Yeni Server Getirmek?

levbom

Üye
daha çok şeyler yazılabilirde neyse gene sessiz kalalım. yazmayalım bekleyelim. merak ettiğim konu şu bu crashlar devam ederse. ping ve lag sorunu dvde devam ederse
11deki bosa pingden yaklaşamazsak hergün için oyun yetkililerinden telafi isteyeceğim. artık erken erişim değil oyun tam sürüm olduysa doğru düzgün optimizasyon yapsınlar. yapamıyorlarsa bizi mağdur ettikleri her saniyeyi bize iade etsinler. ne bileyim premium uzatsınlar eventları uzatsınlar vs. vs..

RickSancheZz

Üye
su akar yolunu bulur ya aarvarddaki itemleri bozmayı düşünmüyorum heleki şu piyasada bozmak zaten mantıklı değil, yeni serverlerden birindede bi başlangıç yapmayı düşünüyorum

levbom

Üye
su akar yolunu bulur ya aarvarddaki itemleri bozmayı düşünmüyorum heleki şu piyasada bozmak zaten mantıklı değil, yeni serverlerden birindede bi başlangıç yapmayı düşünüyorum
hepmizi başlayacağız zaten. burada kimse kalmayacak çok az insan kalacak. kalanlarında çoğu çift server devam edecek.
aslında yapmamız gereken hareket şu olmalı komple başlamamalıyız. :D
Ama hepimiz başlayacağız.

birde açıklama şekilleri yanlış oldu. bence şu şekilde açıklamalılardı.
orası 75 levelde açılacak aarvad daki yeni itemler olmayacak. inferno etkinliği ve kaleb zindanı olmayacak, orta boss olmayacak tarzı bir açıklama yapmalılardı.
şuan videodan anladığım o serverda gemiye binip ejderhayla seyahat edeceğiz :)))

zaten acıklama yapmadan açtıkları için şuan aarvadın piyasasını bitirdi gb alış satışı bitirdi +8 +9a itemlerini atıp yakan yakana.
itemleri satıp acil çıkış yapan yapana...

levbom

Üye
muhtemelen zaten o tarz birşey olacak Levent abi

videonun açıklama bekleyen kısmı burası sanırım herkes ne alaka demiştir.
işte onlarla birlikte açıklasa aarvad bu kadar ezilmezdi.
ezdi geçti serveri büyük hata yaptılar .)

bu ara ejderha iyimiş :)

ghtyu

Yeni Üye
Son kozlar Oyun Officale geçince şirketi mahkeme süreçleri baya bir meşgul edecek.

Witch_King

Üye
hepmizi başlayacağız zaten. burada kimse kalmayacak çok az insan kalacak. kalanlarında çoğu çift server devam edecek.
aslında yapmamız gereken hareket şu olmalı komple başlamamalıyız. :D
Ama hepimiz başlayacağız.

birde açıklama şekilleri yanlış oldu. bence şu şekilde açıklamalılardı.
orası 75 levelde açılacak aarvad daki yeni itemler olmayacak. inferno etkinliği ve kaleb zindanı olmayacak, orta boss olmayacak tarzı bir açıklama yapmalılardı.
şuan videodan anladığım o serverda gemiye binip ejderhayla seyahat edeceğiz :)))

zaten acıklama yapmadan açtıkları için şuan aarvadın piyasasını bitirdi gb alış satışı bitirdi +8 +9a itemlerini atıp yakan yakana.
itemleri satıp acil çıkış yapan yapana...
Ben de bunu anlamıyorum işte. Bir karakter açmışsın. Belli bir seviyeye getirip o karakterle bütünleşmişsin. Aylarca emek vermişsin. Ne diye hemen o gemiyi terk etme düşüncesine kapılıyorlar? Biz dies te başlamıştık. 10 sene oynadık mesela. Orada da bitirmiştik. Her sever açılınca tekrar başlamaktan sıkılmıyorlar mı valla çözemiyorum. Gene pre çek cash çek sabah akşam lvl kas ezik itemlerle takıl aylarca bilmemne. Neden onca şeyi tekrar baştan başlayıp sıfırdan char dizip zaman harcamayı göze alıyorlar çözemiyorum.

Bwonsamdi

Üye
ben foruma oyle fazla girmiyorumda yeni server lafini duydum bakim dedim az once youtubeden izledigim videoda server demiyorki harita diyor server gelecek dendimi yonetimtarafindan. yoksa bu gaia mantis harita olarak haddar gibi ayri bir haritamidir orasini pek anlamadim

Aussie

Yeni Üye
Şimdi 'youtube' videolarında denk geldim . LEVO isimli yayıncı oyuna başladığı için yeni bir hype olur diye yeni server getiriliyor herhalde harita değil

levbom

Üye
Ben de bunu anlamıyorum işte. Bir karakter açmışsın. Belli bir seviyeye getirip o karakterle bütünleşmişsin. Aylarca emek vermişsin. Ne diye hemen o gemiyi terk etme düşüncesine kapılıyorlar? Biz dies te başlamıştık. 10 sene oynadık mesela. Orada da bitirmiştik. Her sever açılınca tekrar başlamaktan sıkılmıyorlar mı valla çözemiyorum. Gene pre çek cash çek sabah akşam lvl kas ezik itemlerle takıl aylarca bilmemne. Neden onca şeyi tekrar baştan başlayıp sıfırdan char dizip zaman harcamayı göze alıyorlar çözemiyorum.
şuankji düşünce para kasmak. ticari olacak bakıyorum oyuna yeni serverda. başlama sebebim o
hee sararsa pksı filan kalıcıda olurum yada orada farm atıp öteki tarafı güçlendiririm.
bakacağız duruma göre.
yönetim bizi bu serverda tutmak için hiçbirşey açıklamadıki direk 2 adet yeni server dedi geçti.

isoztrk

Üye
Yazdıklarımı silmişler.Samimi söylüyorum en iyi bildiğiniz iş sansür.Hakaret yok,eleştiriyorum kendi perspektifimden.Bunu bile kaldıramıyosunuz.Her aksiyonunuz bi sonuç doğurur.Konuşmayalım mı ? Hani özgür ortam,playercı mantık ? Böyle diyodunuz ne değişti ? Utanç verici cidden....

levbom

Üye
Yazdıklarımı silmişler.Samimi söylüyorum en iyi bildiğiniz iş sansür.Hakaret yok,eleştiriyorum kendi perspektifimden.Bunu bile kaldıramıyosunuz.Her aksiyonunuz bi sonuç doğurur.Konuşmayalım mı ? Hani özgür ortam,playercı mantık ? Böyle diyodunuz ne değişti ? Utanç verici cidden....
beni silmiyorlar hakaret vari birşey varsa o yüzden silmiş olabilirler.

matrax_16

Üye
Yuh daha geçen ay discord üzerinden yeni server sorularına ''böyle bir konu gündemde yok düşünmüyoruz'' diye cevap veriyorlardı.
levo ve tayfasına 1 sw .... poine ve tayfasına 1 sw nin reisliği verilecek. aarvadın 2 senelik emektarları bunlara meze edilecek :) bakın görün. Levo ve Poine ayrı sw lerde başlayacak.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt