Sonunda 70 olduk Hayırlı Uğurlu Olsun - LastLegends - LastHeaveN Ailesi

LastLegends

Üye
Bu Sancılı Süreçte Destek Olan Ekibime Çok Teşekkür Ediyorum. Darısı Başınıza :)

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4.9 MB · Görüntüleme: 195

HERO

Üye
Hayirli olsun. Nerde nasil kazdiniz söylermisiniz?

anil

Üye
Hayırlı olsun. Ben pek kasmadim ama şunu merak ettim:

Forumda pek çok kişiden kasmak çok zor sikayetleri gördüm. 6 günde son seviyeye gelinen oyunun neresi zor? Durum böyleyse bence aşırı bile kolay olmuş.

LastLegends

Üye
Hayırlı olsun. Ben pek kasmadim ama şunu merak ettim:

Forumda pek çok kişiden kasmak çok zor sikayetleri gördüm. 6 günde son seviyeye gelinen oyunun neresi zor? Durum böyleyse bence aşırı bile kolay olmuş.

Sor bakalim arkadasa kac saat online olmus ?
Oyun gunumuz oyunlarina gore evet zor , bir oyuncu olarak ayni slotta saatlerce mob kesmek istemiyorum.
Oyun solo bir oyuncunun hemen hemen her gorevi ozellikle mob kesme gorevlerini rahatca yapabilecek yapiya burunmesi sart.
Gorev orgusunun oyuncuyu son lvle tasimasi da ayri bir sart.
100 gorev olmasin ama 1000 gorev olsun ben bu gorevleri yaptigimda bilecegimki son seviye olacagim.

Alfa diye pek ciddiye almiyorum ama kimse 100 tane mob icinden 2 3 tanesinin partisini aramak bulmak zorunda degil, oyuncuyu haritaya gorevler ile dagitmak sart .
Arkadaslar bireysel oyuncu icin gercekten zor. Maxim arkadasin dedigi gibi her gun sabah 9 gece 3-4 arasi online idim. Ayriyeten 6 kisi kemik 2 kisi degisken bir kadromuz vardi. Ama bu kadro oyun icinde kuruldu. Server oncesi organize olan bir durum degildi. Burada kurdugumuz ekiple hepimiz bahsettigim sartlarda oynadik. Evet cok yorucu oldu. Hatta biraz insan ustu caba oldu. Ama imkansiz degildi. Yasantimizdan bircok seyden taviz vermek durumunda kaldik.
Iyi dilekleriniz icin ayrica tesekkur ederim.

neferkar

Üye
öncelikle tebrik ederim.
bu durum betada düzeltilmesi gereken bir konu. 45 seviyeye kadar solo sonra parti ile deru apos zaten hemen 60 yapıyor. üzerine sürüsüyle bus kağıtları atıyor. 30k altın ve bolca exp de cabası. ekonomi de level detavan yapıyor. bir kaç istisna hariç diğer moblar sadece gösterişten ibaretler. 70 seviye olan arkadaş bunun göstergesi. kendisini tekrar tebrik ederim.
oyunu tek başına oynayan oyuncu ise level kasamıyor. farm olayı zaten yok. oyunu tamamen parti üzerine ve belirli moblara endekslemişler.
bu durum açık betaya taşınırsa oyun için hayırlı olmayacağı kanaatindeyim.

Syrup

Üye
Kasılması zor oyunlardan ziyade günlük toplanarak belirli saatlere bağlı kalmadan yapılan party dungeon vs. şeylerle ekipman güçlendirmeli bir oyun olması daha sağlıklı olabilir bence de. Neden slotlarda exp kasmak için günlerimizi heba edelim ki? he rebirth mantığı gelse olur mu olur o güzel bir sistem onu yapmak zor olabilir elbette.

anil

Üye
Sor bakalim arkadasa kac saat online olmus ?
Oyun gunumuz oyunlarina gore evet zor , bir oyuncu olarak ayni slotta saatlerce mob kesmek istemiyorum.
Oyun solo bir oyuncunun hemen hemen her gorevi ozellikle mob kesme gorevlerini rahatca yapabilecek yapiya burunmesi sart.
Gorev orgusunun oyuncuyu son lvle tasimasi da ayri bir sart.
100 gorev olmasin ama 1000 gorev olsun ben bu gorevleri yaptigimda bilecegimki son seviye olacagim.

Alfa diye pek ciddiye almiyorum ama kimse 100 tane mob icinden 2 3 tanesinin partisini aramak bulmak zorunda degil, oyuncuyu haritaya gorevler ile dagitmak sart .

Katılıyorum solo oyun ve görevler konusunda ama ne olursa olsun, 24 saat online bile olsa 6 gün içinde son seviyeye gelinen kaç MMORPG vardır sence?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt