update download hızı

bilen33

Üye
bu update download hızı ile ilgili yapılabilecek birşey yokmu. 70-90kb/sn 56k modem dönemlerine selam olsun hareketi mi nedir? :D

DiabIo

Üye
Traffic shaping konusu hocam tamamen. Aynı anda 10 kisi size birşey sorsa hepsine ne kadar hızlı cevap verebilirdiniz? Bu hızın yavaş olması update i aynı anda alan client sayısından kaynaklanıyor. Bu da güzel haber çünkü online oyuncu sayısı demek ki iyi durumda. Ayrıca ülkemizdeki altyapı da göz önüne alındığında (yalnızca sizin bağlantınızdan bahsetmiyorum) yapılabilecek çok da birşey yok açıkçası.

bilen33

Üye
Traffic shaping konusu hocam tamamen. Aynı anda 10 kisi size birşey sorsa hepsine ne kadar hızlı cevap verebilirdiniz? Bu hızın yavaş olması update i aynı anda alan client sayısından kaynaklanıyor. Bu da güzel haber çünkü online oyuncu sayısı demek ki iyi durumda. Ayrıca ülkemizdeki altyapı da göz önüne alındığında (yalnızca sizin bağlantınızdan bahsetmiyorum) yapılabilecek çok da birşey yok açıkçası.
bende aynını düşündüm aslında ama yinede başka bir fikir veya yol olabilr mi diye konuyu açtım. bardağın dolu tarafından bakmanızda ayırca güzel olmuş "Bu da güzel haber çünkü online oyuncu sayısı demek ki iyi durumda" cümlenizle. ilginiz için teşekkürler.

Hedvein

Üye
Tamamen yoğunlukla alakalı. İlk çıktığında oyunu çok zor indirmiştim ben de.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt