< Yeni Lunaskar Warrior modeli geldi >

Sizce yeni Model nasıl olmuş? '' Warrior '' Lunaskar

• Efsane olmuş

• Beğenmedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

LeKe

Üye
Merhaba ;

Eskisi ve yenisi arasında çok güzel farklılık olmuş.

'' Sizce böyle bir Warrior'u PVP alanında görseydiniz ne yapardınız.'' :)

nl_001-min.png
nl_002-min.png
nl_004-min.png
tattoo_lunaskar.png

anil

Üye
Çok daha iyi olmuş. Öbürü yeşil renkli insan gibi duruyordu :D Şu anda Warcraft gibi olmuş, biraz daha özgünleştirilirse şahane olacaktır

TearFall

Üye
WoW'un 40 milyon dolarlık bir bütçeyle çıktığını hesaba katarsak,

40 milyon dolar yatırmadan 2002 de Knight Empire , Kendi geliştirdikleri Game Engine ile çıktı, Kendi grafik motorları ile çalıştı,

Bugün Unreal ile ürün yapıp birkaç kütüphane yazdık diye eşsiz bir şey yapıldığını savunmakta bana saçma geliyor.

Bu arada bunu geliştirici firmadan çok KOW yada başka bir oyunda başaramamış tutunamamış insanlar yapıyor genel olarak.

anil

Üye
40 milyon dolar yatırmadan 2002 de Knight Empire , Kendi geliştirdikleri Game Engine ile çıktı, Kendi grafik motorları ile çalıştı,

Bugün Unreal ile ürün yapıp birkaç kütüphane yazdık diye eşsiz bir şey yapıldığını savunmakta bana saçma geliyor.

Bu arada bunu geliştirici firmadan çok KOW yada başka bir oyunda başaramamış tutunamamış insanlar yapıyor genel olarak.
"Bir oyunda başaramamak" bu tabir bana komik geldi :=) 30 yaşındayım, 15 yıldır sayısız MMORPG oynadım, hepsinden de öyle ya da böyle keyif aldım. Bence başardım :)

raichu

Üye
Görünümler zamanla daha iyi hale gelecektir bekleyelim ve görelim.

serdar

Üye
Gözler olmamış, Bülent Ersoy gibi duruyor.
Gözlere kan serpiştirilse iyiymiş.

Thor

Üye
Protean ırkı Warrior sınıfı karakter modellemesi için Viking saç ve sakal modelleri gelse harika olur ya, referans olarak Vikings dizisi alınabilir :)

Rammstein

Üye
Likralı erkek boxerı yerine o çağa uygun bezden yapılmış iç çamaşırı olsa daha iyi olabilirmiş, onun haricinde hem eski çalışmalara göre hem de mevcut haliyle gayet başarılı işler olmuş.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt