Warrior un pk daki etkisizliği ?

Westkhan

Üye
Aynı durum asaslar için de söz konusu. Maalesef rezil durumda şuan. Zaten farm yapması zor herkes okçu o sebeple..

N3v3N

Üye
Damagelerle ilgili de açıklama/rehber gerekiyor.

%200 of base attack damage skili
Deal %200 of basic damage skili
Deal %200 true damage skili
Deal %200 damage skili

Warriordaki bu skillerin hepsi farklı vuruyor :D

KhanConqueroR

Üye
warrior oyuncusuyum ama gerçekten warrior açtığım güne lanet ediyorum pvp de gerçekten 0 warrior.
ne mageye ne okcuya yaklaşabiliyosun 4200 hp var yaklaşmadan öldürüyolar asaslar keza 3 4 kişi toplanıp 1 kere vuruyolar boss keselim desen mageler pusup kafana tek sefer vuruyolar towndasın farm desen warrior farm yapamayan tek karakter oyunun şuan knight taki ardreamdan hiç bir farkı yok ve ardreamlar genelde bomboş lütfen yetkililer bir an önce hızlı bir şekilde bu sorunu çözüme ulaştırsın herkes birbirine 1 2 tane vuruyo karakterlerin canlarımı yükseliyo statlarımı artıyo artık birşeyler olsun zaten etkinlik yok oyunda napıcağımızı şaşırdık sonu pek iyi görünmüyo.
ayrıca bu tek benim görüşüm değil çoğu mele oyuncu mutsuz bu durumdan.
iyi çalışmalar.
60 skili nerflü konusunu açtım. Ayrıca master 2 ve ayak kırmada öyle bir NERF yedi ki tutması artık baya zor oldu. Ancak HP bakımından warrior şu anda üstün. İleri lvllerde ne olacak bakalım

Tolgun

Üye
Assasda bisey daha buldum :D
Hunt lvl 5: Stab the target and deal 160% damage diyo
Swift blow lvl 12: Stab the target and deal 150% damage diyo

Swift blow daha cok vuriyo :D tabiki sonradaki lvlde aciyo ama ginede yazi yanlis.

Burtto

Üye
Su elite setlere bonus filan koysalar biraz toparlanır da yok

KRALBENIM

Üye
Aga buglu char 2 skill ayni anda vuruyorlar fakat oyunun takimi birinin cooldownini degistiremiyor

HeaveN

Üye
Warior asas yetişmesi zor yada okçu ya hiç okçu warior altına girmez :)

Tolgun

Üye
Ucdunuz mu anlamadim illa 10k Hp 5k defansla gesceniz GM gibi gözleri kapatip herkeze tek :D.

Lopp

Üye
Warrior oynuyodum +6 mino +7 epic set var görev itemli bpler çok rahat kesiyo. Oynicaksanız mage veya bp oynayın kafanız rahat olsun. Warrior çok kötü durumda.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt