Unreal Engine Crash Reporter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nullock

Üye
OYUNA GİRERKEN BÖYLE BİR HATA ALIYORUM
SİSTEM ÖZELLİKLERİ
İŞLEMCİ : RYZEN 7 2700X
EKRAN KARTI: AMD RADEON RX 570
BELLEK 16GB

indir (1).png

1mkurtulus

Üye
Aynı problemi yaşıyorum arkadaşım rx460 ekran kartı 3 nesil i5 var problem yaşamıyor

venom2590

Üye
BENDE DE AYNI PROBLEM OLDU BUNU ÇÖZÜMÜ NEDİR BİRİ Bİ YARDIMCI OLABILIR MI _?

GRANDEKİNOKS

Üye
OYUNA GİRERKEN BÖYLE BİR HATA ALIYORUM
SİSTEM ÖZELLİKLERİ
İŞLEMCİ : RYZEN 7 2700X
EKRAN KARTI: AMD RADEON RX 570
BELLEK 16GB

Ekli dosyayı görüntüle 2394
BENDE DE AYNI PROBLEM OLDU BUNU ÇÖZÜMÜ NEDİR BİRİ Bİ YARDIMCI OLABILIR MI _?

Merhaba,

İstemci doğrulama yaptıktan sonra yönetici olarak çalıştırıp girmeyi dener misiniz ? Eğer olmaz ise hata mesajında gözüken eksik dll dosyasını internet üzerinde güvenli bir yerden indirip belirtilen dizine yükleyiniz. Bu işlemlerden sonra tekrar konu altına yazmanızı rica ediyorum.

İyi Forumlar.

1mkurtulus

Üye
Merhaba,

İstemci doğrulama yaptıktan sonra yönetici olarak çalıştırıp girmeyi dener misiniz ? Eğer olmaz ise hata mesajında gözüken eksik dll dosyasını internet üzerinde güvenli bir yerden indirip belirtilen dizine yükleyiniz. Bu işlemlerden sonra tekrar konu altına yazmanızı rica ediyorum.

İyi Forumlar.
Bende aynı problem var ama aldığım hata sadecd haritanin çoğu kısmında alıyorum o görevleri yapamadım bile ue4 crash report alıyorum

nullock

Üye
Twitchte biraz gezip baktığımda bir çok oyuncunun oyun esnasında crash aldığını gördüm ve forumda da aynı sorunu alan bir çok kullanıcı var. Üzerine gidilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

Oyunu doğruladıktan sonra 4-5 kere daha giriş yapmaya çalıştım 3 defa giremeden crash yedim , bir defa oyuna girip mavi ekran aldım. Bir defa da direkt pc kapandı sorunun donanımsal olabileceği noktasında araştırma yapıyorum geri dönüş yapacağım.

roskev1907

Üye
Bulabildiniz mi çözüm, kafayı yemek üzereyim oyunu silicem az kaldı sistem ryzen 5 2600 8 GB RAM RX580 8 GB ue 4 hatası almaktan bıktım.

nullock

Üye
Bulabildiniz mi çözüm, kafayı yemek üzereyim oyunu silicem az kaldı sistem ryzen 5 2600 8 GB RAM RX580 8 GB ue 4 hatası almaktan bıktım.
Biosumu güncelledim bellek testi yaptım donanımsal bir sorunum yok zannediyorum ki amdlerde olan bir problem umarim en kısa zamanda düzelir.

1mkurtulus

Üye
Arkadaşlar bu hatayı belli başlı haritalarda alıyorum dorion 3 de problem yok Oracle slotları oyundan atıyor zombi slotları oyundan atıyor

Momentum

Üye
Tam oyuna girerken bu hatayı almaktayım format attım oyunu sildim yukledım çare olmadı
İşlemci İ5 4200
GT740m
Bellek :16 GB
unreal engıne hatası.PNG

Alkoer

Üye
@Momentum bu hata Windows net.framework alakalı.

Forum da arama yaparsanız sisteminize göre birçok çözüm yolu bulabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt