Yeni Yama ile Craft Gelmedi Fakat Az Kaldı

mrares

Üye
Evet arkadaşlar uzuunca bir sürenin ardından bayram öncesinde craftın geleceğini belirten sayın adminler tarafından craftın da geleceğini düşünüyorum. 3 aylık bekleyişten sonraki geçen sürelerde neler hissettiklerinizi ve oyunun ne açıdan geliştiğini ya da kısır kalan taraflarını tartışabiliriz herkesi bekliyorum.

ISiyahSancak

Üye
Evet arkadaşlar uzuunca bir sürenin ardından bayram öncesinde craftın geleceğini belirten sayın adminler tarafından craftın da geleceğini düşünüyorum. 3 aylık bekleyişten sonraki geçen sürelerde neler hissettiklerinizi ve oyunun ne açıdan geliştiğini ya da kısır kalan taraflarını tartışabiliriz herkesi bekliyorum.
İhsallah

DraeThyN

Üye
Geleceğini sanmıyorum hocam bayram sonrasına sarkar muhtemelen dendi.

DiabIo

Üye
Düzgünce tasarlansın bir daha değişmeyecek şekilde de hocam...
Sonra açılıp habire birşeyler değişince ortalık karışıyor, geç olsun güç olmasın

SkyyB

Üye
verilen sözlerin tutulması lazım artık,vakti geldi craftın gelmesinin

Bum

Üye
Rehber konusu açılmadan craftın gelmesi imkansız gibi boşa umutlanmamak lazım.

mrares

Üye
Yine gelmemiş. 2 gün kaldı bayrama getirirler ya. Ciddi konuştular yani bekleyen kişi sayısının fazla olduğunu biliyorlar.

BlueWise

Üye
altın mı craftı adam diyor ki karakter değeri 500₺ ama satmak istiyorsan bana 1000₺ ödeyeceksin vallahi gelen gideni aratıyor :D

RionLi

Üye
altın mı craftı adam diyor ki karakter değeri 500₺ ama satmak istiyorsan bana 1000₺ ödeyeceksin vallahi gelen gideni aratıyor :D
:D:D:D
01.jpg

KoHalo

Üye
craft unutun oyunuza bakın ne craftymıs be arkadaş

DraeThyN

Üye
Yine gelmemiş. 2 gün kaldı bayrama getirirler ya. Ciddi konuştular yani bekleyen kişi sayısının fazla olduğunu biliyorlar.
bayram sonrasına kalır sonuçta o çalışanlarında bayramı olduğunu bildiğimiz için bayram sonrasına kalır. Veeeeee verilen bir söz daha patlamış olur . Gerçekten artık sadece gülüyorum @SunRise @Justice ne rehber geliyor ne bir şey. Afaki konuşma yerine bayram sonrası gelecek diyin ve bitsin. Umut aşılama olayınız beni çok yordu gerçekten.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt