Yeni Başlayacak Olan Oyuncuya Tavsiyeleriniz

DieForLife

Yeni Üye
Merhabalar,

Oyunu yeni başlayacak oyunculara tavsiyeleriniz nelerdir ?

Mesela hangi premium ile başlanmalı ?
85 yolunda günlük exp kasmanın maliyeti nedir ?
Hangi pus ürünleri satın alınmalı ?
.
.
.
ve konuyla alakasız olarak Karakteri devredebileceğimiz Ring tarzı bir olay mevcut mu ?
Pus ürünlerini ve fiyatlarını görebileceğimiz bir bağlantı var mı ?

Son düzenleme:

RickSancheZz

Üye
Merhabalar,

.
.
.
ve konuyla alakasız olarak Karakteri devredebileceğimiz Ring tarzı bir olay mevcut mu ?

exp kasacağın için exp premium
kostüm, kanat, matta, pelerin, oto kutu zımbırtısı

ringe tam benzemiyor ama nft sistemiyle karakterini satabiliyorsun .

Kitie

Üye
Merhabalar,

.
.
.
Row biraz pahalı açıkçası ama oyun güzel ben beğenerek oynuyordum. Bayadır oynamıyordum yeni server açılacağı için tekrar başlayacağım. Keyif alacağını düşünüyorum.
Yeni bir server, yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan. Rise gene fethetti gönlümü :D

EtikeT

Üye
"Sadece başla, gerisi kendiliğinden gelecektir"

( Complete Premium alman senin için en doğru karar, exp kasarken EXP PREMIUM, farm atacağın zaman FARM premium, skilleri sıfırlayacağın zaman da Battle Premium'a geçiş yaparsın )

(Market, tamamen yerel para birimi üzerinden hesaplanıyor. (2xmagic puppet, 2x power up, Repair Hammer)

(İhtiyacınıza yönelik olanlar, kıyafetler, kolluklar, otomatik kutu toplama (Magic Looter) gibi gibi.
.
.
.

( MEVCUT, NFT SCROLL işlemi ile aktarım yapılabiliyor ) https://forum.riseonlineworld.com/k...akterinizi-nasil-nft-donustebilirsiniz.18788/

( FULL + FULL pus masrafları 1450 TL'ye ) denk geliyor, içerisinde çok fazla extremler var. potuydu, rowdu v.s v.s. premiumdu v.s

Son düzenleme:

yetiyet

Üye
Merhabalar,

.
.
.
PK için 1500tllik pus yeterli ama exp kasacağım 1.5 ayda 85 olmak istiyorum diyorsan.
Premium+row+hammer+mavi pot almak zorundasın. Dediğim gibi iyi bir slotta kasmak istiyorum 1.5 ayda 85 olacağım diyorsan ve atackersen 3-5k arası mavi pot harcaman var günlük Sadece aylık mana tutarın 20k cashi bulabilir bir okadar da puppet+hammer+premium tutar. Malesef piyasada konu exp kasma olunca açık ara en pahalı MMO ROW ve malesef dungeon dışında elle kasma alternatifin de yok, dungeon kasmak istersen de günde belli bir sınırı var.

Aussie

Yeni Üye
Yeni konu açmak istemedim . Bu konu altından birkaç sorum olacak tecrübe sahibi oyunculara

Ben oyun ilk açıldığında oynamıştım o zamanlar sadece iki adet dungeon . sınır 65 . row . hammer vs gibi yenilikler yoktu o zamanlar görüntü çok kayıyor ve oyunda lag gibi sorunlar oluyordu bunlar geçtimi ? Avustralyadan zaten yeterince ping ile oynuyorum birde oyunun kendisinde sorunlar olunca çekilmez bir hal almıştı . O zamanlar warrior karakteri ile dungeon yapmak vs ölüm gibiydi çok zordu yeni baslayacak birine hangi job u önerirsiniz ? Battle Priest nasıl bir job ?

Tüm gerekli pus ürünlerini çekip günde 2-3 saat oyuna vakit ayırabileceğim ve saat farkı yüzünden büyük ihtimal ile yalnız oynayacağım bu sürenin büyük bir kısmında hangi job oynamamı önerirsiniz ? Assasin karakteri solo pk atıp zevk alabiliyor mu ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt