Yeni Serverler Için Ön Kayıt Vs. Bir Şey Yapmamız Gerekiyor Mu?

mehmetcvgn

Üye
Bildiğim kadarıyla şuanda öyle bir bilgi yönetim tarafından paylaşılmadı, paylaşıldıysa bende görmedim. Konuyu takipteyim

Nisshe

Moderator
Merhaba Galia ve Mantis sunucuları için bir ön kayıt süreci olacak.

BenGeldim

Üye
yani şimdi mantıken görünen hiç bir yenilik yok (optimizasyon), eee bu yoksa bu kadar yeni başlayacak insanla beraber bu oyun nasıl çalışacak? Bence bir ön kayıt vardır diye düşündüm de. Yoksa kaldırırmı oyun? Bide güncelleme gelmeyecek mi bir kaç gün kaldı 4 gün yani bunun bir test aşaması yokmu? karambole mi başlıyacağız?

fstab

Üye
yani şimdi mantıken görünen hiç bir yenilik yok (optimizasyon), eee bu yoksa bu kadar yeni başlayacak insanla beraber bu oyun nasıl çalışacak? Bence bir ön kayıt vardır diye düşündüm de. Yoksa kaldırırmı oyun? Bide güncelleme gelmeyecek mi bir kaç gün kaldı 4 gün yani bunun bir test aşaması yokmu? karambole mi başlıyacağız?
yeni server detayları ilk duyuru yapıldığında 1 hafta içinde acıklanacak dendi 4 gün kaldı ortada açıklanan bir şey yok sadece level cap'i biliyoruz oda soru cevapta söylendi, mevcut hesaplarınızdaki cashlerinizi yeni swde kullanabileceksiniz dediler ön kayıt olunca aynı hesaplarla ön kayıt oluşturabilecekmiyiz belli değil, büyük güncellemeyi önce mevcut arvard sunucsunda göreceksiniz dediler oda yok, banada biraz karambole başlıcaz gibime geliyor yada erteleme gelecek artık bilemiyorum,

uaberk33

Yeni Üye
Cevap 2- Galia ve Mantis sunucuları için Ön Kayıt süreci 24.01.2024 22:00 tarihinde başlayacaktır. 26.01.2024 tarihi 18:00'a kadar ön kayıttan yararlanmak için hesabınızda 1.000 Rise Cash bulunması zorunludur.. Hesabında belirtilen Rise Cash bulunmayan kullanıcılar 26.01.2024 18:00'de karakterlerini oluşturabilecektir. Hesabınızda bulunan Rise Cashleri daha sonra kullanabilirsiniz.

DontJudgeMe

Üye
Hesabında belirtilen Rise Cash bulunmayan kullanıcılar 26.01.2024 18:00'de karakterlerini oluşturabilecektir.

kısmında bır yanlıslık mı var ben mı anlayamadım. @uaberk33

bahamaz77

Yeni Üye
Yeni Uİ ve dorion map change haricinde elle tutulan bir güncelleme oldu mu ya da olacak mı ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt