Upgrade

MmoRpg

Üye
Sırf bir yayıncı ağladı zırladı diye epic itemlerin çöp niyetine NPC satıldığı pvp den hallice sunucularda upgrade oranları çok yüksek olduğu için herkes deli gibi +6 +7 +8 basıyor tebrikler yönetim . aklınız varsa arkadaşlar upgrade yapın millet vurgun yapıyor sizde vurgun yapın .

Nachden

Üye
Dünyanın en kötü upgrade sistemine sahip oyun şu anda. Üst üste +4'e 5 tane epic item yanmasını kimse bana açıklayamaz. Biri gider tekte 8 basar. Biri gider tekte 9 basar :)))

gorkem4

Yeni Üye
Bende upgrade sisteminin bozuk oldugunu düşünüyorum heavy basip basatiyorum. Bazen +5 den +6 basarken 6 tane üst üste yanıyor. Bazen hepsi geçiyor artık taktik değiştirdim item geçerse peşine hemen atiyorum seri seri geçiyor. Yanarsa hemen kanal degiştiriyorum çünkü yanmaya başladı mı hepsi yaniyor sistem kesinlikle bozuk.

MmoRpg

Üye
Dünyanın en kötü upgrade sistemine sahip oyun şu anda. Üst üste +4'e 5 tane epic item yanmasını kimse bana açıklayamaz. Biri gider tekte 8 basar. Biri gider tekte 9 basar :)))
şuan oranlar geçen günlere nazaran çok daha yüksek

DeadLegion

Üye
Gecen haftalarda levo yayinda +7den +8e arcanayla 80 kusur itemden 3 tanesini +8 yapabildi. Arcanayla %3-4 gibi bir oran nasil yuksek olabiliyor anlamadim.

Namesizz

Üye
Levo ağladımı ağla haklımıydı evet haklı yönü çok oranlar leşti.Şimdi oranlar nasıl tam lesh.Muslukları açarken abartmışlar.Dengeleyemediler adam tek basına 5 tanr +8 war syche bastı 1 saatte.8 basmaj sorun değildr +9 sonsa ve +8 lere 20 k fiyat çekiliyorsa sorum.Suan piyasa bunun fsrkında lakin pazara etkisi minimun düzeyde.2 haftaya düşüş görülebilir itemlerde hemde çok büyük.oyuna +10 gelmeli ve rebirt sistemi gelmeli.+8 kağıt üstünde bu kadar değerli olursa ve rahat basılırsa bir anlamı olmaz.

tatakee

Yeni Üye
Sırf bir yayıncı ağladı zırladı diye epic itemlerin çöp niyetine NPC satıldığı pvp den hallice sunucularda upgrade oranları çok yüksek olduğu için herkes deli gibi +6 +7 +8 basıyor tebrikler yönetim . aklınız varsa arkadaşlar upgrade yapın millet vurgun yapıyor sizde vurgun yapın .
Teşekkür ederim 2.5 gb biriktirmiştim elimde kalan 30-40m :) baya vurgun oldu

fstab

Üye
Levo ağladımı ağla haklımıydı evet haklı yönü çok oranlar leşti.Şimdi oranlar nasıl tam lesh.Muslukları açarken abartmışlar.Dengeleyemediler adam tek basına 5 tanr +8 war syche bastı 1 saatte.8 basmaj sorun değildr +9 sonsa ve +8 lere 20 k fiyat çekiliyorsa sorum.Suan piyasa bunun fsrkında lakin pazara etkisi minimun düzeyde.2 haftaya düşüş görülebilir itemlerde hemde çok büyük.oyuna +10 gelmeli ve rebirt sistemi gelmeli.+8 kağıt üstünde bu kadar değerli olursa ve rahat basılırsa bir anlamı olmaz.

zamanlama cok manidar değil mi levo ağlamadan önce item geçmezken simdi her çantada 2 - 3 tane 8 geçiyor ama bir değişiklik yok rng kardeşim yersen

Otistik

Üye
Upgrade oranları çok düşük ve herkesin basmasına rağmen geçme ihtimalide bir hayli düşük ama bakış açısı diyelim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt