Takı Set Bonuslarının Rogueye Bir Işe Yaramaması Hakk.

AntiC4

Yeni Üye
Merhaba,
oyunda setler konusunda büyük dengesizlik oldugunu düşünüyorum.
Örneklerle gidersek rare setlerde
str priest için travelers set bonusu 40 def 100 can
int priest için vitality set 60 def
warrıor için travelers set bonusu 40 def 100 can
mage için magus set 80 can 20 ser resist
rogue için swiftness set 20ser resist ve calısmayan zehir resisti :)
EPİK TAKILARDA
str priest için brawlers set 10 healt bonus %2 atak
str priest için knight's set 200 hp %3 def
int priest için obsidian set 30 def %5 def
int priest için life bloom set 20 şer resistans
warrior için knight's set 200 hp %3 def
rogue için ranger's set 30 fr resist %3 def
rogue için assasin's set %2 atak

Uniq takılarda durum bunlardan farklı değil.
Rogue sınıfı için işe yarar takı bonusu seti gelecek mi değişecek mi bir çalışmanız var mıdır?

N3v3N

Üye
Takı upgrade geldiğinden beri set bonuslarinin önemi azaldı. Rogue da set bonustan ziyade upgrade sonucu elde ettiğin stat bonuslari önemli. Rogue takıları hem atak hem defansif yönden oldukça iyi.

Zehir resistinin calismadigina nasil kanaat getirdin?

AntiC4

Yeni Üye
Takı upgrade geldiğinden beri set bonuslarinin önemi azaldı. Rogue da set bonustan ziyade upgrade sonucu elde ettiğin stat bonuslari önemli. Rogue takıları hem atak hem defansif yönden oldukça iyi.

Zehir resistinin calismadigina nasil kanaat getirdin?
gittim denedim resisti. denedikten sonrada bir sürü videoya denk geldim.

takılar konusunda bence str pri ve warrıorun takıları cok daha iyi bence.
set bonuslarının önemi azaldı diyorsunuzda travelers setin 40 def bonusu kucumsenecek bir bonus değil ama swiftness setin bonusları dalga gecer gibi oldugunu dusunuyorum

N3v3N

Üye
gittim denedim resisti. denedikten sonrada bir sürü videoya denk geldim.

takılar konusunda bence str pri ve warrıorun takıları cok daha iyi bence.
set bonuslarının önemi azaldı diyorsunuzda travelers setin 40 def bonusu kucumsenecek bir bonus değil ama swiftness setin bonusları dalga gecer gibi oldugunu dusunuyorum

Rare set yerine epic set takmak çok daha iyi. Epicten iyisi de uniq takılar. Rare seti farm karaktere takarsın. PK da kurtarmaz rare set.

Bana göre de uniqlerde en iyisi rogue takıları. Warlord saf can veriyorken blue dragon HP stat veriyor. Blue dragonu warrior taksa warlordtan daha çok canı ve atağı olur :)

Ayrıca takı + larini incelemeni tavsiye ederim. + basildikca stat farkının en çok arttığı 2 takı var. Chaos ve blue dragon.

AntiC4

Yeni Üye
Rare set yerine epic set takmak çok daha iyi. Epicten iyisi de uniq takılar. Rare seti farm karaktere takarsın. PK da kurtarmaz rare set.

Bana göre de uniqlerde en iyisi rogue takıları. Warlord saf can veriyorken blue dragon HP stat veriyor. Blue dragonu warrior taksa warlordtan daha çok canı ve atağı olur :)

Ayrıca takı + larini incelemeni tavsiye ederim. + basildikca stat farkının en çok arttığı 2 takı var. Chaos ve blue dragon.
öncelikle yanıtlarınız için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi incelemeleri yaptım evet takı içerigi olarak gayet iyi deflere mevcutmuş fakat set bonusları çöp doğru diyorsunuz

Babayiğit

Üye
Takıların bonuslarını geçtim verdiği statlarda komik.
Takıyosun 9 dex'ini hayatını yaşıyorsun.

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    5.7 KB · Görüntüleme: 25

MmoRpg

Üye
resistler nasıl farmda işe yarıyor ben mi yanlış anladım arkadaşı bilmiyorum ki ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt