Öneri Town İçindeki Pazarlar

CraftWORLD

Üye
Özellikle Dorion'da town atıldığında direk pazarların içinde doğmanız çok kötü bir görüntü oluşturmakta. Pazar kurma olayı merdivenlerden sonra başlamalı. Town içerisinin temiz kalması bu anlamda önemli. Malum oyunun Kore versiyonunda da böyle. Town bölgesinde pazar kurulamıyor. Town'da çeşitli NPC'lere gidiyoruz, oyuncular karakterlerini AFK bırakıyor, town içerisinde arkadaşlar buluşuyor... Direk pazarların içinde doğmak karışık bir görünüm yaratıyor ve FPS sorunlarına neden oluyor.
Özet olarak, pazar kurmak Dorion'un iç alanında olmalı. Oyuncular town attığında direk pazarların içinde olmamalı. Town alanında temiz bir görünüm de sağlanmış olacak...

Son düzenleme:

orkungenel

Üye
Kesinlikle katılıyorum, pazar olayını tamamen değiştireseniz bile olur

pinkishorange

Üye
Zaten ne diye pazar sistemini getirdiler anlamıyorum ki. Hem pazarcılar çoğalacak hem de aradığımızı bulmak için dolaşıp duracağız. Sadece AH sistemi olursa herkes oraya koyar satmak istediği eşyasını, almak isteyenler de başka yerde aramak zorunda kalmazlar kolaylık olur.

CraftWORLD

Üye
Zaten ne diye pazar sistemini getirdiler anlamıyorum ki. Hem pazarcılar çoğalacak hem de aradığımızı bulmak için dolaşıp duracağız. Sadece AH sistemi olursa herkes oraya koyar satmak istediği eşyasını, almak isteyenler de başka yerde aramak zorunda kalmazlar kolaylık olur.
Şu an deniyorlar nasıl olacak diye. Bazı oyuncular eski pazar sistemini de hala tercih ediyorlar. Bu nedenle ikisinin karışımı bir şey deniyorlar. "Offline Pazar" Bakalım.. Geri dönüşlere göre değerlendireceklerini söylemişlerdi zaten.

anil

Üye
Auction house sistemi varken bu pazar işi zaten başlı başına gereksiz oldu. Tamam eski oyuncuların hoşuna gitsin diye yapıldı ama zaten oyunda bir performans problemi var, bir sürü gereksiz npc bunu daha da kötüleştiriyor sadece.

noreplay

Üye
Pazar sistemi Bdo'daki pazar sistemi gibi de olabilir. Öyle olursa hem kalabalık engellenmiş olur hem insanlar hangi itemi en düşük fiyata kim koymuş daha kolay bulabilir. Tabi orada itemler için alt ve üst sınır limiti var bunun olmaması gerekiyor. O zaman saçma olur.

Sis

Üye
Güzel bir noktaya değinilmiş, Alfa testlerinde de pazarların yarattığı FPS dropları yüzünden farklı kanallardan teleport gate i kullanıyorduk.

Micapo

Üye
AH sistemi kesinlikle olmalı. Artık tezgah kurup boş boş başında beklemek usandırdı insanları. Bu işi sevenler olabilir fakat büyük bir çoğunluğun AH istediğine adım gibi eminim. Ne alacaksak ne satacaksak tezgahaları dolaşmadan gidip halledelim

DeadRose

Üye
Hem AH sisteminin hem pazar sisteminin olması saçmalıktır. Ben sonuna kadar AH taraftarıyım fakat ikisinin de olmasındansa gerekiyorsa AH sistemi kalksın. Etmeyin eylemeyin, lütfen bu saçmalıktan vazgeçin o saçma işporta olayını kaldırın.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt