Yeni Yama ile Craft Gelmedi Fakat Az Kaldı

IBoRiS

Üye
bayramdan öce gelir bence gayet güzel şeyler oluyor bu arada

mrares

Üye

DraeThyN

Üye
bayramdan öce gelir bence gayet güzel şeyler oluyor bu arada
gayet güzel şeyler dediğiniz nedir? NFT karakter satışı gelmiş fakat o scroll aşağı yukarı 600 TL ye tekabül ediyor. Pazar görünüşü falan yenilenmiş vs vs. CFW de priest sınıfı sorunu giderilmiş. kostüm değiştirme gelmiş. açık konuşayım şu güncelleme sadece oyun marketinde satılabilecek eşyalar güncellemesi gibi olmuş. Cinsiyet değiştirme ücretsizdi oda paraya döndü mesela :) Craft ise unutun bayram öncesini hatta dua edin ki bayram sonrası gelsin. Ha bu arada bayram sonrası demiş ona da tarih vermemiş. Bayramdan sonraki gün mü sonraki hafta mı sonraki ay mı ohoooooooooo :)

RionLi

Üye
gayet güzel şeyler dediğiniz nedir? NFT karakter satışı gelmiş fakat o scroll aşağı yukarı 600 TL ye tekabül ediyor. Pazar görünüşü falan yenilenmiş vs vs. CFW de priest sınıfı sorunu giderilmiş. kostüm değiştirme gelmiş. açık konuşayım şu güncelleme sadece oyun marketinde satılabilecek eşyalar güncellemesi gibi olmuş. Cinsiyet değiştirme ücretsizdi oda paraya döndü mesela :) Craft ise unutun bayram öncesini hatta dua edin ki bayram sonrası gelsin. Ha bu arada bayram sonrası demiş ona da tarih vermemiş. Bayramdan sonraki gün mü sonraki hafta mı sonraki ay mı ohoooooooooo :)
Bekle bizi 2023 biz geliyoruz Row !!

mrares

Üye
O zaman devam balığa.

Screenshot_15.png

mrares

Üye
Hagard 3 taş köprü gelin protesto edelim oltalarla :D

HeaveN

Üye
craf acele gelmez zaten bence uzun sürsün az daha düzgün birşeyler gelsin

Zewix

Üye
Craftın en hatasız ve en güzel şekli ile gelmesini istiyoruz acelemiz yok.Fakat hangi konuda olursa olsun verdikleri zaman aralıklarında hiçbirşeyi gerçekleştiremeyen bir ekip var.Benim rahatsızlığım bundan.Bir zaman verip umut veriyorlar ve sonucu hüsran.Bakımlarda olsun güncellemelerde olsun bu böyle..Bu da bence zamanla oyuncular üzerinde bir güvensizlik ortamı oluşturuyor.Yetkililerin bu konuda artık hassas olması gerektiğini düşünüyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt