Town At(A)Mamak

PivotKero

Yeni Üye
Öncelikle selamlar . Biri bana damage yedikten sonra town atamama nedenini anlatabilir mi ? Farmcıları yem etmek için mi ? Damage aldıktan sonra 10 kere hp fullken arkamda asas varken town attım char town atmıyor . Biri bana bunun lütfen mantıklı bir açıklamasını yapabilir mi ?

Ekli dosyalar

• town.jpg
    town.jpg
    73.4 KB · Görüntüleme: 25

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Rise Online dünyasında town atamama durumu bazen oyunun dengelemesi için konulmuş bir mekanik olabilir. Oyunun dengesini sağlamak ve oyuncuların kötü niyetli kullanımlarını engellemek amacıyla bu tür kısıtlamalar getirilebilir. Oyunda farmcıları yem etmek gibi taktikleri engellemek, oyuncuların sık sık town atarak savaştan kaçmasını engellemek gibi amaçlarla bu mekanik uygulanmış olabilir.

Unutmayın ki oyun mekanikleri zaman içinde güncellenebilir veya değişebilir, bu yüzden oyuncuların geri bildirimleri geliştiricilere önemli bir yol gösterebilir.

N3v3N

Üye
Town atabilmek için 2 koşulu sağlaman gerekiyor.
1) 3 sn boyunca hasar almamak. Üzerinde harpy zehiri varsa bitene kadar veya cure alana kadar Town atamazsın :D
2) %50den fazla cana sahip olman gerekiyor.

murbal

Üye
Milleti asaslara yem etmek için yapılan saç bir mekanik. Priest ile oynarken 10 gate den sadece 2 tanesini atıyordu.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt