Klan Arıyorum Takım halinde hareket eden bir klan arıyorum. Alfa-1'de yer alacağım.

Sekoboi

Üye
Herkese Merhaba,

Kendimi kısaca tanıtacak olursam; adım Serkan, 27 yaşındayım, İstanbul'da ikamet ediyorum, evliyim, makine mühendisiyim, ileri düzeyde İngilizce biliyorum ve global bir firmada yaklaşık 5 yıldır çalışmaktayım.

2000'li yılların başından beri pekçok multiplayer oynadım, bunların çoğunda bazen bireysel bazen ekip olarak güzel dereceler elde ettik/ettim. Ancak oyunlardan en çok keyif aldığım zamanlar hep kazansak da kaybetsek de ekip olarak emek verdiğimiz, sohbet ettiğimiz ve rekabet ettiğimiz zamanlar olmuştur. Bu atmosferi bu oyunda da bulmak niyetim.

MMORPG tecrübelerim; Knight Online, Aion, Araf Online, C9, BDO.
Aktif olarak şu anda VALORANT oynuyorum, 2 farklı hesapla elmas elodayım. 2 sezon önce LoL'ü elmas eloda bıraktım oyun keyif vermekten ziyade tilt etmeye başladığından dolayı :)

ROW'da niyetim elimin yatkın olmasından dolayı asas veya warrior oynamak, belki priest veya mage oynamayı düşünebilirim.

Bir de son 1-2 haftada Twitch'te Valorant yayını açmaya başladım, ROW'da da muhtemelen yayınlarımı devam edeceğim, belki tutar :)

İlgilenen olursa Discord'tan tanışabilir, konuşabiliriz.

İyi forumlar herkese.

Aithusa

Üye
Merhabalar,

TURKS clanı olarak şuan 25-35 yaşlarında küçük bir grubumuz var.

Aramıza katılıp oynamayı düşünürsen veya bunu okuyup başka katılmak isteyen arkadaşlarda olursa DİSCORD kanalımızdan veya buradan özel mesaj gönderebilirsiniz bana.

Son düzenleme:

berke

Üye
Başarılar dilerim. Kendinizi çok iyi özetlemişsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt