Yeni Başlayacağım Tavsiye İstiyorum

JKomando

Yeni Üye
arkadaşlar yeni başlayan biri hangi sunucuda ve hangi ırkta başlarsa avantajlı olur güncele hakim olan biri varsa yardım edebilir mi ? pazarı falanda canlı olsun ölü server istemem malum oyundaki zero felis farkına dönüşmesin

ThorhildaDE

Üye
Hocam merhaba, öncelikle Galia swsinde çok fazla yayıncı var ama Mantis swside baya kalabalık. Ben iki swnin arasının çok açılmadan birleşeceğini düşünüyorum ileride ama Galia biraz daha kalabalık olur. Kesinlikle 2 swde Lunaskar bir hayli fazla Proteanlar Death Valleyde hiç bir şey yapamıyor kendi slotlarında bile lunaskarlar kasıyor.

sbh

Üye
Galiada yayıncı çok kodan gelen veya yeni başlayan çok,mantiste oyunu aarvadda oynamış kısmen tecrübeli oyuncu çok.İki serverda da lunaskar ırkı çok.4 server açılsa biri felis gibi olur derdim ama 2 yeni server var zaten bunların birinin ölü birinin canlı olması pek muhtemel değil,bu oyunun ölü serverı aarvad olacak.destan ares gibi ölmeyen kendi sabit oyuncusu bulunan eski server aarvad da olabilir,galia mantis eskidiğinde bunlardan biri de olabilir temkinli yaklaşın o yüzden aarvad çok oyunculu bir eski server olmak zorunda değil.Galianın pazarı hızlı item fiyatlarında garip artış azalışlar olabiliyor yeni oyuncu fazla olduğu için,mantis biraz daha oturmuş.Galiada sık satılan itemleri pazardan çekip daha fazlaya pazara koysan bile gidiyor vergiyi tradeden düşmeden bile kar ettirebiliyor

Son düzenleme:

Gensuke

Üye
galia kalabalık sunucu ama o kalabalığa rağmen pazarı yavaştan bitiyor sebeplerini artık yazmak istemiyorum herkes biliyor zaten kısacası oyuna para yatırıp sadece pk atmak istiyorsan buyur gel ama yok ben farm atayım char dizeyim oyunun pve'sini de seviyorum diyorsan koşarak uzaklaş

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt