Oyuncu Arıyorum Thenobles Ailesi Melee Ekip Arkadaşları Arıyor :)

HasBaba

Yeni Üye
NNNNN.png

Hepinize Merhaba Arkadaşlar ;

* TheNobles Clanı Nasıl Bir Clan ? Bizler +100 kişilik okcu ekibimiz ile yolumuza devam eden bir aileyiz. Ancak bunun yanında yeni melee team larımızı kurmaya başladığımızın duyurusunu yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Wariorum , Priestim , Mele teamda mageyim dersen aramızda görmekten mutluluk duyarız. !

* TheNobles Clanı Nasıl Bir Yol izleyecek ? : Klanımızın şuanda en büyük amacı 75 olup Death Valley haritasında daha fazla vakit geçirmek ve klan sıralamasına oynamaktır. !

* TheNobles Clanı Neler Yapıcak ? : Büyük ekibimiz ileriye dönük tamamen PK klan olarak kendini göstermek için sabırsız bir ekiptir :) PK alanlarında aktif olup oyun içi etkinlikleri kovalayan ekipler oluşturarak yolumuza devam etmek istiyoruz !

* TheNobles Clanı Ne Arıyor ? : Klanımıza alımlarda ilk ay Complete premium sonraki aylar ise sizin kararınıza göre FARM veya Battle Premium olan Melee Ekip arkadaşlarımızı bekliyoruz.

* TheNobles Clanı Kimleri Alıyor : Melee Ekibe uygunum benim için sorun yok diyorsan aramızda görmek isteriz !

Sunucu : GALİA

IRK : PROTEAN

* TheNobles Clanı Discord Adresi : Adresimize gelerek Genel Sohbet odamıza İstediğiniz şekilde DM bırakarak aramıza katılıcağınızı bizlere soyleyebilirsiniz ve biz sizi buluruz :)

Son düzenleme:

Muratgngrd

Üye
Merhaba, ben ve bir arkadaşım ile birlikte Arvaad sunucusunda bp priest oynuyoruz. Okçu olarak oynamışlığımızda var. Yeni serverde beraber oynayabileceğimiz bir clan arıyoruz. Full pus + musaitlik durumuna göre uzun süre online oluyoruz. Sizin clanınız içinde uygunsa size katılabiliriz.

HakanEvn

Yeni Üye
Ben daha öncesinde Rise online aarvard oynadım fakat biraz ara vermiştim şimdi yeni sunucu ile oyuna tekrar başlayacağım.eğer dediğiniz gibi yaş ortalamanız yüksekse bende grubunuza katılmak isterim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt