warrior ile solo farm atmaya calısıp bp nerf isteyenler

KOROW

Üye
Gercekten buda ayrı bir kafa ya bp priest atack olarak guclu defans olarak kırılgandır anlayın şunu he cok farm istiyorsanız cok gucluyse sizde acin sizide gorelim sabrınıızı mobdan bile 2 3 yiyinde kendinize gelin :D

GOAT

Üye
iki taraf da haklı, yönetime sabırlar diliyorum:D

Atom0619

Üye
canınız güzel kardeşim 5k 6k hp ile oynuyon 2800 hpli cara mı aglıyon buffsuz canım 780 filan
Sen galiba kendini ko da sandın 5 6k canlı warriror varsa paylaş görelim dostum :) Max 4.5k HP vardir o da frenzy basinca 400defansi görür

platoon0x

Üye
Neden "tezek online" daki tabularinizi burada da devam ettirmeye çalışıyorsunuz ki? Modern her mmorpg de olduğu gibi oyundaki tüm classlar kendi başına rahatlıkla pve yapabilmeli, kime anlatıyorum ki oysa...

Benbu

Üye
Neden "tezek online" daki tabularinizi burada da devam ettirmeye çalışıyorsunuz ki? Modern her mmorpg de olduğu gibi oyundaki tüm classlar kendi başına rahatlıkla pve yapabilmeli, kime anlatıyorum ki oysa...
O aklının zorlasakta almayacağı şey her clasın kendine has özellikleri vardır warrior defansı cok canı cok ve saglam vuran bir karakter fakat mana derdi frenzi bastıgında defans derdi ve savas haritalarında priest olmadan malice yediginde ap kırıcı yedıgınde leş yanında işi bilen bir pri oldugunda terminatör bir job sen gidipte bp priyle aynı farmı okcuyla aynı farmı yapsın dersen diğer jobları öldürürsün herkes warrior açar oyunda warrior sw olur gider oyun neden millet mage priest rogue acsın ? warrior hem savas harıtalarında yanındaki priyle 1 partiyi yatırabilecek gücte olsun hem tum joblar gibi en iyi farmı yapsın neden ben mageyle 700 can 0 defle sürüneyim? ağlamaya doymadınız

Atom0619

Üye
Ya dostum bak bunlara laf anlatamazsin bunlar başka alemde yasiyorlar.

Atom0619

Üye
O aklının zorlasakta almayacağı şey her clasın kendine has özellikleri vardır warrior defansı cok canı cok ve saglam vuran bir karakter fakat mana derdi frenzi bastıgında defans derdi ve savas haritalarında priest olmadan malice yediginde ap kırıcı yedıgınde leş yanında işi bilen bir pri oldugunda terminatör bir job sen gidipte bp priyle aynı farmı okcuyla aynı farmı yapsın dersen diğer jobları öldürürsün herkes warrior açar oyunda warrior sw olur gider oyun neden millet mage priest rogue acsın ? warrior hem savas harıtalarında yanındaki priyle 1 partiyi yatırabilecek gücte olsun hem tum joblar gibi en iyi farmı yapsın neden ben mageyle 700 can 0 defle sürüneyim? ağlamaya doymadınız
MMO oyun bilgin knight online ile sınırlı oldugu için böyle bir yorum yapıyor olman normal. Tabuları yikicaz zeka bulunmuyor knight oynayanlarda.

Pitou

Üye
Warrior silahlarındaki mesafe (range) doğru çalışıyor olsaydı bu tartışma şuan yapılıyor olmazdı. Axe(1,3) ile Spear(1,8 - 2,0) aynı mesafeden vuruyor resmen. Range olayını çözmedikleri sürece bu tartışma devam eder.

Atom0619

Üye
Warrior silahlarındaki mesafe (range) doğru çalışıyor olsaydı bu tartışma şuan yapılıyor olmazdı. Axe(1,3) ile Spear(1,8 - 2,0) aynı mesafeden vuruyor resmen. Range olayını çözmedikleri sürece bu tartışma devam eder.
Oyunda herşey hatalı farkında değil galiba daha kimse. Silah range çalışmıyor isabet oranı çalışmıyor zehir hasarı ice hasarı flame hasarı calismiyor. Skiller neye göre %300 vuruyor belirsiz. Arcana scroll % kaç upgrade oranı artıyor belirsiz. Priest elit itemler neden o kadar çok int istiyor belirsiz. Görev itemleri neden bu kadar güçlü karakter arası denge neden bu kadar kötü bilinmiyor.

snowbros

Üye
Bp nin canı az defansı yok ama solo farmda warriorun da buff ac si yok malice i yok bide üstüne bp daha seri vurabiliyor bence adelet durumuna baktığımızda warrior solo farmda geride kalıyor ama pvpde tam tersi durum bu şekilde bakınca 2 sininde + sı ve - si var kişisel tercih aslında. Sadece belki skill vurma süresi 0.5 saniyeden warrior gibi 0.8 saniyeye çekilebilir bp nin

Kawasakii

Üye
Warrior bebek char oldugu için buf ac str sw wolf ister bunlar olmadan solo farm attıgı nerede görülmüş duyulmuş saçma sapan hayaller peşinde koşmayın görev itemleriyle gezip bp lere laf atıyorsunuz bütün bplerde 8 leather set var gidin sizde üstünüze 8 set yapın ondan sonra konusalım bakalım kim güclüymüş bpde 2.8k hp 500 defans var warriordan 300 fazla vuruyor diye ağlıyonuz sizinde hp niz defansınız cok yüksek bpler cz de tek yiyo warriorlar ölmüyo onu neden söylemiyorsunuz full itemli warriorlar var cz de tek atıyolar herkese warrior ezik değil siz eziksiniz.

riseee

Üye
Warrior bebek char oldugu için buf ac str sw wolf ister bunlar olmadan solo farm attıgı nerede görülmüş duyulmuş saçma sapan hayaller peşinde koşmayın görev itemleriyle gezip bp lere laf atıyorsunuz bütün bplerde 8 leather set var gidin sizde üstünüze 8 set yapın ondan sonra konusalım bakalım kim güclüymüş bpde 2.8k hp 500 defans var warriordan 300 fazla vuruyor diye ağlıyonuz sizinde hp niz defansınız cok yüksek bpler cz de tek yiyo warriorlar ölmüyo onu neden söylemiyorsunuz full itemli warriorlar var cz de tek atıyolar herkese warrior ezik değil siz eziksiniz.
warriorda scli 4000hp 400 defans var, ortalama itemle 2200 civarı ap oluyor ve görev itemli bpden daha az vuruyor. Oyunda her taraf bp kaynıyor ne anlatıyon sen, ilk güncellemede nerflenecek zaten kurtulcaz sonunda farmerlardan. Bpler tek yiyo warriorlar ölmüyomuş :DSADasişdias bp db ile warriora tek atıyo ne anlatıyon sen, eğer warrior frenzy basmışsa sadece tortute atması bile yetiyo tek atmak için. Aynen warriorlar ölmüyo bpler tek yiyo. Komiksiniz bp kardeşler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt