Warrior un pk daki etkisizliği ?

IBoRiS

Üye
warrior oyuncusuyum ama gerçekten warrior açtığım güne lanet ediyorum pvp de gerçekten 0 warrior.
ne mageye ne okcuya yaklaşabiliyosun 4200 hp var yaklaşmadan öldürüyolar asaslar keza 3 4 kişi toplanıp 1 kere vuruyolar boss keselim desen mageler pusup kafana tek sefer vuruyolar towndasın farm desen warrior farm yapamayan tek karakter oyunun şuan knight taki ardreamdan hiç bir farkı yok ve ardreamlar genelde bomboş lütfen yetkililer bir an önce hızlı bir şekilde bu sorunu çözüme ulaştırsın herkes birbirine 1 2 tane vuruyo karakterlerin canlarımı yükseliyo statlarımı artıyo artık birşeyler olsun zaten etkinlik yok oyunda napıcağımızı şaşırdık sonu pek iyi görünmüyo.
ayrıca bu tek benim görüşüm değil çoğu mele oyuncu mutsuz bu durumdan.
iyi çalışmalar.

emrdrc

Üye
warrior oynayacaksan en az +7 Chitin ve +7/+8 mino yada war scythe olmalı... Yoksa cidden çöp...
Bendede 65 level warrior war, item de alamıyoruz zaten... O yüzden bıraktım ... Mage açtım, kafam rahat, pot bile harcamadan farm yapıyorum :)

greenwood

Üye
Warrior jobu ile ilgili birçok kronik sorun mevcut en basitinden ana atak skillerinin cooldown sürelerinin 0.8 sn olması bile başlı başına sorunlu. Bu sadece biri ve warrior sınıfının daha nice sorunları var. Silahların etkisizliği de cabası attack ve attack range yönünden ve damage yönünden oldukça sıkıntılı. Attack range hiçbirşey ifade etmemekte. Warrior beklenen ve olması gereken bir job olmanın çok ötesinde. Oyuncular tarafından defalarca konu başlıkları açılmasına rağmen hala bu job için herhangi bir iyileştirme yapılmaması da gerçekten çok ilginç. Oyun geliştiricilerin artık gerçekten de bu konuya el atması lazım. Lütfen ROW Yönetimi ve Geliştiricileri sıkıntılı bir warrior jobu oluşturduğunuzun artık farkına varın ve kabul edin. Sorunların çözümü adına lütfen bir adım atın.

N3v3N

Üye
PK nin yarısından fazlası milleti kovalamakla geçiyor :D TP skili yerine rakibe ışınlanan bir skil olmalı. Malum okcuda bile stepback skili var.

DiabIo

Üye
Warrior ı mevcut durumda (banka hesabınızda nereye harcayacağını bilemediğiniz kadar meblağda paranız yoksa) sadece gathering (ki onu da kapattılar elde kaldı bir fishing) karakteri olarak etkin olarak kullanılabilir görünüyor. 70 cap ve üst düzey itemler gelmeden doğası gereği (class'ın power spike- power peak - güç kırılım noktası ya da siz ne derseniz adına, endgamede olmasından dolayı) pek birşey beklememek lazım. Benim de hemen hemen her oyunda en sevdiğim bu class maalesef kasıldıktan sonra saydığınız sebeplerden ötürü kenarda bekleyen bir yedek oyuncuya dönüştü.

Tolgun

Üye
Daha ne yi yükseltcen :D 1health 19 can veriyo adamlar hayvan gibi irke kafa atiyo assas aliyo blink attiriyo nova bile dodgliyo.
Sen gözleirni kapatip en saglam statli chari townun icine girip herkezi kesmek istiyosun.
Tabiki 2 mage partynin novasina düscen.

Geo

Üye
65 warrioru biraktim sadece dungeon girmek icin kullanıyorum, yukaridaki arkadasin da soyledigi gibi en azindan 7mino yoksa damage cikaramiyorsun , e o da eline baglanacak belki 3 5 gune çöp olacak diye yatirim yapmak istemedim. Diger tum charlarla farm atilir orta seviye item ile ama warriorla imkansiz

Burtto

Üye
Arkadaş zaten warrior dediğin karakter tank olmalı buradaki warriorda tankliktan eser yok z te alan her parti anında yok edebiliyor seni

Burtto

Üye
Daha ne yi yükseltcen :D 1health 19 can veriyo adamlar hayvan gibi irke kafa atiyo assas aliyo blink attiriyo nova bile dodgliyo.
Sen gözleirni kapatip en saglam statli chari townun icine girip herkezi kesmek istiyosun.
Tabiki 2 mage partynin novasina düscen.
Irk a kafa atıyor ha ben başka oyun oynuyorum ozaman

Turin

Üye
65 warrioru biraktim sadece dungeon girmek icin kullanıyorum, yukaridaki arkadasin da soyledigi gibi en azindan 7mino yoksa damage cikaramiyorsun , e o da eline baglanacak belki 3 5 gune çöp olacak diye yatirim yapmak istemedim. Diger tum charlarla farm atilir orta seviye item ile ama warriorla imkansiz
Aynı şekilde 65 warrioru bırakıp okçu açtım. Warriorla ilgili tek güncelleme görev silahı tipi oldu sanırım şu zamana kadar.

SecreD

Üye
Daha ne vursun abi adamın elinde +5 war var , 700 800 vuruyor tormentsiz.
Diyecek birşey bulamıyorum.Vurmuyor diyenlere

greenwood

Üye
Warrior sınıfını lütfen pişmanlık haline getirmekten çıkartın. Gerekli iyileştirmeler zaten biz oyuncular tarafından sizlere öneriliyor. Biz önermesek de sizlerin bu job ile ilgili sorunları ele almamanız oyuncular tarafından hiç hoş karşılanmıyor. Tamam anlıyorum siz ticari bir kaygı güderek bu oyunu piyasaya sürdünüz sonuçta bundan ekmek yiyecek yüzlerce çalışanınız ve aileleri var fakat unutmayın ki biz sizin gözünüzde müşteriler, şövalyeler, oyuncular da günün yorgunluğunu PK zevki yaşayarak atmayı ve zamanımızı en kaliteli şekilde geçirmeyi istiyoruz . Taktir edersiniz ki kimse defolu bir ürünü satın almak istemez ve defolu ürünün katma değer getirmeyeceğini bilir. Bu durumdan hiç de hoşnut değiliz. Beklentilerin oldukça altında kalıyorsunuz. Bu büyük kitlenin sizlere olan güvenini ve inancını sarsmanın hiç bir mantıklı açıklaması da yok. Soulbound itemlerin süreside ayrıca cabası zaten oyuna hareketlilik getirmesi gereken bir durum olmaktan daha çok soulbound oyuncuların elini kolunu bağlar hale getirmiş bir duruma dönüştü. Defalarca forumlarda belirttik fakat bir dönüş olmadı. Burada ki amaç kimsenin kalbini kırmak ve alın teri ve emek ile yazılan yüzbinlerce satır kodu görmemezlikten gelmek kesinlikle değildir. Umarım geliştirici ekip ve yönetimden arkadaşlar bunu artık ivedilikle ele alırlar. Saygılarımla. @SunRise

Harley

Üye
warrior oyuncusuyum ama gerçekten warrior açtığım güne lanet ediyorum pvp de gerçekten 0 warrior.
ne mageye ne okcuya yaklaşabiliyosun 4200 hp var yaklaşmadan öldürüyolar asaslar keza 3 4 kişi toplanıp 1 kere vuruyolar boss keselim desen mageler pusup kafana tek sefer vuruyolar towndasın farm desen warrior farm yapamayan tek karakter oyunun şuan knight taki ardreamdan hiç bir farkı yok ve ardreamlar genelde bomboş lütfen yetkililer bir an önce hızlı bir şekilde bu sorunu çözüme ulaştırsın herkes birbirine 1 2 tane vuruyo karakterlerin canlarımı yükseliyo statlarımı artıyo artık birşeyler olsun zaten etkinlik yok oyunda napıcağımızı şaşırdık sonu pek iyi görünmüyo.
ayrıca bu tek benim görüşüm değil çoğu mele oyuncu mutsuz bu durumdan.
iyi çalışmalar.
Görev itemleriyle birşey yapamassın bitane warior var adama vurduğum damage 200 ben bunu hayatta kesemem biz napak okcuyuz mage 500 wariora 200 350 arası ?

Charly1993

Üye
pk da 3-5tane mele ekipden başka yok.Dv mage okcu asas kaynıyor.Herkese buff geldi warriorlar üvey evlat.Full itemli olsanda bi işe yaramıyor.Atack range sıkıntılı.Canları az. 60 skili %300 vurmuyor . Skill süresi 0.8 . 2 tane silahları var başka bişey yok zaten . Acilen warrior konusunda çalışma yapılmalı.

DiabIo

Üye
Görev itemleriyle birşey yapamassın bitane warior var adama vurduğum damage 200 ben bunu hayatta kesemem biz napak okcuyuz mage 500 wariora 200 350 arası ?
Daha ne vursun abi adamın elinde +5 war var , 700 800 vuruyor tormentsiz.
Diyecek birşey bulamıyorum.Vurmuyor diyenlere
Warrior oyanamayanların, diğer arkadaşlar bu classla ilgili yaşadıkları sorunu dile getirdiginde konuyu ve odağı bu tarz bir yaklaşımla değiştirmesi garibime gidiyor. Class'ın her fırsatta ileride gercek potansiyeline ulaşacağını vurguluyor olmama rağmen warrior oynayanların kaygılarını ve mutsuz olması durumunu çok net anlayabiliyorum. Bu class için emek verip belli bir seviyeye kadar getirmeyen arkadaşların durumu anlayabileceğini pek düşünmüyorum. Konuların bir türlü çözülememesinin sebebi de aynı şekilde yayıncı ve içerik üreticilerin bu classdan uzak durması diye düşünüyorum. Ayrıca tahminim classların birbirleri arasındaki dengesi oyun fuarında düzenlenen turnuva gibi oyun sonu itemleri ile test edilmiş. Bu sebeple bana kalırsa Early game ve Mid gamede warrior oynayıp oyundan soğumaya gerek yok. Bu aşamalarda bir warrior oyuncusu ne yapar? Nasıl iyi vakit geçirebilir? Oyundan nasıl keyif alır? Gibi soruların cevaplarını yapımcılar ya da içerik üretecilierinden kimsenin merak edip üzerinde düşündüklerini pek de sanmıyorum.

greenwood

Üye
Warrior oyanamayanların, diğer arkadaşlar bu classla ilgili yaşadıkları sorunu dile getirdiginde konuyu ve odağı bu tarz bir yaklaşımla değiştirmesi garibime gidiyor. Class'ın her fırsatta ileride gercek potansiyeline ulaşacağını vurguluyor olmama rağmen warrior oynayanların kaygılarını ve mutsuz olması durumunu çok net anlayabiliyorum. Bu class için emek verip belli bir seviyeye kadar getirmeyen arkadaşların durumu anlayabileceğini pek düşünmüyorum. Konuların bir türlü çözülememesinin sebebi de aynı şekilde yayıncı ve içerik üreticilerin bu classdan uzak durması diye düşünüyorum. Ayrıca tahminim classların birbirleri arasındaki dengesi oyun fuarında düzenlenen turnuva gibi oyun sonu itemleri ile test edilmiş. Bu sebeple bana kalırsa Early game ve Mid gamede warrior oynayıp oyundan soğumaya gerek yok. Bu aşamalarda bir warrior oyuncusu ne yapar? Nasıl iyi vakit geçirebilir? Oyundan nasıl keyif alır? Gibi soruların cevaplarını yapımcılar ya da içerik üretecilierinden kimsenin merak edip üzerinde düşündüklerini pek de sanmıyorum.
Asıl sıkıntı zaten burada başlıyor

"Bu sebeple bana kalırsa Early game ve Mid gamede warrior oynayıp oyundan soğumaya gerek yok. Bu aşamalarda bir warrior oyuncusu ne yapar? Nasıl iyi vakit geçirebilir? Oyundan nasıl keyif alır? Gibi soruların cevaplarını yapımcılar ya da içerik üretecilierinden kimsenin merak edip üzerinde düşündüklerini pek de sanmıyorum."

Bir oyun yola çıkarken bu jobu tercih eden kitleyi erken dönemde dahi görmemezlikten gelerek oyunu adeta bir farm alanına dönüşümünü izlemek ve bu durumu olağan karşılamak ROW'un oyun anlayışı olmamalıydı. Ne olursa olsun early ya da mid game de bu tür durumlar kitleler halinde kopmalara sebep verebilir. Kaldı ki oyun adeta sadece bir BP farm server havası vermesi kabak tadı vermeyi aşar hale geldi. Bunları oyuncuların değil ROW yapımcı ekibi ve geliştirici ekibin düşünmesi ve planlaması gerekiyordu. Saygılarımla.

WaRiorEpiCc

Üye
Warior skilleri iyi çalışmıyor 64 skili 60 skili ile aynı hasarı vuruyor halbuki birisi doğrudan cana hasar vuruyor

Son düzenleme:

omertaa

Üye
Mage oyuncusu olarak söylüyorumki gerçekten warrior ve asaslar içler acısı durumda suan. Birazdan birisi çıkar derki asas ve warrior yarıyor yiaaa gibi bişey söylerse onun agzına kürekle vurun derim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt