mı o zaman ne kadar bencilsiniz adı üstünde sezonluk puan bunlar her şeye de zırlamayın ya mantıklı düşünün azcık

seojinwoo

Üye
Alfada lunaskarda ve proteanda her 2 ırkdada karakterimi 70 lvl a kasıp her iiki ırkdada rank 1. olarak bitirdim herhangi bir hediye ödül en azından bu kişi alfada bizimle bulundu tarzında kalıcı bir item özelliği dahi olmayan belirleyici bir item dahi olabilirdi onurlandırıcı olurdu. Betadaki kullanıcı sıralamasında verilenlerle burada rankda başarı sağlayanlara
Sağ taraftaki bp sıfırlanmazsa yeni oyuncular veya yeni pkya çıkanlar hayatı boyunca simge alamayacak mı o zaman ne kadar bencilsiniz adı üstünde sezonluk puan bunlar her şeye de zırlamayın ya mantıklı düşünün azcık

verilenler adaletsiz ve sağ npler sıfırlanınca sol np ye göre simge yok şuanda onu aktif etmeden sıfırlamamaları gerekiyor.

Bora321

Üye
ya öylebirşey olabilirmi sence ozaman uskoda hep aynı kişilerde olurdu simge item alıyorsun clan bağışlama ypaıyorsun devamlı np gidiyor zaten :D
Tut ki ben oyuna yeni başladım 1 milyon np nasıl kasıcam mesela simge istiyorum diyelim ki ben 1 m kasana kadar sen de kasacaksın o zaman hiç simge alamayacam mesela sola göre kalıcı simge vs çeşitli çözüm getirilebilir ama sıfırlanıyor sıralama değişiyor diye çemkirmek bana saçma geliyor açıkçası

birol2003

Üye
Tut ki ben oyuna yeni başladım 1 milyon np nasıl kasıcam mesela simge istiyorum diyelim ki ben 1 m kasana kadar sen de kasacaksın o zaman hiç simge alamayacam mesela sola göre kalıcı simge vs çeşitli çözüm getirilebilir ama sıfırlanıyor sıralama değişiyor diye çemkirmek bana saçma geliyor açıkçası
Adamlar harıl harıl yeni user peşindeler, pk yeni başlayan oyuncularda var, sezonda bir sıfırlanması en normal durum, sıfırlanmaması zaten anormal olurdu, pk sına güvenen zaten tekrar tekrar simgesini alır, ama daha yeni yeni insanlar 65 olup pk ya çıkmışken erkenci kuşların daha dv oturmadan bp kasıp üstüne kuluçkaya yatmaları da beklenen bir durum.

birol2003

Üye
Naçizane bir önerim olacak, Battle Point puanlarının PK oyuncuları için ne kadar önem arz ettiğinin farkında olduğunuzu düşünüyorum, Her gradeye sembol veriyorsunuz diye biliyorum benim hiç nasip olmadı, şimdi 1m BP si olan bir oyuncu 100 bp si olan birini öldürdüğü zaman aldığı point ile 100 bp si olan bir oyuncunun 1m BP si olan oyuncuyu öldürdüğünde aldığı point aynı. Bu sistemi yüksek gradeli bir oyuncu öldüğünde onu öldüren kişinin grade oranına göre farklı almasını sağlasanız.

Yani ben 1000 bp ile sahaya çıkınca ölürsem dengim yada yukarısı beni öldürürse 50 bp kaybetsem ama 1m BP li birisi tutup düşük gradeli birine kendini kestirirse 100-200-500 (artık arada seviye farkı her ne ise) kaybetse ve karşı taraf daha yüksek puan alsa.

Madem BP ile item alınacak insanlar grade peşinde koşmanın riskini bilerek gidip item almaya yönelse nasıl olur ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt