toplu cure (66 skili miracle) zorunlu ihtiyacı

ametay

Üye
lütfen yaz toplu defans kırma ( 56 skili weaken ) kapatın ya da toplu cure (66 skili miracle) açın.

bunu da şöyle yapılabilir;

***level kasmayı 66' ya çekebilirsiniz. 66 level %0-10 arasında son, sınır olur.
ya da
*** toplu cure (66 skili miracle) skili ilk güncelleme ile 65 levele alın lütfen

Ekli dosyalar

• toplu cure (66 skili miracle).jpg
    toplu cure (66 skili miracle).jpg
    112 KB · Görüntüleme: 63

PLASSSEBO

Üye
Hocam muhtemelen bu konuda mage olarak fikrini belirttin fakat sence de 56 skillinin kapatılması çok mantıksız olmaz mı?

ametay

Üye
Hocam muhtemelen bu konuda mage olarak fikrini belirttin fakat sence de 56 skillinin kapatılması çok mantıksız olmaz mı?
ben priestim65 level. 56 skili kapaılmayacağını bende biliyorum. o ironi kısmı. açın şu toplu cure demek isityorum. yoksa ben zaten 56 basıp geçiyorum.

Son düzenleme:

PLASSSEBO

Üye
Hocam ben de priestim, fakat toplu cure oyundaki pvp sistemini fazlasıyla değiştirir. Melenin daha çok işine gelir bu çünkü bir mele priesti olarak karmaşada 5 saniyede bir weaken yiyoruz :) o yüzden 66-70 e verilmesi çok doğru karar.

MaRaKeSH

Üye
bende priest oynuyorum oyunun dengesinin bozulacağını düşünüyorum 70 öncesinde

MELKOR

Üye
Tum partinin weaken yemesi 2 saniye cc pri nin tektek her karaktere cure atmasi 20 saniye, tabii o sirada baska alan skili yemez isen. Gercekten buyuk adaletsizlik. Topu cure gerekli.

ametay

Üye
Tum partinin weaken yemesi 2 saniye cc pri nin tektek her karaktere cure atmasi 20 saniye, tabii o sirada baska alan skili yemez isen. Gercekten buyuk adaletsizlik. Topu cure gerekli.
yok ama öyle deme başkalarına göre adalet:D denge bozulurmuş yoksa:d böyle %99,99 dengeli!

Son düzenleme:

omertaa

Üye
Priest yeterince güçlü deil suan kanka onuda açsınlar iyice azımı s... lar .

MachuPicchu

Üye
lütfen yaz toplu defans kırma ( 56 skili weaken ) kapatın ya da toplu cure (66 skili miracle) açın.

bunu da şöyle yapılabilir;

***level kasmayı 66' ya çekebilirsiniz. 66 level %0-10 arasında son, sınır olur.
ya da
*** toplu cure (66 skili miracle) skili ilk güncelleme ile 65 levele alın lütfen
65’e çekilsin mantıklı.

Alkoer

Üye
Sıkıntı oyunun 65lv de kalmasında. Tüm test aşamaları 70lv e göre yapıldı.

SessizCogunlugunSesi

Üye
Oyunun dengesini bozan debuf skilleri zaten,ortalama 1 k can barın olduğu yerde ,atıyorsun debuf skillerini ,hp puanın yarısı gitti,defans gitti,mana gitti, atak gitti.Ondan sonra priestin silah taşımasına bile gerek yok,kalkanla vura vura keser :).De buf skillerinin dengeli olabilmesi için,oyunda karaktere göre 5 k 10 k arasında health puanın olması lazım.O da en az 5 yıl,bir an önce curenin açılması gereklidir.Çok sabırlıyımdır benim bile sabır taşım çatlayacak.Her şey dengesiz.Pk denen bi şey yok kim debuf skillerini iyi kullanırsa o kazanıyor.

Son düzenleme:

SessizCogunlugunSesi

Üye
Hocam ben de priestim, fakat toplu cure oyundaki pvp sistemini fazlasıyla değiştirir. Melenin daha çok işine gelir bu çünkü bir mele priesti olarak karmaşada 5 saniyede bir weaken yiyoruz :) o yüzden 66-70 e verilmesi çok doğru karar.
Sorunlu olan zaten bu hali,olması gereken toplu cureli hali.At debuf skillerini kimsede hp yok,def yok,atak yok,mana yok sonra olmuşları topla,siz buna pk mı diyorsunuz?Rahmetli Cüneyt abimizin dediği gibi ''tüfek icad oldu mertlik bozuldu''bu onun gibi bir şey oluyor.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt