İstek Yeni Oyuncuların Dışlanması

Aud4z

Üye
Merhaba,daha önce malum oyunu hiç oynamadım fakat bir çok mmorpg oynadım.Death Valley bölgesinde ilk slot farmımda pot alıyorum diye yemediğim küfür kalmadı.Neden alınmıyor diye sorduğumda da cahil yaftası yedim.Sizden ricam benim gibi yeni oyunculara oyunda destek olup bazı terimleri ve gelenekleri öğretip dışlamamanız.
Bana küfür eden arkadaşı (İksinkaresi) buradan da paylaşıyorum bu ettiklerinin sadece %1 i diğer mesajlar yukarıda kaldığı için ss alamadım.

Son düzenleme:

Yener

Üye
Aile terbiyesi almayan bir insandan ne beklersin.
Bu tarz oyunlara kayıt olurken IQ testine tabii tutulmalı insanlar..

Rhino

Üye
Merhaba,daha önce malum oyunu hiç oynamadım fakat bir çok mmorpg oynadım.Death Valley bölgesinde ilk slot farmımda pot alıyorum diye yemediğim küfür kalmadı.Neden alınmıyor diye sorduğumda da cahil yaftası yedim.Sizden ricam benim gibi yeni oyunculara oyunda destek olup bazı terimleri ve gelenekleri öğretip dışlamamanız.
Bana küfür eden arkadaşı buradan da paylaşıyorum bu ettiklerinin sadece %1 i diğer mesajlar yukarıda kaldığı için ss alamadım.
Başlar Başlamaz Böyle İnsanlara Denk Geldiğin İçin Üzüldüm Açıkçası

Oyunun Devamında Düzgün İnsanlarla Karşılaşman Dileğiyle....

Anaxymenes

Üye
Merhaba,

Destek bileti oluşturarak, şikayette bulunabilirsiniz. Oyun içi yetkililerimiz gerekli cezayı uygulayacaktır. Resim içerisinde argo kelimeler yer aldığı için kaldırılmıştır.

Destek Bileti Nasıl Oluşturulur? adlı rehber konumuza bakmak için tıklayın.
Ben yaptım bunu. Fotoğrafı küfürleri hakareti telefon kamerasıyla çektiğim için hiç birşey yapamayız dediler.

Bu cevabı veren kişi, 2022 yılında abonelik iptali faksla yapılmaktadır diyen gsm operatörü gibi. İşi yapmak işine gelmiyor.

Fotoda açık net bulanıkta değil iPhone 12 Pro ile çektiğim resmi beğenmediler… yada işlerine getitmesiler. Çünkü oyun yeni ve oyuncu banlamaya baslarsak ivme kaybederiz dimi?????

Shan

Üye
SS alıp Destek bileti oluşturmaktan başka çözüm yolu yok maalesef . Böyle ipini koparan çok kişi var oyunda . Umarım insanlara saygı duymayı öğrenirler ya da temizlenirler oyundan .

Anaxymenes

Üye
SS alıp Destek bileti oluşturmaktan başka çözüm yolu yok maalesef . Böyle ipini koparan çok kişi var oyunda . Umarım insanlara saygı duymayı öğrenirler ya da temizlenirler oyundan .
Dostum hepsini hem foruma hem desteğe ticker olarak açtım.

Dikkate almıyorlar… son açtığım başlığa bakabilirsin. Nasıl almıyorlar diyene SS atabilirim herşeyiyle.

Shan

Üye
Dostum hepsini hem foruma hem desteğe ticker olarak açtım.

Dikkate almıyorlar… son açtığım başlığa bakabilirsin. Nasıl almıyorlar diyene SS atabilirim herşeyiyle.
Eğer dikkate alınmıyorsa kaybeden oyunun kendisi olur . Oyunun sahipleri ve yapımcıları neden böyle bir şey yapsınlar ki ? Böyle bir şey yapacaklarını ben düşünmek bile istemiyorum kendi adıma :) Yani anlamsız bir durum ortaya çıkar . Konu hakkında bilgi sahibi değilim sadece olayın tuhaflığını ifade etmek istedim .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt