Oyuncu Arıyorum Wind Force Society Ekip Arkadaşları arıyor.

WindForceSociety

Üye
ÇIKIN ÇIKIN GELİN :)
Herkese kapımız açık çıkın çıkın gelin. :)
Bu klan'a kabul edilmekten onur duydum daha oyun başlamadan discord da çok seviyeli ve güzel muhabbet dönüyor ki oyun açılınca bu klanla oynamak benim adıma büyük zevk olacak
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim ekibimiz siz yol arkadaşları ile daha çok kaliteli oluyor. :)

AnadoluBenim

Üye
selam arkadaşlar güzel günler çok yakın biraz daha bekleyeceğiz ama çok kısa bir süre yeni çıkan oyunlarda alel acele olduğundan birçok bug ve hata mevcut o yüzden mergen ve grubuna sakin ve yalın bir düşünceyle ilerlemesi gerekiyor.. Klanımıza tüm oyun severler dostluk çerçevesinde davetlidir... Selametle...

WindForceSociety

Üye
selam arkadaşlar güzel günler çok yakın biraz daha bekleyeceğiz ama çok kısa bir süre yeni çıkan oyunlarda alel acele olduğundan birçok bug ve hata mevcut o yüzden mergen ve grubuna sakin ve yalın bir düşünceyle ilerlemesi gerekiyor.. Klanımıza tüm oyun severler dostluk çerçevesinde davetlidir... Selametle...
Söylediklerine katılıyorum temiz bir oyun sunmak için erteleme yapmaları çok doğal ne kadar acele ederlerse hata payı o kadar yüksek olur bu sebepten anlayışla karşılamak gerekir. :)

Merpy

Üye
Klanımıza ekip arkadaşları arıyoruz sohbet muhabbet içerisinde hem oyunumuzu oynayıp hem eğlenceli vakit geçirmek istiyoruz sizde böyle bir ortam istiyorsanız buyrun, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ekibe Alım Şartlarımız ;
  • Saygı ve üslûp çerçevesinde diyalog kurmak.
  • Wind Force Society discord adresine katılmak.
  • Günlük en az 4 saat çevrimiçi olmak.
  • Mümkün olduğu sürece oyun içi etkinliklere katılmak.
  • Oyun için yardımlaşma.
  • Bireysel aktivitelerden ziyade ekip anlayışını esas alınması.
  • Ekip olarak katılım sağlanılan etkinlikler, mini boss, boss fight gibi aktivitelerden elde edilen eşyaların adaletli bir şekilde dağıtılması.

Not :
Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlar bu şartları kabul etmiş sayılır.
Herhangi bir sınıf oynama zorunluluğu yoktur.

Discord'a geldiğinizde yetkili arkadaşlar sizler ile ilgilenecektir.
https://discord.gg/6Bvnua8X5w Discord adresimiz.
@Tugay#3858 @XELIDZO#4379 , @! G Ü N E Y#9117
Hayırlı ugurlu olsuuuuun

WindForceSociety

Üye
bence okcu clan olmalı :D
Merhaba,
Ekibimizde okçu sınıfını oynayacak olan birçok arkadaşımız mevcut tek bir sınıfı oynamak yeni çıkacak bir oyunda pek mantıklı değil çünkü dengeler nasıl bilemiyoruz oyun açıldığında herşey netleşecektir öneriniz için çok teşekkür ederim. :)

Sardonyx35

Üye
Klanımıza ekip arkadaşları arıyoruz sohbet muhabbet içerisinde hem oyunumuzu oynayıp hem eğlenceli vakit geçirmek istiyoruz sizde böyle bir ortam istiyorsanız buyrun, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ekibe Alım Şartlarımız ;
  • Saygı ve üslûp çerçevesinde diyalog kurmak.
  • Wind Force Society discord adresine katılmak.
  • Günlük en az 4 saat çevrimiçi olmak.
  • Mümkün olduğu sürece oyun içi etkinliklere katılmak.
  • Oyun için yardımlaşma.
  • Bireysel aktivitelerden ziyade ekip anlayışını esas alınması.
  • Ekip olarak katılım sağlanılan etkinlikler, mini boss, boss fight gibi aktivitelerden elde edilen eşyaların adaletli bir şekilde dağıtılması.

Not :
Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlar bu şartları kabul etmiş sayılır.
Herhangi bir sınıf oynama zorunluluğu yoktur.

Discord'a geldiğinizde yetkili arkadaşlar sizler ile ilgilenecektir.
https://discord.gg/6Bvnua8X5w Discord adresimiz.
@Tugay#3858 @XELIDZO#4379 , @! G Ü N E Y#9117
Merhaba oyuna yeni başlayacağım. Home office çalışıyorum günümün sabah 8 akşam 6 a kadar pc başında geçiriyorum.

AnadoluBenim

Üye
evet arkadaşlar oyun beklemedeyiz diye alımlarımız durmadı devam ediyor unutmayalım saygı sevgi ve dostluk çerçevesinde alımlarımız olacak her zaman.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt