Sizce officialde genie olmalimi

Officialde genie olmalimi

• Evet olmali

• Hayir olmamali

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Avcii2i

Üye
Gennie bildiğin yasallaştırılmış koxp, böyle bir şey başka hiçbir oyunda yok. Onun yerine kuklaya vurduğunuzda exp kazanma gibi bir olay olabilir düşük miktarlarda akmasa da damlar mantığında.

sentezz60

Üye
Genie olmucak aciklamasi yapildi
Gunluk gorevlerle rahatlikla exp kasabiliceksiniz.

Pitou

Üye
Alfanın bu kolay dedikleri halini görünce fikrim değişti aşırı zor olacak gibi gözüküyor kesin olmalı yoksa oyuncu kaybı çok yaşanır diye düşünüyorum.

Ailosh

Üye
Abiler gençler oyunu neden kendimiz oynamak ve makul bir şekilde exp veren görevleri yapmak varken para verip oynatalım yani. Oyunun şu anki hali okadar güzelki para tuzağına dönüşmeden ne kadar oynarsak kardır. Parayla alınan şeylerin bir mmo oyununda sadece kozmetik eşyalar olması lazımdır.

sentezz60

Üye
Kuklaya birakma tarzi bir sistem olabilir oyundan cikincada yerinize kasabilir. Mağazadan makul bir fiyatada satilir
Ama farm dayali bir genie sistemk kesinlikle gelmicek

David

Üye
google türkçeye çevir

KO oynamayı bırakmamın sebebi 'Genie'ydi. 'Genie'den önce exp partileri vardı. Sosyalleşin, iletişim kurun, arkadaş edin, eğlenin. Bazı görevler yapın, diğer insanlara yardım edin. 'Genie'den sonra oyun zombilerle dolu bir mezarlığa dönüştü. AFK oyuncuları tarafından alınan tüm exp noktaları. İletişim yok, sosyal etkileşim yok, her yerde sadece zombi robotları var. Bence Genie 2004'ten beri KO'nun başına gelen en korkunç şeydi. 'Genie' piyasaya sürüldükten birkaç hafta sonra bıraktım ve o zamandan beri oynamadım. Rise Online olmasaydı, tüm KO konsepti artık benim için ölmüş olurdu.

EtikeT

Üye
GENİE GİBİ ŞEYLERDEN BAHSEDENLER DİREK BURAYI TERK ETSİN.

BÖYLE BİŞEY İSTEMİYORUZ.

Yolcu

Üye
O bahsedilen genie değil genel adı "bot" burada olursa da belli bölgelerde free olması gerekiyor:)
Tembeller, zamanı olmayıp parası olanlar, ve hilekarlar oyundan para kazanmaya çalışanlar ister.
Klan oyuncular istemez.

IBoRiS

Üye
olmalı bence bazı insanlar hayatsız gibi günde 15 16 saat oyun oynuyo mesala ben aşkam işten geldimmi 4 5 saat anca oynayabiliyorum nasıl yetişicez bu arkadaşlara biz ücretlide olsa olmalı hem oyun kazanır hemde fazla zaman ayıramayanlar oyunu oynamaktan vazgeçmez.

EtikeT

Üye
olmalı bence bazı insanlar hayatsız gibi günde 15 16 saat oyun oynuyo mesala ben aşkam işten geldimmi 4 5 saat anca oynayabiliyorum nasıl yetişicez bu arkadaşlara biz ücretlide olsa olmalı hem oyun kazanır hemde fazla zaman ayıramayanlar oyunu oynamaktan vazgeçmez.
Böyle birşey söz konusu olamaz hocam, biz oyuncu kitlesi olarak ciddi ciddi oyuna BOT konulursa, asla ama asla oynamayacağız.

MadBeasT

Üye
Genie olacaksa, genie aktifken drop oranı(coins dahil) %50 azaltılmalı. Yoksa 'slot sahibi', 'slot mafyası' gibi aptal aptal kavramlar ortaya çıkıyor. Exp için genie e karşı değilim, farm için olursa tatsız oluyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt