Tüm Oyunu Yığmak Müthi̇ş Zeki̇ce! Alkışlıyorum

metnhdl

Üye
tüm oyunu bowl a yığdınız zaten bozuk olan okçular yüzünden oyun oynamıyordu şuan hiç oynanmıyor her yer okçu OKÇU ONLİNE Süper oyun oyunu silmeme çok az kaldı tebrik ediyorum.

MmoRpg

Üye
tüm oyunu bowl a yığdınız zaten bozuk olan okçular yüzünden oyun oynamıyordu şuan hiç oynanmıyor her yer okçu OKÇU ONLİNE Süper oyun oyunu silmeme çok az kaldı tebrik ediyorum.
okçunun neresi bozuk tam olarak herkes ile aynı koşuyor kitleme skilleri %90 kitlemiyor görme skill i var asasları görmüyor nedir yani okçunun bozuk olan kısmı biraz daha ayrıntı verebilir misin

yetiyet

Üye
Ben de okçudan şikayetciyim. 100 ok atıyoruz 90ı engele çarpıyor 9 u priest shieldine geliyor adama isabet eden 1 tanesi de 100 vuruyor ne yapalım? Yada her yer mage biz ne yapalım adamlar bir nova atıyor 100kill aliyor

metnhdl

Üye
kardeş 500 okçu bir araya gelip kimseye oyun oynatmıyor böyle zevk mi aliyorsnz cidden bumu yani oyun ?

MmoRpg

Üye
kardeş 500 okçu bir araya gelip kimseye oyun oynatmıyor böyle zevk mi aliyorsnz cidden bumu yani oyun ?
arvaadın ilk başlarında mage içinde aynısı düşünülüyordu. okçulara karşı en azından duvar arkası ağaç arkası bir yapı arkasına geçip kurtulabiliyorsun veya priest duvar açıyor kurtulabiliyorsun oyun oynayabiliyorsun yani. sanırım sen warriorsun ve bir anda okçuların içine girip bam bam yıkmak istiyorsun

The Matrix

Üye
Okçunun güçlü olduğunu düşünen adamın oyun bilgisinden şüphe ederim. 2 Parti adamdan tek yemekten şikayetçisiniz. Herhangi bir job ile kuracağın 2 parti daha tehlikelidir emin ol.

sbh

Üye
Bowla yığılmayan kısımda da farm ve exp slotları basılıyor pk yok.Parti eksikken ya da tek partiyken undeadde harpyde kapı önünde beni tekleyenleri 1 2 3 parti okçu olduktan sonra bowlda kesebiliyorum onda da bir assas o kadar adamın arasından kill çıkarabiliyor ya da mageler nova atarak öldürüyor. Warriorlar da arada bir eh işte yere vuruyor. Oyun okçuların az kişiyle gezmesine izin vermediği için toplanıp geziyorlar çünkü dediğim gibi ben eksik partiyle 3 sn yaşamıyorum da kaçamıyorum da. Yani senin ezik solo okçu görmen pek mümkün değil. Ne olmasını istiyorsun mesela 2 parti olmak zorunda bırakılan okçular 3 parti mi olsun o zaman daha mı iyi olacak. Komple uzakçı karakterler kaldırılsın dersen çok güzel olur bana uzaktan biri vurmadan rahat rahat oynarım, ben elimde 1 yay kullanıyorum 1 ok sıkıyorum 10 tane ok ya da nova bana geliyor okçu olsam bile çok da güzel değil bu durum. Nerf lensin dersen daha ne olacak derim canın yüzde 10a gelince ok dokunulmazlığı falan mı istiyorsun çünkü anca böyle bir şey tam etki eder dediğin konuya

fstab

Üye
Toplu oynadıklari için can sıkıcı olabiliyor ama oyunun metasi bu yönde 1 pt okcu adam bile dusuremez

Pitou

Üye
Arkadaş okçunun gücünden bahsetmemiş Grup halinde 100 kişi iç içe Z1 -Z1 -Z1 yaptığında oyunun oynanamaz olduğundan şikayetci gayet haklı bir isyan. Okçunun Grup halinde oynadığında ona zarar verecek bir şeyler geliştirilmesi gerekiyor.

sbh

Üye
100 tane mage novalasa ya da teklese yanına yaklaşamazsınız. 100 tane priest heal ve db atak kırma atsa hiçbir şey yapamazsınız.O zaman parti halindeki priest ve magelere de bir şey yapalım. 100 sayısında olması da şart değil akşam 20.00 civarındaki okçu sayısı kadar olmaları yeterli.

The Matrix

Üye
Arkadaş okçunun gücünden bahsetmemiş Grup halinde 100 kişi iç içe Z1 -Z1 -Z1 yaptığında oyunun oynanamaz olduğundan şikayetci gayet haklı bir isyan. Okçunun Grup halinde oynadığında ona zarar verecek bir şeyler geliştirilmesi gerekiyor.
Okçu tek başına güçlü değil, grup halinde oynanmasının sebebi bu.

Pitou

Üye
100 tane mage novalasa ya da teklese yanına yaklaşamazsınız. 100 tane priest heal ve db atak kırma atsa hiçbir şey yapamazsınız.O zaman parti halindeki priest ve magelere de bir şey yapalım. 100 sayısında olması da şart değil akşam 20.00 civarındaki okçu sayısı kadar olmaları yeterli.
100 mageyi düşürebilirsin 100 priesti düşürebilrsn hepsinin counteri var ama okçunun yok çok uzaktan vuruyor ve mobil olduğu için rahatlıkla kaçabiliyor. Çok kolay oynaması.

sbh

Üye
100 mageyi düşürebilirsin 100 priesti düşürebilrsn hepsinin counteri var ama okçunun yok çok uzaktan vuruyor ve mobil olduğu için rahatlıkla kaçabiliyor. Çok kolay oynaması.
Cure alamazsın ki priest düşüresin devamlı atak kırma gelecek üstüne devamlı heal basacaklar ölümsüz olacaklar atağı defansı canı azaltan bi sürü skill var. Mageler de uzaktan vuruyor zaten alan ve teklemeyle içine almaz seni o kadar mage.

The Matrix

Üye
Mage partiye sızmak ile okçu partiye sızmak aynı şey. 100 Mageye yaklaşamazsın bile arada bir dv çıkın.

Nachden

Üye
Gerçek oyuncular nerede okçu görürse söver. Aklından şüphe eder, "ne anlıyor lan bunlar bu okçudan" der ve devam eder.

metnhdl

Üye
yorumlardan görüyoruz ki tamamen kopmuşsunuz hacı a bi ben okçu süper vuruyor süper damage çıkarıyormu demişim? 500 tane okçu bir araya geliyor oyun zevkinin içine sıçıyor birde üzerine makrosu yani bunu söylememe bile gerek yok elinde bow olupta makro açmayan kimse yoktur duruyor makro açıyor ve 500 metre olmana rahmen 8 i birden giriyor saçmalık yüksek vursun vurmasın demiyorm ama yüksek vurdugu skiller biraz yakından vursun başka bir oyun şekli gelebilir malum oyundada buradada okçular oyunun içine sıçıyorlar tüm oyun zevkini kırıp atıyorlar 2 kere bowl a gidiyorm yada başka yere 500 tane okçu dolanyr valla direk alt f4 gir cs oyna yani oyunun içine sıçmaya ne kadar meraklsınız anlamıyorm 500 kişi dolanıpta nasl zevk alabiliyorsnz ya?

Otistik

Üye
Sakin olun, her sınıfın kendince avantajları var sizlerde kendi sınıfınızla neler yapabileceğinize odaklanın oyunda bir çok strateji var.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt