Öneri Skill ve animasyon önerileri

tiha

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Skiller ve animasyonlar gerçekten mükemmeller. Şahsım adına benzeri animasyonların burada da olmasını isterim. Yalnız Rise'nin ilk animasyonları fps sorunu nedeniyle daha basite indirmek zorunda kalındı diye biliyorum.

EcdadiOSMANLI

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Skiller ve animasyonlar gerçekten mükemmeller. Şahsım adına benzeri animasyonların burada da olmasını isterim. Yalnız Rise'nin ilk animasyonları fps sorunu nedeniyle daha basite indirmek zorunda kalındı diye biliyorum.
Aslinda cogu kisi bu oyuna knight online 2 yaftasini yapistirdi sahsim adima söylemem gerekirse gercekten knight onlinenin üst versiyonu olmus eger elinizde imkan varsa bu oyunun daha iyi bi yerlere gelmesini istiyor ve globale acilmasini istiyorsaniz kendine özgü mekaniklere sahip olmasi lazim

Muti

Üye
Mükemmel! Adam video sonunda iletişim bilgilerini de koymuş, bir servet istemiyorsa bence direkt alın bu skill efektlerini.

EcdadiOSMANLI

Üye
Mükemmel! Adam video sonunda iletişim bilgilerini de koymuş, bir servet istemiyorsa bence direkt alın bu skill efektlerini.
Bencede mükemmel ve farkli animasyon ve ırk secenekleride var burdan örnekleyip farkli sinif ve ırklar ortaya cikara bilirler bdo daki gibi ama bu iste sirketin izleyecegi yol önemli ben umuyorumki knight onlinenin mekaniklerine takili kalmazlar belki bi cogumuz kayra onlineyi oynadik veya videosunu izledik adam kendine özgün yapmis oyunu ama oyun bug larla dolu oldugu icin oyuncusu kalmadi ama ROW ekibi saglam ve herbiri isini bilen insanlar kendi özgün oyununu yaratma kabiletine sahip kisiler insallah ileride ko mekanigi degisip kendilerini özgünlestirirler

Th3Warlock

Üye
Oyunu birebir Knight Online kopyası yapmaya çalıştıkları için bu kadar skill efekti getireceklerini sanmıyorum :) Halbuki kitlenin yarısı Knight online oyuncusuysa yarısı başka mmorpg oyunlardan gelecek oyunlarına bunun farkında değiller :)

Bunları geçtim bu efekleri moblara bile ekleseler kabul ederiz :) o kadar güzeller.

Son düzenleme:

wolfphenom

Üye
skil animasyonunu efektini geç mekanik çöp ko nun sırf tr yapimi diye oynarım betasinda flan geri bildirim için ko ya benzerse zevk almiyorum yalan yok offical da oynamam

huseyin35

Üye
Bu skiller yalnızca moblara karşı kullanılabilse. Sıktıntı olacağını düşünmüyorum. Özellikle asas daha hareketli bir karakter haline getirilmeli. Olduğu yerden düz düz skill vurmamalı. Sağa sola arkaya hareket etmesi lazım sürekli.

wolfphenom

Üye
warspear diye mobil oyun var 2 boyutlu ko nun mekaniklerinden kat kat iyi vur mage ceksin.priest heal atsin debuff atsinn tusabas r bas tiklayarak koş sene 2021 aloooooo

EcdadiOSMANLI

Üye
Ya bende zamnında cok oynadım ko ama adamların dedigi biz 5 sene önce anket yaptık bu mekanikler istendi 5 sene önceki ankete göre hareket edilirmi yaw sene olmus kac ben kendi şahsıma bu dövüş mekanigi olursa gider ko oynarım neden bu oyun için pc mi yorup ömrünü azaltım bide ilk row videosunda yeni bir caga hazırmısın diyor bu mekanik olucaksa kalsın bak cogu kisinin begenmediği o tr yapımı oyun bile kendine özgün mekanikler yapmıs abi senin imkanın var sen neden baska bir oyunun cakması dedirtiyorsun ki oynuna ama diyecek birseyimm yok kendileribilir ama bu sekilde globalde hiçbir şansları yok

Th3Warlock

Üye
Çok kötü bir reklam ile piyasaya çıkıyorlar zaten 3-0 yenik başlıyorlar o yüzden
Reklamları şu ;

KO'nun çakması TR yapımı oyun gel vatandaş

Ben Lost Ark Oynayan Zamanında Silkroad Online oynamış biriyim banane KO'dan çoğu kişide bu forumda KO oyuncusu değil zaten zamanında biraz zaman geçirmiş kitle, KO oyuncusu yine orada kalacak sizin oyununuza gelmeyecek ki ? Neden hala onlara yönelik geliştiriyorsunuz oyunu anlamadım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt