Sistemde Maillerim görünmüyormuş...

Maotun

Üye
Şubat ayında hiç kimse önermeden rise online alfa başvurusuna dahil oldum. Bugüne geldiğimizde tarafıma bir mail gelmedi random seçildiği yönünde discordda yazılıyor burayı da anlarım ama Mergen ile yaptığım görüşmede 2 kişisel 2 tanede oyunlarda kullandığım mail adresleri sistemde kayıtlı görünmediği yönünde ben böyle bir saçmalık ne gördüm ne yaşadım şuan çok kızgınım ve yönetime karşı güven sorunu yaşıyorum...

Son düzenleme:

JusTTory

Üye
Rise online kariyerin başlamadan bitti diyebilirmiyiz ?

Maotun

Üye
Hayır ama güven sorunu ilerisi için sorun yaşatır bana

shady19071907

Üye
Yaşadığın durum üzücü bir durum. Forumdaki adminlerle iletişime geçebilirsin mutlaka dönüş yapacaklardır dostum. İnşallah istediğini elde edebilirsin.

Maotun

Üye
ileriki günlerde 2. ve 3. gruplar olarak dahil edileceğiz bence başlamadan ön yargılı olma kardeşim :)
Mesele mailin gelip gelmemesi değil, sorun şubatta yaptığım başvurunun görünmemesi mutlaka herkes girecek ama böyle bir durumun olması gerçekten üzücü

BASOREXIAAAA

Üye
Mesele mailin gelip gelmemesi değil, sorun şubatta yaptığım başvurunun görünmemesi mutlaka herkes girecek ama böyle bir durumun olması gerçekten üzücü
muhakkak bu konuyu inceleyip sorununa çözüm bulacaklardır şimdiden sorununun hallolması dileğimle hayırlı geceler :)

akeu

Üye
kanka peki sistemde mailin görünmemesi oyun yöneticilerinin hatası mı? yoksa kişisel bir hata olabilir mi?

Örneğin Maillerini kontrol ettin mi? kayıt sonrası illa kayıt olunmuştur gibi mail gelmesi lazım öyle bir mail varsa erkan görüntüsü alıp koy buraya da delil olsun elinde sahşen öyle mail yoksa bence kisisel hatan vardır cünkü onlar basit sistemli oto mailler öyle bi mail gelmediyse sen mail'i yazarken belki yazım yanlışı yapmışsındır.

Direk yönetimi suçlamak bence hata.

eNdo

Üye
Herşey daha çok yeni, bence bu aşamada yani önümüzdeki bir yıl içerisinde yönetim konusunda yapmamız gerek tek şey anlayış, evet hepimiz oynamak istiyoruz biran önce hepimiizin büyük hedefleri var sabırsızlanıyor ama böylesine yeni ve geliştirilebilir bir platforma anlayış göstermeliyiz. Her konuda.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt